Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Cztery ściany świata

Telewizja, prasa, radio i organizatorzy koncertów będą (mamy nadzieję) cały czas wspominać Niemena. Tutaj informujcie innych fanów o artykułach, programach i wydarzeniach, żeby też ich nie przegapili!

Rondo im. Czesława Niemena w Sopocie 2007-08-16 - 2009-01-13 Paranorm 6 3777
Paranorm
2007-08-16 18:46:26
Witam!
Miło mi poinformować Was, że ostatnio przejeżdżałem przez rondo imienia Czesława Niemena w Sopocie. Nie ukrywam, że zobaczenie tabliczki z imieniem i nazwiskiem Czesława było dla mnie nie lada pozytywnym zaskoczeniem i jednocześnie przeżyciem...
Rondo jest moim zdaniem w bardzo odpowiednim miejscu, gdyż na drodze prowadzącej bezpośrednio do Opery Leśnej.

pozdrawiam,
Adam
Ewa
2007-08-16 19:17:42
Adamie, dzięki za miłą wiadomość. :D
Chyba od niedawna jest to rondo, bo jakoś nic o tym wcześniej nie slyszałam.
Miejsce faktycznie jest odpowiednie. :)
Markovitz
2007-08-16 20:22:46
I ja widziałem to rondo. Szkoda tylko, że nie dane mi było zobaczyć w Operze Leśnej zespołu Jethro Tull, ani Joe Cockera w Gdyni...

Natomiast niestety zniknęła tablica Skwer im.Cz.Niemena przy gdańskim Żaku (obecnie siedzibie Rady Miasta Gdańska) :(
Ewa
2007-09-23 18:19:44
Dla tych, którzy jeszcze nie widzieli Ronda Niemena w Sopocie, a chcieliby zobaczyć jak wygląda - fotka z dzisiejszego spaceru:

....................................................
Obrazu nie udało się pobrać z zewnętrznego adresu.

Obrazu nie udało się pobrać z zewnętrznego adresu.
ratajczak bogdan
2007-09-23 20:39:47
My tu gadu, gadu... a Ewa, w ramach końcowoletniego i początkowojesiennego spaceru - łącząc przyjemne z pożytecznym - zaserwowała nam taką piękną fotografię. :D
Bardzo dziękuję Ewie za pomysł i jego realizację - zapraszam innych do brania przykładu.
A jest już co fotografować, a to Bielsko-Biała, a to Poznań i Szkoła Muzyczna, a to Szczecin i korty...
Ewa
2007-10-02 21:56:15
ratajczak bogdan
A jest już co fotografować, a to Bielsko-Biała, a to Poznań i Szkoła Muzyczna, a to Szczecin i korty...

... a to Promenada Czesława Niemena w Częstochowie...
Stach
2009-01-13 09:01:35
Natomiast niestety zniknęła tablica Skwer im.Cz.Niemena przy gdańskim Żaku (obecnie siedzibie Rady Miasta Gdańska)
16. 8. 07r. napisał Markovitz

Myślę ,że należy sprostowac, uzupełnic info M-za tablica jest . Będąc pod koniec ub.roku w Gdańsku widziałem tablicę.
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Cztery ściany świata | górę strony