Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Cztery ściany świata

Telewizja, prasa, radio i organizatorzy koncertów będą (mamy nadzieję) cały czas wspominać Niemena. Tutaj informujcie innych fanów o artykułach, programach i wydarzeniach, żeby też ich nie przegapili!

9 11.2005 Warszawa Elektoralna 12 2005-10-21 - 2005-11-11 Ed 12 5451
Ed
2005-10-21 19:56:33
W Mazowieckim Centrum Kultury na Elektoralnej 12, w dniu 9 listopada (środa) o godz 19.00 odbędzie się spotkanie "NIEMEN"...
Ed
2005-10-23 17:11:57
O Niemenie opowiadać będą Tadeusz Skliński, który zaprezentuje m.in. film opowiadający o Niemenie w Wasiliszkach, unikalne nagrania, opowie o ostatniej fazie pracy nad książką dokumentującą twórczość Cz. Niemena oraz Stanislaw Cejrowski - wieloletni szef Polskiego Stowarzyszenia Jazzowego.
Będzie to kolejna okazja do zawarcia fanowskich znajomości i rozmów... ;)
Markovitz
2005-10-24 16:35:39
EdW Mazowieckim Centrum Kultury na Elektoralnej 12, w dniu 9 listopada (środa) o godz 19.00 odbędzie się spotkanie (..) .O Niemenie opowiadać będą Tadeusz Skliński, który m.in. (..)opowie o ostatniej fazie pracy nad książką o :n:-nie ( Faństwo widziało już nie raz zapewnienia o tej fazie :twisted:, a ona niestety wciąż nie następuje! -przypis wrednego Markovitza).. oraz Stanislaw Cejrowski - wieloletni szef Polskiego Stowarzyszenia Jazzowego..
..właściwie to St.Cejrowski był szefem Agencji Koncertowej PSJ-u -organizatora krajowych koncertów :N:-a.
Ponoć spotkanie organizuje Wojciech Kwapisz z MCK, a na Was czyhał będzie tam Ed 8) .
Andrzej Mróz
2005-11-05 08:21:28
Ed napisał:

W Mazowieckim Centrum Kultury na Elektoralnej 12, w dniu 9 listopada (środa) o godz 19.00 odbędzie się spotkanie (..) .O Niemenie opowiadać będą Tadeusz Skliński, który m.in. (..)opowie o ostatniej fazie pracy nad książką o -nie ( Faństwo widziało już nie raz zapewnienia o tej fazie , a ona niestety wciąż nie następuje! -przypis wrednego Markovitza).. oraz Stanislaw Cejrowski - wieloletni szef Polskiego Stowarzyszenia Jazzowego


Ponieważ o tak ważnej imprezie cichutko, pytam się więc czy jest ona nadal aktualną
Ed
2005-11-05 09:03:33
Edytowany 1 raz(y), ostatnio 2005-11-05 09:03:33 przez Ed
Aktualna, aktualna... czuję że delegacja mieszana z Gdańska przyjedzie... :D
Ed
2005-11-08 08:52:15
Edytowany 1 raz(y), ostatnio 2005-11-08 08:52:15 przez Ed
Spotkanie już jutro - Obywatele Warszawy - nie śpijcie!!!!
Markovitz
2005-11-08 09:02:03
Ed with Mark.W Mazowieckim Centrum Kultury na Elektoralnej 12, w dniu 9 listopada w środę o godz 19.00 odbędzie się spotkanie (..) .O Niemenie opowiadać będą :
Tadeusz Skliński
- o ostatniej fazie pracy nad książką o
:n:-nie ..
oraz Stanisław Cejrowski -były szef agencji koncertowej PSJ o podróży do St.Wasiliszek. Spotkanie organizuje Wojciech Kwapisz z MCK
[/color]
Pan Stanisław przewiduje też małą ściepkę na zbożny cel.. kto może niech weźmie parę groszy. Ale przymusu nie będzie :D

EdSpotkanie już jutro- Obywatele Warszawy- nie śpijcie !!!

