Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Dziwny jest ten świat

Dyskusje na dowolne tematy dla ktorych nie znalazło się miejsce w pozostałych forach. Wątki nie muszą dotyczyć Czesława Niemena, jednak ograniczamy się do tematów związanych z kulturą i sztuką.

witaj 2007-10-13 - 2007-10-14 gitarro 4 3859
gitarro
2007-10-13 23:48:49
http://pl.youtube.com/watch?v=V9-Jm-GXaik :roll:
Markovitz
2007-10-14 07:20:08
Witaj :)

Drogi Gitarro, czy myślisz , że jak wkleisz link do You Tube we wszystkich podforach to będzie dobra promocja utworu Jarka..?

-Niestety nie. Będzie tylko śmiesznie :?

Post z linkiem ma swoje miejsce w podforum Odkrycie nowej galaktyki i to w zupełności wystarczy.

Tematyka podforów jest określona i nie wpisujemy się w każde podforum na chybił-trafił.

Atw doceniamy Jarka 8)

Pozdrawiam
Tadeusz
2007-10-14 08:00:33
Gitarro - domyślam się, że nick ten pochodzi od nazwy instrumentu. Skoro tak, to drogi Gitarro: popisałeś się całkiem niezłą "solówką", rozrzucając link po całym forum i zaśmiecając je w ten sposób. Drogi Gitarro powściągnij swoje zapędy "muzyczne"
Niezależnie od tego, co napisałem wyżej, zachęcam do dzielenia się z nami cennymi uwagami i spostrzeżeniami na temat muzyki Niemena, i nie tylko Niemena.

PS. Proszę Moderatrów aby usunęli zdublowane posty Gitarro, dotyczące linku z You Tube
ratajczak bogdan
2007-10-14 10:13:23
Tadeusz

PS. Proszę Moderatrów aby usunęli zdublowane posty Gitarro, dotyczące linku z You Tube


Tadeuszu!
Zbyt srogi jesteś dla młodego Forumowicza. 8)
Gitarro jest nowy (to dopiero drugi jego post) i musi nieco rozeznać się w funkcjonowaniu tego forum.
Zachęcajmy, zwracajmy uwagę, ale takie drobne kiksy nie czynią przecież nikomu krzywdy.
Ewa
2007-10-14 11:03:49
ratajczak bogdan
Gitarro jest nowy (to dopiero drugi jego post) i musi nieco rozeznać się w funkcjonowaniu tego forum.

Bogdanie, nie jest tak, jak myślisz, bo usunęłam już przynajmniej 6 identycznych postów gitarro rozsianych po całym forum. Trudno to więc nazwać niezorientowaniem czy przypadkiem. Już prędzej namolnością...
Nie wiem też, co miał znaczyć założony przez gitarro temat pt.".:"Ludzie dokuczają sobie, są zarozumiali". :o Nikt mu tu przecież nie chciał dokuczyć...
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Dziwny jest ten świat | górę strony