Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Chwila ciszy

Listy przeniesione z pierwszego forum, do którego zaczęliście spontanicznie wpisywać się na wieść o odejściu Niemena. Pożegnaliśmy już artystę, dlatego i forum zostaje zamknięte. Zapraszam do dyskusji w pozostałych forach.

Nawet nie bedzie można złożyć kwaitka... 2004-01-21 baska 2 5170
baska
2004-01-21 20:06:21
... i przyklęknąć na kolano. To ogromny ból.
cien
2004-01-21 20:49:12
Będzie, będzie...
Za GW:
"Pogrzeb Czesława Niemena odbędzie się w przyszłym tygodniu na warszawskich Powązkach - dowiedziała się PAP w środę od bliskich zmarłego artysty. Dokładna data jest dopiero ustalana. Jak podkreślają bliscy Czesława Niemena, wszelkie spekulacje, jakie pojawiły się dotąd w mediach na temat pogrzebu, są nieprawdziwe. "
Smutna...odszedł....
2004-01-21 21:39:56
Ja naprawdę kochałam Go i jego muzykę...Był wspaniałym człowiekiem...Nie wiem po co ukrywał tak długo chorobę...Naprawdę gdy sie o tym dowiedziałam ... rozpłakałam się...:(...:(On był dla mnie wzorem...Nigdy nie potrafiłam zaspiwać jego piosenek...miał wspaniały głos,którego NIKT NIGDY nie podrobi...Mówią o takim Nellym....;(....A On???Dopiero kiedy odszedł każdy przypomiał sobie,że istnieje...:(...płaczę...papa...:(
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Chwila ciszy | górę strony