Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Cztery ściany świata

Telewizja, prasa, radio i organizatorzy koncertów będą (mamy nadzieję) cały czas wspominać Niemena. Tutaj informujcie innych fanów o artykułach, programach i wydarzeniach, żeby też ich nie przegapili!

Angora Nr 16 z 17 .04.2011 2011-04-16 - 2011-04-21 Romuald Juliusz Wydrzycki 4 3439
Romuald Juliusz Wydrzycki
2011-04-16 12:23:02
Podsumowanie wczesniejszych aktualnosci z pola bezsensownej walki . !? :?
Markovitz
2011-04-17 16:36:41
Tych publikacji w popularnej prasie przybywa ostatnimi czasy tak wiele, że nietrudno je przeoczyć. Dziwne, że pani NIEMEN jakoś nie zauważa związku między wszczynanymi konfliktami a tymi publikacjami, które są nie po jej myśli. Po kilku latach doczekaliśmy się w końcu pluralizmu opinii na prasowych łamach.

Przeglądając posty w topiku Wywiad MN dla GALI natknąłem się na trzy zadziwiająco aktualne komentarze RJW:

Ale kto by przypuszczał, że natrafi się na taki mur ...
A każdemu wydaje się, że będzie żył wiecznie, choć sam w to nie wierzy.

Cegiełek w tym murze przybywa, o czym świadczą przedrukowane artykuły. Ich tematem są: żądania wobec autora książkowej DYSKOGRAFII, a także wobec wydawcy 2CD "Terra deflorata-koncert" ("Super Express"), jest artykuł z "Kuriera Porannego" o apelacji od postanowienia o rejestracji Stowarzyszenia NIEMEN, no i z "Super Expressu" o problemach z odtwarzaniem nagrania "Sen o Warszawie" na stadionie Legii. Dla równowagi jest fragment artykułu Bartosza Marca z "Rzeczpospolitej" o rzekomym "rozszarpywaniu" twórczości Niemena przez autorkę anonimu, którą na potrzeby tej publikacji tajemnicza siła uczyniła przedstawicielką "pseudofanów"... :shock:

Cały sztab niemenologów, ekspertów, znawców i bliskich czeka z otwartymi rękami .
I co, i nic. A Panie się uczą, czytają, słuchają, wszystko wieczorowo (...)

Niech czytają. Niech udzielają wywiadów wyrażając swoje chęci i niechęci. Niech tworzą swoją stronę i forum.

Bezowocne pozostają jak do tej pory próby nakłonienia moich sióstr i braci do zapoznania się ze słynnymi wywiadami Pani M.
W odróżnieniu ode mnie unikają tego tematu jak ognia, omijając łukiem kiosk z polecanymi tytułami .

Nie pozostaje mi nic innego jak wziąć przykład z sióstr i braci RJW. W atmosferze ciągłych pretensji i sporów opisywanych w prasie na żadne wydawnictwa niemenowe już nie oczekuję. Nie naciskam, a wręcz odwodzę.

Oby nastał wreszcie czas spokoju 8)
Tadeusz
2011-04-18 11:28:58
Markovitz napisał:
Tych publikacji w popularnej prasie przybywa ostatnimi czasy tak wiele, że nietrudno je przeoczyć.

Żeby nie przeoczyć: oto kolejna porcja sensacji - pokłosie działań "NASZEJ PANI"

http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,944 ... hanka.html
http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,914 ... emena.html
http://www.plotek.pl/plotek/1,79592,915 ... a,,ga.html

Zadaję sobie pytanie - po co ja to rozprzestrzeniam?
I odpowiadam: z owczego pędu do próby zmiany nastawienia "NASZEJ PANI" do rzeczywistości.

Intencje może i dobre ale czy naiwności w ich nie za dużo ?
Romuald Juliusz Wydrzycki
2011-04-20 15:28:06
Mimo wysiłków , nie dałem rady przeskoczyć tych płotków !? :)
Markovitz
2011-04-21 06:45:52
Romuald Juliusz WydrzyckiMimo wysiłków, nie dałem rady przeskoczyć tych płotków !? :)

Zapewniam - nic straconego !

Za podsumowanie tych przedruków z ANGORY starczy komentarz z portalu kibiców p.n. :arrow: WESZŁO.

Nie podoba mi się tylko tytuł i ostatnie zdania, ale pozostała treść komentarza warta jest refleksji.

Przy czym nie jest to odosobniony punkt widzenia i nie jest to głos niemenowego fanatyka...
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Cztery ściany świata | górę strony