Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Chwila ciszy

Listy przeniesione z pierwszego forum, do którego zaczęliście spontanicznie wpisywać się na wieść o odejściu Niemena. Pożegnaliśmy już artystę, dlatego i forum zostaje zamknięte. Zapraszam do dyskusji w pozostałych forach.

Maryla i Niemen 2004-01-18 Konrad 5 3655
Konrad
2004-01-18 12:39:06
Wiele pozostało z twórczości Niemena. Był wyjątkowy. Pamiętamy Ciebie wszyscy. Kochamy Twoje piosenki. Świat jest dziwny to racja...nigdy nie przestaniemy się dziwić. Dziękujemy za "Kiedy się dziwić przestanę" napisaną dla Maryli. Pogrążony w smutku Zespół Marylomanii http://www.marylomania.pl
geniu
2004-01-18 16:02:17
Co Maryla na to ? Tekst który komentuję jest nie Maryli.Dlatego to pytanie.
Wydrzycki "odszedł "- każdemu jest to pisane. Każdy by mógł dłużej zyć. Moje pokolenie- mnie też pewnie za niedługo to czeka.
Starał się zawsze udawać artystę i mówił my artyści. Walczył o to bardzo. "Artystą" zaś był powiedzmy takim jak ktoś kto się zna choć trochę na muzykowaniu - niech sobie resztę dopowie.
Podczas kariery zmieniasł się wielokrotnie. Poniżej podam niektóre przykłady.
Jak nazywał się Wydrzycki śpiewał dosyć poprawnie, melodyjnie chociaż było to takie sobie śpiewanie.
Ja k się "przechrzcił" na Niemen to zaczął się wydzierać( Wydrzycki).
W pierwszej wersji sodoła płonęła, w późniejszej stodola plonęla (pewnie brzmi to bardziej artystycznie jak np.u Łapickiego.
Pewnie! Coś tam zrobił w muzykowa-niu i za to mu chwała, tylko proszę go za bardzo nie pozłacać.
To do młodych, którym "słoń nie nadepnął na ucho". Posłuchjacie nagrań Czesława Wydrzyckiego i oceńcie czy mam rację.
A tak na marginesie: Marylko , czy zdążył wykonać dla Ciebie pomnik który kiedyś obiecywał albo chociaż statuetkę?
NIECH MU ZIEMIA LEKKĄ BĘDZIE!!!
Pozdrwiam wszystkich! 18 sty.2004 r.
mirek51
2004-01-18 17:35:01
geniu,- z doświadczeniem muzycznym!
dla mnie jesteś żadki ..... spadaj
Tu wypowiadają się tacy co niekoniecznie muszą wiedzieć co myśli taki artysta jak ty!
Ja poprostu wyrosłem na jego muzyce - to on ukierunkował moje dzisiejsze upodobania muzyczne

Czesiu był przewodnikiem duchowym moich młodzieńczycz lat.
kim
2004-01-18 20:46:34
po cholere pisac takie pierdoly. jak sie nie znasz na muzyce to siedz cicho

[%sig%]
kim
2004-01-18 20:47:08
racja

[%sig%]
Monika
2004-01-18 22:51:06
Niemen byl...a Maryla jest. To dwie wielkie postaci naszej kultury! Docenmy to !
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Chwila ciszy | górę strony