Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Chwila ciszy

Listy przeniesione z pierwszego forum, do którego zaczęliście spontanicznie wpisywać się na wieść o odejściu Niemena. Pożegnaliśmy już artystę, dlatego i forum zostaje zamknięte. Zapraszam do dyskusji w pozostałych forach.

Żegnaj 2004-01-18 Lech Drzazga 4 3133
Lech Drzazga
2004-01-18 18:53:56
Nikt Cię juz nie zastapi,byłeś wielki nie tylko w moim sercu i duszy. Od zawsze . Tylko bezsilna łza , po informacji o Twojej podróży w inny wymiar, cicho płynąc po policzkach mojej żonki,przytulonej w żałobie po Tobie do mnie, może być oddana Twojej pamięci w hołdzie Twojej postaci.
Marko
2004-01-18 19:17:32
Z Tobą odeszły wspomnienia mej młodości, miłości-wspaniale przeżytych trudnych czasów, przekazanych naszym dzieciom-oni Cię też znają i słuchają!!!Bądz tam, w niebiosach z nami!!!
adriana
2004-01-18 19:52:43
Jest mi smutno...
Sadze ze byloby rowniez smutno mojemu Tacie...Pewnie juz sie cieszy Twoja obecnoscia Tam,jak wielu fanów,ktorzy już poszli Tam przed Tobą...
Daj im wiele radości swoją obecnością.
Nam przyjdzie jeszcze poczekać.....
Pati
2004-01-18 20:17:02
Czy ktoś wie gdzie i kiedy odbędzie się pogrzeb. Myślę, że wszyscy którzy Go kochają powinni się tam spotkać i pożegnać tego wielkiego człowieka.
Anita
2004-01-18 22:57:37
Odchodzą...
Ludzie wielcy...
W szczególny sposób dla mnie ważny.

Niebagatelny człowiek, który kiedys poświęcił mi pięć bardzo ważnych minut.
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Chwila ciszy | górę strony