Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Cztery ściany świata

Telewizja, prasa, radio i organizatorzy koncertów będą (mamy nadzieję) cały czas wspominać Niemena. Tutaj informujcie innych fanów o artykułach, programach i wydarzeniach, żeby też ich nie przegapili!

5 marca-dwóch panów N. w "Liście pokornych" 2006-03-04 - 2006-06-25 Piotr Starzyński 4 3307
Piotr Starzyński
2006-03-04 14:51:01
Zapraszam serdecznie na niedzielę- godz.21.00 do poznańskiego Radia Emaus ( np. w internecie- http://www.radioemaus.pl ) na audycję z dobrą muzyką wraz z treściami chrześcijańskimi.
Będzie dwóch panów N- naszych ( i nie tylko ) ulubionych.
Zgadujcie, co zaprezentuję z ich "repertuaru"- podajcie do 4 propozycji
Wasz Piotr S..
Po-ZDROWIE-nia
Dasza
2006-03-04 22:50:13
Spóbuję zgadnąć.

Moja piosnka
Pochwała pracy (Promethidion-fragment)

a może...

Laur dojrzały
Pielgrzym
Dasza
2006-03-05 21:02:20
"Przecież i ja - ziemi tyle mam,
Ile jej stopa ma pokrywa,
Dopokąd idę!..."
stan.i.slaw N.AE.
2006-06-25 15:32:50
Piotr StarzyńskiZapraszam serdecznie na niedzielę- godz.21.00 do poznańskiego Radia Emaus ( np. w internecie- http://www.radioemaus.pl ) na audycję z dobrą muzyką wraz z treściami chrześcijańskimi.
Będzie dwóch panów N- naszych ( i nie tylko ) ulubionych.
Zgadujcie, co zaprezentuję z ich "repertuaru"- podajcie do 4 propozycji
Wasz Piotr S..
Po-ZDROWIE-nia
?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Markovitz
2006-06-25 15:47:58
Kochani -mam prośbę : posty złożone z samych znaków zapytania lub tylko emotikonów nie powinny być wyróżnikiem tego forum.
Nie zmieniajmy formuły wymiany myśli w zwykły czat ...
Tak na marginesie:
W tym miejscu nie było potrzeby reaktywowacji tematu sprzed kilku miesięcy. Nowa audycja Piotra już dziś .
Rozumiem, że zdziwienie Stan.isława budziło "dwóch Panów N." .
Chodziło oczywiście o Norwida i Niemena -można było o to zapytać na PW.

:)
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Cztery ściany świata | górę strony