[N]

Niemen Aerolit

Forum fanów Czesława Niemena
Dzisiaj jest wt wrz 26, 2017 22:53

Strefa czasowa UTC+1godz.

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostZamieszczono: pn sty 26, 2004 11:25 
Awatar użytkownika

Twój wiersz czytałam przez łzy.......a jednocześnie utwierdził mnie w przekonaniu, że nasza młodzież jest wrażliwa. Dziękuję Twoim rodzicom, żę stworzyli Cię taką ....... :N:

Zgłoś ten post
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostZamieszczono: śr sty 28, 2004 8:38 
Awatar użytkownika

Witaj Hamlecie.
Może nie sam wiersz sprowokował mnie do napisania odpowiedzi, chociaż jest bardzo oryginalny ułożony z Jego własnych słów, słów Jego piosenek. Do napisania odpowiedzi sprowokował mnie Twój wiek. Jest on dowodem, że muzyka, piosenki są ponadczasowe. Nie ma granicy, którą by nie pokonały. Przypomnisz sobie moje słowe wtedy, kiedy Twoje dzieci pewnego dnia zaczną nucić "Dziwny jest ten świat" czy "Pod papugami" i poproszą Cię "- Tato opowiedz nam coś więcej o tym artyście". A ty wyciągniesz z szuflady wycinki prasowe i zdjęcia, których teraz pokazuje się tak wiele i zaczniesz opowiadać. Ja miałem kilka spotkań z Panem Czesławem i mam po nich pamiątki w postaci autografów. Zawsze byłem jego fanem i tak już zostanie. Jestem tylko o trochę od Ciebie starszy bo mam 49 lat. Pozdrawiam.

Zgłoś ten post
Odpowiedz z cytatem  
Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz.