Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Cztery ściany świata

Telewizja, prasa, radio i organizatorzy koncertów będą (mamy nadzieję) cały czas wspominać Niemena. Tutaj informujcie innych fanów o artykułach, programach i wydarzeniach, żeby też ich nie przegapili!

16 II 2007 godz. 12.00 - program III PR 2007-02-16 - 2007-02-17 lena 10 4302
lena
2007-02-16 11:37:02
Przemiło! Trójka właśnie teraz upamiętnia urodziny NIEMENA, brzmi piękna pieśń, którą NIEMEN śpiewał z Wandą Warską.
Ed
2007-02-16 12:00:28
...wspominał Paweł Brodowski, Andrzej Marzec, Maciej Radziejewski a nie mam możliwości nagrywania... ;( wypowiedzi ilustrowane nagraniami także z zachodnich płyt...

Trójka ogłosiła ze 16 luty będzie zawsze dniem Niemena...
matt
2007-02-16 12:00:36
Byl nawet kontrowersyjny (na tym forum :wink: ) gitarzysta Niemena. Niejaki pan Radzieje/owski, ktory przypomnial pare anegdot (tych ze swojego bloga). Bardzo milo wypowiadal sie o :n:-ie, oczywiscie ze swoja dosadnoscia* :wink:


*pojawilo sie kilka sygnalow dzwiekowych w czasie jego wypowiedzi :lol:
Maciek
2007-02-16 12:08:09
Od pewnego czasu Trójka wróciła do dobrej muzyki i to cieszy ! Miło znów posłuchać muzyki Czesława Niemana w radiu, które będzie ją grało przez cały dzisiejszy dzień :)
matt
2007-02-16 12:10:44
...ach ten Ed :!: musial mnie uprzedzic :evil:

Calej audycji nie slyszalem a utwory tylko: Lilacs and Champagne (typ Radziejewskiego) oraz Kalakolczik. Prezenterzy tak mowili o wspanialych mozliwosciach i kunszcie :N:-a w kontekscie plyty Russische Lieder i puscili Kalakolczika - mogliby jakis utwor gdzie bardziej sa wyeksponowane chóry :idea:

EdTrójka ogłosiła ze 16 luty będzie zawsze dniem Niemena...


A to rzczywisice super wiadomosc :!:


A jakie jeszcze byly zaprezentowane utwory w audycji?
Markovitz
2007-02-16 12:36:17
MaciekMiło znów posłuchać muzyki Czesława Niemena w radiu, które będzie ją grało przez cały dzisiejszy dzień :)


Szkoda tylko, że brak było jakiejkolwiek informacji na ten temat... :?
Nic o tym wcześniej nie mówili , a np. o dniu z Presleyem , czy ostatnio z the Police trąbili cały czas...
Może wcale nie chcą , abyśmy właśnie My tego wysłuchali ..:?:

Wieczorem może być jeszcze coś po 22.35 (tak było np. z Myslovitz), ale wtedy będziemy mieli ciekawsze audycje ..do zobaczenia :wink:.
Ewa
2007-02-16 12:59:39
Markovitz
Szkoda tylko, że brak było jakiejkolwiek informacji na ten temat... :?

Ja też bardzo żałuję.
Może jednak komuś udało się to nagrać?

RDC też przestało mi grać, chyba mam dziś jakiegoś pecha. :(
Markovitz
2007-02-16 13:35:38
Ewa RDC też przestało mi grać, chyba mam dziś jakiegoś pecha. :(


U mnie też nie ma ani trójkowego, ani tego dla ciebie - strumienia wirtualnego ...

Wieczorem zrobię sobie własny wieczór z :N:-em.

Sąsiadom też dam posłuchać .. Akurat Młody wygrał w konkursie piecyki :twisted:

Z zamkniętymi oczami sięgnę po płyty i będzie leciało Wszystko.
Bez skrywania, zakazów i nakazów :idea:
cocomo
2007-02-16 23:19:14
mattgitarzysta Niemena. Niejaki pan Radzieje/owski, ktory przypomnial pare anegdot (tych ze swojego bloga).
:lol:


Czy możesz podać link do tego bloga ?
Ewa
2007-02-16 23:34:13
Link jest zamieszczony w podforum "Czy wiesz o tym,że":
http://formabezsensu.icx.pl/radziejewsk ... id=19#more
Tadeusz
2007-02-17 10:28:08
Zazdrość mnie ogarnia jak czytam Wasze relacje z wydarzeń radiowych wczorajszego dnia
Ja nawet nie miałem czasu w "głowę się podrapać" ( młyn od rana do późnego wieczora), tyle miałem pilnych zajęć, i nie mogłem sobie pozwolić na rozpustę (słuchanie radia. ) :cry:

PS Jedynie co mi się udało , to posłuchac przez ok. 20 min. własnego programu muzycznego z Niemenem - taki sobie zorganizowałem - a potem znowu do "kieratu"...
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Cztery ściany świata | górę strony