Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Chwila ciszy

Listy przeniesione z pierwszego forum, do którego zaczęliście spontanicznie wpisywać się na wieść o odejściu Niemena. Pożegnaliśmy już artystę, dlatego i forum zostaje zamknięte. Zapraszam do dyskusji w pozostałych forach.

Zegnaj panie Czeslawie. Pokolenie z Gliwic 2004-01-19 Krzysztof 1 1977
Krzysztof
2004-01-19 09:57:46
Ja mieszkam od 25 lat na obczyznie. Gdy teraz w Grudniu po wielu latach bylem w Polsce prosilem moich przyjaciul o piosenki Niemena. To bylo wielkie przezycie dla mnie. Naprawde to plakalem. Jego piosenki znaczyly i znacza dla mnie duzo. Teraz jestem bardzo smutny i w zalobie. Ja zycze calej rodzinie pana Czeslawa Niemena wytrwalosci w tych ciezkich dniach. Oni stracili ojca i przyjaciela a my Wspanialego towazysza naszego zycia!
Nasze pokolenie zylo i wyrastalo na tych piosenkach. Nie byto priwatki bez plyt Niemena a to byly lata od 1964 do chyba 1972. Chce tez wspomnic o naszej grupie to jest Zdzislaw S., Aldona B., Robert B. i wiele innych. Krzysztof Lesniewski
Marek Hagner
2004-01-19 14:07:53
To byly wielki przezycia dla mnie kiedy mialem okazje pojsc na koncerty Czeslawa Niemena. Pierwszy w Zabrzu.
Koncert rozpoczal, jeszcze wtedy nie znany nikomu Krzysztof Cugowski z Budka Suflera, a Niemen wykonal utwory ze swojej plyty Niemen Aerolit. Drugi koncert byl w Toronto.
Dwa dni temu kupilem sobie Niemen od Poczatku, Vol.II, a wczoraj sie dowiedzialem, ze moj idol odszedl na zawsze.
Rozmawialem z Nim w Toronto...powiedzialem Mu, ze chyba podpisal kontrakt z diablem, poniewaz tak mlodo wygladal, na co On odpowiedzial: " ...a dlaczego od razu z diablem..."
Wieczny odpoczynek racz Mu dac Panie.....byl wielkim muzykiem i czlowiekiem, ktory podzielil sie z nami swoja tworczoscia. Dziekuje Ci Panie Czeslawie i modle sie za Ciebie i Twoja rodzine, Marek.
P.S. Krzysztofie, ja rowniez pochodze
z Gliwic i mieszkam na obczyznie od 28 lat.
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Chwila ciszy | górę strony