Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Chwila ciszy

Listy przeniesione z pierwszego forum, do którego zaczęliście spontanicznie wpisywać się na wieść o odejściu Niemena. Pożegnaliśmy już artystę, dlatego i forum zostaje zamknięte. Zapraszam do dyskusji w pozostałych forach.

Co dalej z jego planami? 2004-01-21 Adam 2 2844
Adam
2004-01-21 21:01:28
Czesław Niemen odszedł od nas. Nie pozostaje nic innego jak pogodzić się z tym bolesnym faktem. Pozostawił nam swoją muzykę i swoje plany, których nigdy już nie dokończy. Niemen do ostatnich dni pracował nad wspaniałą ideą uporządkowania swojego dorobku artystycznego. Remasterował swoje dawne nagrania, projektował grafikę dla swoich płyt. Oprócz wydanych w latach 2002-2003 serii sześciopaków "Od początku" zapowiadał np. wydanie niepublikowanych nagrań "Muzyki programowej" czy wydawnictw zagranicznych "Niemen na pomieszane języki" i in. Bezwzględna śmierć nie dała mu tego dzieła dokończyć. Ponieważ strona ta jest jedyną poświęconą Niemenowi stroną internetową, chciałbym na niniejszym forum zaapelować do osób, instytucji, przyjaciół, rodziny Czesława Niemena o to, aby dzieło wielkiego artysty nie umarło razem z nim, lecz doczekało się tego, na co zasługuje, wydania w takiej formie, w jakiej życzyłby sobie jego twórca.
Adam C.
Darek Sieradzki
2004-01-21 21:12:41
Z tego co słyszałem Polskie Radio ma zamiar kontynuować wydawanie dorobku Czesława Niemena, bądźmy więc dobrej myśli.
ania
2004-01-21 21:35:11
Czeslaw Niemen na zawsze pozostanie w naszej pamieci. Niezalezny umysl, indywidualista, originalny, niepowtarzalny, wspanialy czlowiek, prekursor w muzyce, zapewne niedoceniany na swoja miare...wielka szkoda... zegnaj...
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Chwila ciszy | górę strony