Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Odkrycie nowej galaktyki

Sprzedam, kupię, wymienię, udostępnię... Tablica ogłoszeń dla fanów poszukujących niemenowych nagrań i memorabiliów.

Vine - 41 potencjometrow Pana Jana - audio 2004-02-19 - 2006-08-23 Jerzy Marszałek 8 301
Jerzy Marszałek
2004-02-19 05:37:53
Edytowany 1 raz(y), ostatnio 2004-02-19 05:37:53 przez Jerzy Marszałek
NIEMEN - 41 potencjometrów Pana Jana
=====================================

Tracks
------
1. 41 potencjometrów Pana Jana (41 potentiometers of Mr Jan)
Running Time: 41'58"

Location
--------
Live at Riviera-Remont club, Warsaw, Poland, May 9, 1974

Quality
-------
Very good FM recording

Conversion
----------
FM sampled @ 32 kHz/16 bit -> slight denoising and resampling
to 44.1 kHz using SF6 -> CD-R -> EAC (secure) -> WAV -> FLAC

Band line-up
------------
Czeslaw Niemen: mellotron, clavinet, moog, voice
Piotr Dziemski: percussion
Jacek Gazda: bass guitar
Jan Bledowski: electric violin
Slawomir Piwowar: guitar

Covers
------
included, 300 dpi JPEGS in Polish and English language versions.

Każda z wpisujących się poniżej osób wysyła do poprzedniej (poprzez opcję "wyślij prywatną wiadomośc") swój adres [osoba pierwsza do mnie]
Proszę zajrzeć na temat Bootlegi (na tym forum) oraz (jako przykład) na http://www.sharingthegroove.org/msgboar ... adid=38977
Podziękowania dla Darka za udostępnienie nagrania.

1.
2.
3.
4.
5.
....
Jerzy Marszałek
2004-02-19 05:58:05
Jeszcze jedno. Swoich adresów mailowych nie trzeba podawać na forum (tak jak w podanym przeze mnie przykładzie). Wszystko można załatwić przez "private message". I oczywiście liczba osób nie jest ograniczona do 5 :)

Jurek
mika
2004-02-19 16:02:50
1. mika - [email protected]
2.
3.
4.
5.
Darek Sieradzki
2004-02-19 17:43:36
Jerzy MarszałekWszystko można załatwić przez "private message". I oczywiście liczba osób nie jest ograniczona do 5 :)

Tzn. listę chyba jednak lepiej zrobić na forum - w końcu wszyscy muszą wiedzieć kto jest następny w kolejce - do kogo się zgłosić, żeby obgadać sposób wysyłki/przekazania...
roman
2004-02-19 18:16:16
1. mika - [email protected]
2. roman - [email protected]
3.
4.
5.
niech i tak będzie
Jerzy Marszałek
2004-02-19 19:23:52
Darek SieradzkiTzn. listę chyba jednak lepiej zrobić na forum - w końcu wszyscy muszą wiedzieć kto jest następny w kolejce - do kogo się zgłosić, żeby obgadać sposób wysyłki/przekazania...

Tak, oczywiście. Chodziło mi o to, że właśnie obgadanie sposobu wysyłki najlepiej zrobić drogą prywatną (pw lub mail).
Plik audio jest w formacie FLAC. Jest to sposób zapisu bezstratny. Rozumiem, że można przekonwertować go do oryginalnego formatu WAV ?
Darek Sieradzki
2004-02-19 21:07:24
Tak, FLAC (w odróżnieniu od mp3 i paru jeszcze formatów) jest bezstratny, po rozpakowaniu dostaniecie dokładnie takiego samego WAV'a jak mam ja i inni, gotowego do nagrania na CD-R. W tym wypadku jest tylko jedna ścieżka, więc nie trzeba się o martwić o przerwy między utworami itd. :)

I jeszcze, żeby nie było wątpliwości: każdy, możliwie szybko, odsyła kolejnej osobie tę samą płytę ("oryginał") którą dostał od poprzednika.

Gdyby ktoś miał jakieś problemy z formatami/nagrywaniem CD itp., zawsze może zapytać na forum - postaramy się pomóc 8)
matt
2004-02-27 13:02:56
1. mika - [email protected]
2. roman - [email protected]
3. matt - [email protected]
4.
5.


po przeczytaniu kilku waszych recenzji i wrazen to juz nie moge sie doczekac uslyszenia tej wspaniałej muzyki. pozdrawiam
szach' raj
2006-08-23 13:49:23
Nagranie, o którym tu piszecie, to posklejana z kawałków ( przez Niemena, zapewne) finalna (skrócona) wersja Potencjometrów. A może ktoś ma pełne, ok 80 minutowe nagranie tego wyjątkowego utworu ? Lub też jest posiadaczem jeszcze innej wersji ?
Jeżeli ma , to też moze się podzielić - przynajmniej wrażeniami po wysłuchaniu... :ro
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Odkrycie nowej galaktyki | górę strony