Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Chwila ciszy

Listy przeniesione z pierwszego forum, do którego zaczęliście spontanicznie wpisywać się na wieść o odejściu Niemena. Pożegnaliśmy już artystę, dlatego i forum zostaje zamknięte. Zapraszam do dyskusji w pozostałych forach.

Niemen najwiekszy artysta muzyk Polski powojennej. 2004-01-23 - 2004-01-25 Jan(49) 1 4964
Jan(49)
2004-01-23 22:55:17
Najlepsi ida pierwsi.
Czesc jego pamieci.
Jestem niepocieszony.
sadam
2004-01-25 01:39:45
powiem tak..do momentu smierci tego wielkiego artysty nie zwracalem na niego szczegolnej uwagi..teraz dopiero sie przekonalem jaki gosc byl wielki..jego nie interesowala moda panujaca wsrod owczesne mlodziezy(zabawy choinkowe itp)..robil to co ukochal najbardziej..i moze dlatego tak malo sie o nim slyszalo..ja mam 19 lat a jego muzyka stala sie dla mnie czyms wyjatkowym..a "dziwny jest ten swiat" mimo tego ze slyszalem go wiele razy wczesniej,stal sie utworem ktory wplynal w jakis sposob na moje zycie..i zaluje ze dopiero teraz...ludzie dostrzegajcie piekno w prawdziwej muzyki a nie wjakichs elektronicznych potupajow(co wcale nie znaczy ze je neguje)kazdy ma swoj gust..a w/w kawalek powinien stac sie mysla przewodnia ludzi ktorzy sa zagubieni w swoim zyciu...NIEMEN bedzie zyl wiecznie...
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Chwila ciszy | górę strony