Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Cztery ściany świata

Telewizja, prasa, radio i organizatorzy koncertów będą (mamy nadzieję) cały czas wspominać Niemena. Tutaj informujcie innych fanów o artykułach, programach i wydarzeniach, żeby też ich nie przegapili!

18.04 Koncert "OPOLE PAMIĘTA" pamięci Cz.NIEMENA i R. RIEDLA 2009-03-22 - 2009-04-28 mel4body 1 1727
mel4body
2009-03-22 22:02:54
18 kwietnia 2009 organizujemy koncert Darka Bernatka wraz z zespołem "za10dziesiąta" pod tytułem "Opole Pamięta" - pamięci Czesława Niemena i Ryszarda Riedla. Koncert odbędzie się w pod opolskim klubie Rock Star Club w Kotorzu Małym ok 5 km od Opola.
Mapka dojazdu i szczegóły ( http://www.rockstarclub.pl ).

Dużo świetnej muzyki Czesława Niemena, Dżemu i innych, oraz energetyczna dawka dobrego bluesa sprawi, że to muzyczne wydarzenie bez wątpienia zapadnie w pamięci wielu osób. Ideą koncertu nie jest zysk, lecz spotkanie się ludzi, dla których utwory tych charyzmatycznych artystów, były czymś więcej niż tylko muzyką..

Nagłośnienie estradowe, bar i dużo dobrej muzyki !

Zaczynamy ok godz 18:00

WSTĘP WOLNY ! ! !

Tym koncertem promujemy młody i niezwykle utalentowany zespół "za10dziesiąta" i wspieramy fundację Tara i Viva, które prowadzą schroniska dla koni i ratują konie przeznaczone na rzeź.
za10dziesiąta1(3).jpg za10dziesiąta1(3).jpg
wasal
2009-04-28 21:49:04
Ha, byłem na tym ;). Jak na mój gust za mało Niemena (tylko 3 piosenki i to same szlagiery - "pod papugami", "wspomnienie" no i "jednego serca" - za to plus). Fakt, że ciężko jest śpiewać Niemena, bo on miał niepowtarzalny głos, ale jest mnóstwo piosenek, nawet takich do poskakania i pobawienia się (szczególnie z okresu Akwarel), o których niestety mało ludzi wie. Ja bym na takim koncercie widział takie utwory jak "gdzie to jest", "najdłuższa noc" czy "spiżowy krzyk". No ale cóż, nie można mieć wszystkiego ;).
Za to Ryśka (Dżemu) była chyba cała dyskografia :P.
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Cztery ściany świata | górę strony