Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Chwila ciszy

Listy przeniesione z pierwszego forum, do którego zaczęliście spontanicznie wpisywać się na wieść o odejściu Niemena. Pożegnaliśmy już artystę, dlatego i forum zostaje zamknięte. Zapraszam do dyskusji w pozostałych forach.

Wyrazy współczucia dla Natalii 2004-01-19 - 2004-01-26 Ania 4 7309
Ania
2004-01-19 22:44:51
Natalia wiem ze teraz jest trudny dla Ciebie okres bo jesteś w stanie błogosławieństwa, ale wiedz ze grono ludzi jest z Tobą.Tak jak kochaliśmy Twojego tak wspaniałego Ojca tak Ty też jesteś w naszych serduszkach.Wyrazy współczucia dla CIEBIE I Twoich najbliższych....Trzymaj się.Pamiętaj ze On jesy z Ciebie dumny i patrzy na Nas z góry.
Gocha
2004-01-20 00:07:13
Natalio!Twój OJCIEC towarzyszył mi od dziecka,mam 41 lat,mój ojciec pochodzi z Grodna i to ten sam rocznik,też jest wspaniały,trzymaj się ciepło i myśl o NIM ciepło,tak jak i wiele osób które go uwielbiały.



kondolencje Małgorzata
Urszula
2004-01-20 15:56:15
Moj tato takze pochodzil z tamtych stron-dokladnie z Oszmiany kolo Grodna,ja wychowalam sie na muzyce Twego Taty.Wyrazy glebokiego wspolczucia...Wierze,ze jest Ci ciezko,ale miliony fanow twojego Taty sa z Toba.WIem co znaczy stracic kogos,.....Wiedz jedno- BYL WIELKI
Czesc JEGO pamieci
Marek
2004-01-20 19:19:08
To prawda , zatrzęsło nami wszystkimi . Byliśmy , jesteśmy i pozostaniemy na zawsze wierni takiemu wspaniałemu człowiekowi i Jego muzyce . Łączymy się w bulu wraz z tobą Natalko. na zawsze straciliśmy jednego z Króli polskiej muzyki. Musisz się trzymać i wytrwać w tych ciężkich chwilach. Jesteśmy przy Tobie z całego serca. Marek
Majkel
2004-01-26 08:49:42
UrszulaMoj tato takze pochodzil z tamtych stron-dokladnie z Oszmiany kolo Grodna,ja wychowalam sie na muzyce Twego Taty.Wyrazy glebokiego wspolczucia...Wierze,ze jest Ci ciezko,ale miliony fanow twojego Taty sa z Toba.WIem co znaczy stracic kogos,.....Wiedz jedno- BYL WIELKI
Czesc JEGO pamieci





Urszulko droga(swoją drogą piękne imię).
Z całym szacunkiem,ale hiperbola to jest dobra w poezji barokowej.Gdzie byly te miliony fanów,gdy Czesław Niemen porzucał regularną działalność fonograficzną,gdyż czuł się mocno niezrozumiany?Czy Ty,wraz z tymi milionami pląsasz na imprezach przy "Pod papugami",czy moze zasluchujesz sie w "Sieroctwo"z bardziej ambitnego okresu?Mam wszystkie plyty Niemna(tak się prawidlowo odmienia jego nazwisko)i az smiac mi sie chce(a jesto to smiech przez lzy)gdy ktos pisze takie teksty,jak Ty...
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Chwila ciszy | górę strony