Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Chwila ciszy

Listy przeniesione z pierwszego forum, do którego zaczęliście spontanicznie wpisywać się na wieść o odejściu Niemena. Pożegnaliśmy już artystę, dlatego i forum zostaje zamknięte. Zapraszam do dyskusji w pozostałych forach.

Czesiek robil najgorsza muzyke elektroniczna 2004-01-20 - 2004-01-21 Krzychu 10 5235
Krzychu
2004-01-20 15:47:30
J.w.
gral tragicznie :-(
Bronia
2004-01-20 18:47:03
To się nie wypowiadaj jak nie znasz się na muzyce. Słuchaj disco-polo.
Roman
2004-01-20 19:46:10
Oczywiście, nie była to muzyka dla niedoszkolonych matołków.
marysia
2004-01-20 20:55:18
a ty jak grasz?
chyba jestes geniuszem jesli tak komentujesz cudza doskonala prace!
Darek Sieradzki
2004-01-20 22:11:11
Ja tylko bardzo proszę o jedno na tym forum - o zachowanie kultury. Niezależnie od tego czy zgadzamy się z opiniami rozmówców czy nie, wszelkie osobiste wycieczki są niedopuszczalne.

Dziękuję.
Jarek
2004-01-20 22:29:40
Czy ceniłbyś go bardziej gdyby jego muzyka była bliżej pojęciu "dobrej". Jeśli tak to wybacz mi ale nic nie rozumiesz. Zapraszam do rozmowy [email protected]

Jarek
Artur
2004-01-20 22:51:23
Jeśli pan Niemen grał najgorszą muzykę elektroniczną, proponuję posłuchać "artystów" na tzw. "topie". Wystarczy Ci Krzychu "makaronizmów"? Tylko czy Ty wiesz co to jest "makaronizm"? Jeśli jesteś przekonany o słuszności swojego zdania to proszę- uzasadnij to. Jeśli wystarczy Ci argumentów- winszuję...
Jarek
2004-01-20 23:21:53
Są rzeczy które bronią się same. To miłość, współczucie. Posłuczajmy "Obok Nas" czy "Dziwny jest tan świat" Te prawdy się nigdy nie zestarzeją. Tu nic nie trzeba argumentować i dowodzić słuszności. Jesli ktoś tego nie rozumie to znaczy że żyje w świecie iluzji, prawd wymyślonych emitowanych przez ... juz nie wiem kogo. Czy media czy nas samych (nie mnie) jako upodobania mody czy trendów. Krzychu: co stanie się z dziurą w serze gdy nie będzie już sera? Co stanie się z tobą gdy poczujesz w sobie prawdziwą miłość do ludzi?
Pozdrawiam Jarek
mis'/australia
2004-01-21 02:20:30
nie mam problemu z t w o j a opinia.
ani nawet wyborem momentu na jej wypowiedzenie.tylko co ty tu robisz?
Artur
2004-01-21 04:53:19
Niemen nie "robil' muzyki elektornicznej,
owszem uzywal wielu z mozliwych
zdobyczy techniki jak np:instrumenty
wirtualne ale one byly tylko pajenczyna
dla serca jego glosu, niestety umiejetnosc sluchania sercem jak i
uchem jest bardzo istotna, zabrzmiales
Krzychu jak polski krytyk, ktory ma pierwszy stopien wtajemniczenia muzycznego, wie kiedy graja glosno i
kiedy graja cicho, przykro mi! To troche
za malo by mowic na glos, muzyka elektroniczna to martwota wykorzystujaca
roznego rodzaju syntezy i cos ci powiem,
przy obecnej technologii dzwieku kazdy
moze zostac muzykiem "pseudo",ale
czy wiesz ze Niemen potrafil spiewac
dwudzwiekiem, posluchaj albo lepiej
sprobuj a jak na razie jesli masz pisac takie pierdoly ti idz zrob siusiu.
ryszard
2004-01-21 14:48:55
?
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Chwila ciszy | górę strony