Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Chwila ciszy

Listy przeniesione z pierwszego forum, do którego zaczęliście spontanicznie wpisywać się na wieść o odejściu Niemena. Pożegnaliśmy już artystę, dlatego i forum zostaje zamknięte. Zapraszam do dyskusji w pozostałych forach.

odszedł Ojciec muzyki.... 2004-01-19 isak 2 2166
isak
2004-01-19 01:32:09
....czuje ból jak po stracie kogoś bardzo mi bliskiego . Teraz juz wiem że dziwny i niezrozumiały jest ten świat.....
krystyna
2004-01-19 03:48:02
odszedl krol muzyki,wielka strata i ogromny smutek,czuje ze stracilam wielkiego wieszcza,ciezko mi bedzie to przezyc....,te lata 60 i 70, slowa tych piosenek...
marian
2004-01-19 20:47:36
Ja tez tam wiele razy bywalem. - przeciez to nasza mlodosc.
teraz dopiero wyciagamy wnioski z tego co slyszelismy za "mlodu" - niestety za pozno.
Czas teraz zastanowic sie nad innym problemem P.Czeslawa.Przeciez w tym czasie w swiecie powstawaly inne grupy muzyczne - typu Pink Floid, Led Zeppelin
itp,ktore na bazie nowej muzyki "rockowej" tworzyly cos na wzor "starej orkiestry symfonicznej" z cala harmonia i w dodatku z poezja.Czas temu sie przygladnac.Czy Panstwo uwazacie,ze gdyby bylo to mozliwe to muzyka P.Czeslawa bylyby
chociazby o "Grosz marniejsza" niz tych slawnych zachodnich grup ?Tych - z ówczesnymi milionami $ i z wielkim zapleczem muzycznym oraz bez socjalistycznej cenzury.
Przeciez sluchacze muzyki P.Czeslawa doskonale pamietaja,jakie problemy mial z cenzura i RTV i TV.
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Chwila ciszy | górę strony