Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Chwila ciszy

Listy przeniesione z pierwszego forum, do którego zaczęliście spontanicznie wpisywać się na wieść o odejściu Niemena. Pożegnaliśmy już artystę, dlatego i forum zostaje zamknięte. Zapraszam do dyskusji w pozostałych forach.

Za póżno Go poznałam 2004-01-29 Natalia, 17 lat 1 5342
Natalia, 17 lat
2004-01-29 20:39:21
Pana Niemena poznałam po jego śmierci.
Oczywiście wiedziałam, że był bardzo znanym muzykiem, ale nie interesowała mnie Jego twórczość. Jednak gdy w niedzielę dowiedziałam się o Jego śmierci wylałam potok łez. Zaczęłam słuchać płyt moich rodziców i piosenki Pana Niemena trafiły do mnie. Kocham poezję, a nawet nie wiedziałam, że ją śpiewał, robił tak piękną rzecz. Mam zdolności wokalne i z dumą powiem, że przez ostatnie dni nauczyłam się śpiewać niektóre piosenki, co wcale nie było łatwe, ale uparcie je ćwiczyłam.
Jego muzyka już zawsze będzie mi towarzyszyć. Czytam wszystkie artykuły w prasie o Panu Czesławie. Dowiedziałam się, że był outsiderem,
a wszystkie swoje pieniądze inwestował w sprzęt muzyczny. Zaimponował
mi tym. Sama jestem introwertyczką i jestem gotowa poświęcić wszystko dla swojej pasji. Ponadto nie jadam mięsa.

Tak bardzo mi przykro...
Tak wielki człowiek odzedł...
Tak wcześnie...
Tak póżno Go poznałam...

Natalia 17 lat
Aslan
2004-01-29 22:01:53
Nic dziwnego - w obecnych czasach kilkudniowych bohaterów z bigbraderów - niełatwo dotrzeć i poznać ludzi naprawdę wielkiego formatu. Ale jak widać, nie jest to niemożliwe i ten fakt jest wielce pocieszający. Pozdrawiam Natalie.
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Chwila ciszy | górę strony