Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Cztery ściany świata

Telewizja, prasa, radio i organizatorzy koncertów będą (mamy nadzieję) cały czas wspominać Niemena. Tutaj informujcie innych fanów o artykułach, programach i wydarzeniach, żeby też ich nie przegapili!

66 niezapomnianych...w TVN Style 2009-08-29 Ewa 1 1663
Ewa
2009-08-29 16:16:42
W dzisiejszym programie „66 niezapomnianych - tego nie widzieliście” można było obejrzeć 3-częściowy mini-serial p.t „Legenda Niemena”.
W pierwszej części Piotr Metz opowiadał o występie Niemena na festiwalu w Jarocinie w 87r., zakończonym wielkim sukcesem i odśpiewaniem artyście "Sto lat".
W części drugiej Marek Niedźwiecki i Piotr Metz przypomnieli anegdotkę ze słynnym powiedzonkiem Niemena: „o…jałeś patałachu”.
W trzeciej odsłonie reżyser Sylwester Latkowski dziwił się ludziom z branży muzycznej, którzy po śmierci Niemena gloryfikowali go, wylewając krokodyle łzy, natomiast jeszcze dwa lata wcześniej na rozdaniu Fryderyków, podczas wykonywania utworu z nowej płyty wołali „Czesiu, zejdź ze sceny”.
Ta 3-częściowa opowieść o legendzie Niemena ilustrowana była fragmentami utworów „Pamiętam ten dzień”, „Sukces” i „Dziwny jest ten świat’79” oraz kilkoma wypowiedziami Niemena z filmu „Sukces”.
Stach
2009-08-29 17:53:17
Przypadkiem "lecąc kanalizatorem" po różnej maści TV zobaczyłem i usłyszałem o :N: . Wypowiedz Pana Sylwestra jest strzałem w "10".
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Cztery ściany świata | górę strony