[N]

Niemen Aerolit

Forum fanów Czesława Niemena
Dzisiaj jest wt wrz 26, 2017 22:53

Strefa czasowa UTC+1godz.

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: pn sty 19, 2004 23:44 
  • Podziel się:
  • Facebook
  • Wykop
  • Twitter
Natalia wiem ze teraz jest trudny dla Ciebie okres bo jesteś w stanie błogosławieństwa, ale wiedz ze grono ludzi jest z Tobą.Tak jak kochaliśmy Twojego tak wspaniałego Ojca tak Ty też jesteś w naszych serduszkach.Wyrazy współczucia dla CIEBIE I Twoich najbliższych....Trzymaj się.Pamiętaj ze On jesy z Ciebie dumny i patrzy na Nas z góry.

Zgłoś ten post

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: wt sty 20, 2004 1:07 
Natalio!Twój OJCIEC towarzyszył mi od dziecka,mam 41 lat,mój ojciec pochodzi z Grodna i to ten sam rocznik,też jest wspaniały,trzymaj się ciepło i myśl o NIM ciepło,tak jak i wiele osób które go uwielbiały.

kondolencje Małgorzata

Zgłoś ten post

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: wt sty 20, 2004 16:56 
Moj tato takze pochodzil z tamtych stron-dokladnie z Oszmiany kolo Grodna,ja wychowalam sie na muzyce Twego Taty.Wyrazy glebokiego wspolczucia...Wierze,ze jest Ci ciezko,ale miliony fanow twojego Taty sa z Toba.WIem co znaczy stracic kogos,.....Wiedz jedno- BYL WIELKI
Czesc JEGO pamieci

Zgłoś ten post

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: wt sty 20, 2004 20:19 
To prawda , zatrzęsło nami wszystkimi . Byliśmy , jesteśmy i pozostaniemy na zawsze wierni takiemu wspaniałemu człowiekowi i Jego muzyce . Łączymy się w bulu wraz z tobą Natalko. na zawsze straciliśmy jednego z Króli polskiej muzyki. Musisz się trzymać i wytrwać w tych ciężkich chwilach. Jesteśmy przy Tobie z całego serca. Marek

Zgłoś ten post

Odpowiedz z cytatem  
PostZamieszczono: pn sty 26, 2004 9:49 
Urszula pisze:
Moj tato takze pochodzil z tamtych stron-dokladnie z Oszmiany kolo Grodna,ja wychowalam sie na muzyce Twego Taty.Wyrazy glebokiego wspolczucia...Wierze,ze jest Ci ciezko,ale miliony fanow twojego Taty sa z Toba.WIem co znaczy stracic kogos,.....Wiedz jedno- BYL WIELKI
Czesc JEGO pamieci

Urszulko droga(swoją drogą piękne imię).
Z całym szacunkiem,ale hiperbola to jest dobra w poezji barokowej.Gdzie byly te miliony fanów,gdy Czesław Niemen porzucał regularną działalność fonograficzną,gdyż czuł się mocno niezrozumiany?Czy Ty,wraz z tymi milionami pląsasz na imprezach przy "Pod papugami",czy moze zasluchujesz sie w "Sieroctwo"z bardziej ambitnego okresu?Mam wszystkie plyty Niemna(tak się prawidlowo odmienia jego nazwisko)i az smiac mi sie chce(a jesto to smiech przez lzy)gdy ktos pisze takie teksty,jak Ty...

Zgłoś ten post

Odpowiedz z cytatem  
Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.