Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Cztery ściany świata

Telewizja, prasa, radio i organizatorzy koncertów będą (mamy nadzieję) cały czas wspominać Niemena. Tutaj informujcie innych fanów o artykułach, programach i wydarzeniach, żeby też ich nie przegapili!

2 rocznica w "Liście pokornych" 2006-01-10 - 2006-01-16 Piotr Starzyński 6 3703
Piotr Starzyński
2006-01-10 20:48:06
Czy GO jeszcze pamiętasz?"
Zapraszam WAS wszystkich, którzy mogą słuchać radia przez internet ( i nie tylko), w niedzielę, 15 stycznia do Radia Emaus 89,8 fm-Poznań i okolice ( radioemaus.pl) na godz 21.00- 22.00 na audycję poświęconą Czesławowi NIEMENOWI w drugą rocznicę jego Odejścia.
Myślę, że pytanie tytułowe jest przekorne w "Liście pokornych".
Udowodnijmy (!), że..."chciałbym cofnąć czas, usłyszeć jeszcze raz..."
Raz jeszcze serdecznie zapraszam.
Piotr S.
Domin189
2006-01-15 18:08:16
Na pewno będę słuchał, niestety moje radio tych fal nie łapie, ale od czego jest radio internetowe :)

...czy mnie jeszcze pamiętasz?

[']
Markovitz
2006-01-15 21:40:54
Edytowany 1 raz(y), ostatnio 2006-01-15 21:40:54 przez Markovitz
Domin189(...) od czego jest radio internetowe :)

...czy mnie jeszcze pamiętasz?


Dzięki Dominie za przypomnienie , bo dobór muzyki do tej audycji był naprawdę niezły 8) :
wysłuchaliśmy dwie pieśni z Cd "...spod chmury..." spinające klamrą rzadziej prezentowane utwory z dwóch boxów Od początku..
Wcześniej przypadkiem posłuchałem w necie audycji w innym radio i z tamtego doboru nie byłem zadowolony:od Sasa do lasa i znów przeboje: Papugi ,Dziwny itd. No i tam było niestety słychać , że realizator słuchał po raz pierwszy razem ze słuchaczami :twisted: .
Za to u Piotra musiało być dobrze - utwory pochodziły z "sześciopaków" i ostatniej płyty.
W tle zapowiedzi Piotra dyskretnie dolatywały dźwięki Pantheonu i nawet nieplanowany start "Najdłuższej nocy" ucieszył mnie bardzo, bo uwielbiam ten kawałek z płyty Sukces :D
Jeśli można Piotrze, to w następnej audycji poproszę o więcej utworów z lat 70-tych i 80-tych .
I tak trzymać :!:
P.S. Aby słuchać tego radia, należy zainstalować plugin . Link do strony: http://www.radioemaus.pl/odsluch.htm
Tadeusz
2006-01-16 13:58:19
W dobie informatyki każdemu z nas, kto ma komputer i klika czasami, wydaje się ,że potrafi dotrzec do najdalszego kąta w poszukiwaniu informacji, i tak zapewne myślał Piotr, mówiąc o swoim radio ( jestem koserwatystą i nie odmnienam rzeczownika RADIO). Mimo, że dosyc sprawnie posługuję się komputerem i docieram do wielu informacji, to jednak nie do wszystkich. Dopiero Markowitz, podając namiary elektoniczne, sprawił, że mogę posłuchac audycji Piotra. Piotrze, wiecej przebojowości. nie obawiaj się, że posądzą Cię o kryptoreklamę. Adres internetowy nie jest tajemnicą i prezentowanie go nie narusza ustawy o danych osobowych.
Zresztą, przyjaciele mogą wymieniac między sobą dowolne informacje.
Dzięki Markowitz'u
Domin189
2006-01-16 14:30:29
Pięknie mogłem spędzić czas od 21:00 do 22:00. Siedziałem w ciszy, słuchając tych pięknych (acz dla mnie zbyt 'hiciorowych') utworów. Dziękuję za "Spodchmury...", dziękuję za "Sonancję" i dziękuję za "Epitafium...".

Dziękuję za audycję, która mogłaby spokojnie trwać 2 a nawet 3 godziny :-)

Pozdrawiam serdecznie!
Bożena
2006-01-16 18:11:01
Dzięki Piotrze za wspaniałą audycję :!: ,za przypominanie
nam o Wielkim Człowieku,który jest naszym idolem.
Wczorajsza audycja była szczgólna ( a z resztą ja nigdy nie byłam obiektywna jeżeli chodziło o Niemena) wyobrażałam sobie jak z pąka rozwija się piękny kwiat .Tak właśnie kojarzy mi się kariera Cz.Niemena

Prosimy o jeszcze
amalka
2006-01-16 20:26:39
ja również chciałam Panu podziękować za audycję :) szkoda, ze tak krótko...
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Cztery ściany świata | górę strony