Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Chwila ciszy

Listy przeniesione z pierwszego forum, do którego zaczęliście spontanicznie wpisywać się na wieść o odejściu Niemena. Pożegnaliśmy już artystę, dlatego i forum zostaje zamknięte. Zapraszam do dyskusji w pozostałych forach.

Moj wiersz do Niemena...prosze przeczytajcie... 2004-01-20 - 2004-01-28 Hamlet 16 16882
Hamlet
2004-01-20 13:13:35
Choc mam dopiero niewiele ponad 18 lat to i tak muzyka Niemena jest mi bardzo bliska...

Dziekuje rodzicom ze nauczyli sluchac mnie jego muzyki....

W poniedzialek napisalem wiersz....


"W tytule czasu...(Do CN)"

Odszedles...
Pod Papugami nie zasiadzie juz nikt...
Odszedles...
Plonaca Stodola nie zaplonie wiecej...
Odszedles...
Czerwonego Maku juz nam nie pokarzesz...
Odszedles...
Dziwny Jest Ten Swiat bez Ciebie
Odszedles...
W Najdluzsza Noc nie bedziemy juz razem...
Odszedles...
Jednego Serca nam dzis zabraklo...
Odszedles...
Egzamin Swoj zdales celujaco...
Odszedles...
Chciales Cofnac Czas...
Odszedles...
Juz teraz wiesz Gdzie To Jest...
Odszedles..
Masz swoj Domek Bez adresu..
Odszedles...
Teraz inni Klecza Przed Toba...
Odszedles...
Zostawiles tylko...Wspomnienie...
I jestes juz Cichy Wsrod Cichych...
I jestes juz Swiety Wsrod Swietych...


moze nie jest najlepszy, ale czekam na wasze opinie, bo wlasnie Wasze beda dla mnie najcenniejsze.....

+Dziwny Jest Ten Swiat....bez Ciebie....+
marta
2004-01-20 15:19:16
Cieszę szię, że tak młode osoby sątakie wrażliwe. BArdzo podoba mi się ten wiersz, jest taki nostalgiczny .
Matek
2004-01-20 15:35:17
Wspaniały wiersz, wydaje mi się, że Cześkowi również się podoba ...

Spoczywaj w spokoju ...
†R.I.P. 1939-2004 †
Magda
2004-01-20 15:37:18
Piękne...
Grzegorz
2004-01-20 15:43:44
Ja co prawda - wstyd - z Niemen zapoznałem się dopiero po śmierci, choc uważam, ze lepiej późno niżeli wcale ... Zapoznałem się już z jego dyskografią - częściowo - i dlatego uważam, iż ów wiersza nie powstydziby się sam Czesiek. Piękne jest, że w czasach - wiemy jaki - tak młodzi ludzie słuchają tak wspaniałych rzeczy ...
Muzyka Niemena bardzo przypomina mi muzykę The Doors, moze ze wzgledu na klawisze Manzarka (polecam The Doors - dla tych ktorzy jeszcze nie mieli blizszego kontaktu z tą kapelą) Przepraszam, że tak sie rozpisałem, chciałbym jeszcze tylko podziekować autorowi tej strony - za wkład pracy ...(jak wiemy jest to jedna z nielicznych polskich stron o Cześku)

†Czesław Niemen†
1939-2004
Stasia
2004-01-20 16:11:34
Wiersz piekny,oryginalny.Czesc Pamieci
mISTRZA!
fifeq
2004-01-20 16:54:32
HAMLET:
Naprawde piekny....
bardzo mi sie podoba....

[*]
Przemek
2004-01-20 18:49:39
Ja tez mam dopiero 17 lat........i niezwykle odnosi mi sie w zyciu postac Czeslawa Niemena.Powiem krotko-dobrze ze napisales wiersz......ja tesz pisze....i ciesze sie ze tacy ludzie sa
Roman
2004-01-20 19:43:31
Przeczyłem, tu nad Renem.

Dobry jest Twój wiersz.
W poezji lepiej niech serce
góruje nad stylistyką.

Pozdrowienia.
suonko
2004-01-20 20:53:33
Chciałam... Tobie Hamlet podziekowac za ten wiersz...
i nic juz nie dodam, bo wszyscy wszystko wiedza...
arckus
2004-01-20 21:38:31
Wspanialy wiersz-Ulozony z tytulow jego piosenek,naprawde swietny-podoba mi sie ......arckus
Artur
2004-01-20 23:00:43
Dziękuję Ci Autorze... Pomódlmy się wspólnie za pana Niemena..."Gdzie dwóch, trzech..(..)... Bądź jaki jesteś. Rozwijaj się proszę... Czuję, że jesteś dobrym Człowiekiem...
Anna
2004-01-21 06:48:16
Placze, bo on mi przypomnial ze kogos kogo tak moco kochalam wiecej nie zobacze.
tarta
2004-01-21 12:41:25
oni juz wszystko za mnie powiedzieli i czasem podejdz z dystansem do tego co do ciebie pisze w koncu znawca nie jestem:P
anusiia
2004-01-22 04:36:50
***Szacunek dla N*** ***Szacunek dla Ciebie H*** Sztuka za sztukę to wspaniały gest. Refleksje na temat opuszczenia nas przez N zamknięte w wersach -ta piękna forma oddania osobistych przezyc z tym związanych jest w pełni trafna i taktowna,godna wielokrotnego czytania i nowych przemyśleń. Dla każdego,w którym TO wydarzenie wzbudziło emocje jest zapewne ich czytelnym dopełnieniem. Cenię takich ludzi jak Ty H....Dzięki,że jesteś. ***Dzięki,panie Czesławie,że byłeś,że jestes,że będziesz... Ziemia jest tylko przelotnym momentem do stacji wieczne szczęście,a więc DO ZOBACZENIA N !
ELA53
2004-01-26 10:25:52
Twój wiersz czytałam przez łzy.......a jednocześnie utwierdził mnie w przekonaniu, że nasza młodzież jest wrażliwa. Dziękuję Twoim rodzicom, żę stworzyli Cię taką ....... :N:
mark_katowice
2004-01-28 07:38:52
Witaj Hamlecie.
Może nie sam wiersz sprowokował mnie do napisania odpowiedzi, chociaż jest bardzo oryginalny ułożony z Jego własnych słów, słów Jego piosenek. Do napisania odpowiedzi sprowokował mnie Twój wiek. Jest on dowodem, że muzyka, piosenki są ponadczasowe. Nie ma granicy, którą by nie pokonały. Przypomnisz sobie moje słowe wtedy, kiedy Twoje dzieci pewnego dnia zaczną nucić "Dziwny jest ten świat" czy "Pod papugami" i poproszą Cię "- Tato opowiedz nam coś więcej o tym artyście". A ty wyciągniesz z szuflady wycinki prasowe i zdjęcia, których teraz pokazuje się tak wiele i zaczniesz opowiadać. Ja miałem kilka spotkań z Panem Czesławem i mam po nich pamiątki w postaci autografów. Zawsze byłem jego fanem i tak już zostanie. Jestem tylko o trochę od Ciebie starszy bo mam 49 lat. Pozdrawiam.
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Chwila ciszy | górę strony