Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Chwila ciszy

Listy przeniesione z pierwszego forum, do którego zaczęliście spontanicznie wpisywać się na wieść o odejściu Niemena. Pożegnaliśmy już artystę, dlatego i forum zostaje zamknięte. Zapraszam do dyskusji w pozostałych forach.

Pogrzeb Niemena na Powązkach 2004-01-22 - 2004-01-24 JS 5 7632
JS
2004-01-22 12:50:06
"Pogrzeb Czesława Niemena odbędzie się w przyszłym tygodniu na warszawskich Powązkach - dowiedziała się PAP w środę od bliskich zmarłego artysty. Dokładna data jest dopiero ustalana. Jak podkreślają bliscy Czesława Niemena, wszelkie spekulacje, jakie pojawiły się dotąd w mediach na temat pogrzebu, są nieprawdziwe. Czesław Niemen, król polskiej muzyki rozrywkowej, zmarł w sobotę 17 stycznia, po długiej i ciężkiej chorobie."

http://serwisy.gazeta.pl/muzyka/1,21329,1879140.html
Jerzy i Alina z Wrocławi
2004-01-22 19:58:56
Jest nam nieopisanie smutno od czasu, gdy ukazała się ta tragiczna wiadomość. Jesteśmy z tego samego co On pokolenia, a nasza młodość przebiegała w rytmie wspaniałych melodii tworzonych i śpiewanych przez Mistrza. Muzyka ta będzie nam towarzyszyć do ostatnich naszych chwil i mamy nadzieję, że rownież po drugiej stronie czasu spotkamy się znowu z Mistrzem i będziemy mieli okazję znów Go podziwiać.
Składamy tą drogą wyrazy współczucia całej pogrążonej w żalu Rodzinie Mistrza, a także Jego bliskim i przyjaciołom.
Mamy nadzieję, że będziemy mogli uczestniczyć w Jego Ostatnej ziemskiej wędrówce. Jerzy i Alina z Wroclawia.
Staszek z synem
2004-01-23 12:14:42
Wychowałem się na tej muzyce, ponieważ była modna w czasie mojego dojrzewania, a co więcej wychowałem syna. Nauczyłem także syna słuchac takiej muzyki. Teraz niestety ból ściska nasze serca z tego przykrego powodu. Był to dość młody człowiek, który mógłby jeszcze pośpiewać. Niestety troszke w tym wszystkim daje się zauważyć zjawisko prawdziwego i szczerego docenienia pracy cesława Niemena dopiero po śmierci... ale uważam że słuchanie jego muzyki będzie pewnego roadzju dziękczynieniem za wspaniałe życie artysty. Pozdrawiam wszystkich sympatyków Czesława Niemena.
Tomek
2004-01-23 22:39:14
Tak dużo myśli, taki duży żal. Od zawsze pamiętam kilka uworów które towarzyszyły mi w życiu. Zawsze stanowiły swoiste sacrum, niedoścignione... energetyczne...tak piękne. Miałem okazję posłuchać ich na żywo, to duży skarb. Smutno mi Boże...
Waldek
2004-01-24 04:07:15
"Czy mnie jeszcze pamietasz" ......
Ten utwor Mistrza towarzyszy mi przez cale moje dorosle zycie za granica.......
Zawsze bede o Tobie pamietal Mistrzu!
Marek Borsuk
2004-01-24 16:14:16
Czeslaw Niemen towarzyszyl mnie przez kilkadziesiat lat , poprzez swoja muzyke byl caly czas obecny w moim zyciu. Gwiazdy sie zmienialy , style sie zmienialy , artysci sie zmieniali a Niemen byl wiecznie obecny , wiecznie mlody i wiecznie aktualny. Bardzo czesto sluchalem jego muzyki przez dziesieciolecia i jestem pewny ,ze On od nas nie odszedl , On zmienil tylko forme bytu. Jego muzyka przeciez pozostala i bedzie mnie dalej towarzyszyc caly czas w moim zyciu.
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Chwila ciszy | górę strony