To Nasz Ed już obudzony :?: :twisted:
Ed
2005-11-08 14:28:02
Edytowany 1 raz(y), ostatnio 2005-11-08 14:28:02 przez Ed
małą ściepkę na zbożny cel???? NIE STRASZ LUDZI!!!!

już wszystko jasne :D chodzi o tablicę w kościele w Wasiliszkach
Markovitz
2005-11-08 22:21:56
Edmałą ściepkę na zbożny cel ??? NIE STRASZ LUDZI!!!

Ledwo po fajrancie, a Ty Edzie już odurzony wizją zrzutki ? :twisted:

Słuchaj : cel jest naprawdę zbożny, bo związany z tablicą upamiętniającą :N:-a , ale sprawę przedstawi Nam jutro dokładnie Pan Stanisław Cejrowski .

Środa 9XI MCKiS Elektoralna 12 , godz.19
Ed
2005-11-09 08:18:09
Edytowany 1 raz(y), ostatnio 2005-11-09 08:18:09 przez Ed
Zatem Bracia-Rodacy - dzisiaj, godz 19.00
Markovitz
2005-11-11 09:08:35
Już po, a mi ciągle brzmi w uszach "Zabawa w ciuciubabkę" w wykonaniu Artura Dutkiewicza (zobaczyłem Go po 15 latach!) i Tomasza Jaśkiewicza. Cudeńko :idea: .
Najbardziej przeżywała ten występ Pani M. :cry: . Jej wystąpienie bardzo wzruszyło Fanki...
Przedtem był jeszcze .."Rapsod', którego przez tą jazzową aranżację nie mogliśmy poznać :oops: . Gitara Tomka nie mogła być tak gwałtowna jak na płycie "Enigmatic" .. Zresztą Ed mnie zmylił mówiąc , że "ten utwór masz rozpisany na funty na forum".. "Kamyk?!"- myślę .. Gdzie "sprawca" zamieszania Gasket ?! :twisted:
Spotkaniu przysłuchiwał się prócz Forumowego Eda i Tadeusza z Siedlec także Nasz Admin Darek, więc może coś jeszcze Koledzy dopowiedzą, bo ja się już "koalicyjnie" popisałem również w tym samym podforum, w wątku p.t. "Dom dzieciństwa :n:-a".
Ed
2005-11-11 12:33:55
Edytowany 1 raz(y), ostatnio 2005-11-11 12:33:55 przez Ed
Przy wtórze fanfar wykonanych przewspaniale przez Panią Małgorzatę Niemen, wspólnie z Panią Małgorzatą wręczyłem Tadeuszowi Sklińskiemu WIELKI GRZEBIEŃ " w celu przeczesywania różnych zakamarków niemenologii stosowanej" ;)
no i oczywiście nowe znajomości, które zaowocują być może niebawem...
Markovitz
2005-11-11 16:16:10
EdPrzy wtórze fanfar (..) wspólnie z Panią Małgorzatą wręczyłem Tadeuszowi Sklińskiemu WIELKI GRZEBIEŃ "(...)

Wyjaśniam, że o praktycznym pożytku z PREZENTU Tadeusz ma prawo już nie pamiętać :wink:
Jeśli zaś chodzi o metaforyczne zastosowanie grzebyka, to chyba wszystkie dostępne i niedostępne archiwa zostały przez Tadeusza przeczesane 8) .

O albumie-dyskografii przeczytacie też w wątku Dom dzieciństwa :n:IEMENA.
Mam nadzieję, że Autorowi wystarczy sił i zdrowia, aby Dzieło dokończyć jeszcze w 2005r.

Dodam jeszcze, że obok wielkiego projektu okładki Dyskografii stał na scenie portret :N:-a pędzla Tomasza Jaśkiewicza. Cudny był ten portret , toteż szybko znalazł nabywcę.

Jeśli będziecie mieli okazję posłuchać na żywo Artura Dutkiewicza (solo lub w duecie z Tomaszem Jaśkiewiczem), to dajcie koniecznie znać na forum !
Tak mi się spodobała ta IchCiuciubabka :D
A już Rapsod- to nie tylko geniusz CKN, ale też poezja w każdym zagranym dźwięku, w każdej nucie...
To dopiero było czułe granie :idea:
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Cztery ściany świata | górę strony