Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Cztery ściany świata

Telewizja, prasa, radio i organizatorzy koncertów będą (mamy nadzieję) cały czas wspominać Niemena. Tutaj informujcie innych fanów o artykułach, programach i wydarzeniach, żeby też ich nie przegapili!

Amfiteatr Szczecin 3 .05. 07 godz 19.00 2007-04-27 - 2007-05-06 Romuald Juliusz Wydrzycki 1 1919
Romuald Juliusz Wydrzycki
2007-04-27 13:15:29
Majowy koncert : Czerwono Czarni ,Tomek Jaskiewicz, Wojtek Korda, Halina Frackowiak i inni. Chyba coś Czeska zagrają!? Zapraszam, wstęp wolny ! :) :) :)
Romuald Juliusz Wydrzycki
2007-05-06 12:28:38
Koncert bardzo dobry i wzruszajacy. Ale. Lepszy jest niedosyt, niż przesyt. Tak było tym razem. Ponad 3 godziny plus 3 zespoły znakomite choć mniej legendarne jak Czerwono Czarni. Razem około 5 godzin. Ja ledwo wyrobiłem , ale byłem do końca , no chyba tez aby brać udział w after party. Z Czeska były tylko Papugi w wykonaniu Jana Izby Izbińskiego. Mase znanych , a starych przebojów. Byli znani HF , RP , WK , nasz TJ /mam od niego wreszcie płytę CN replikę/ no i MG który prowadził koncert wspólnie z BB. Prezentowano też kilkoro rewelacyjnych młodych wykonawców. Ciekawostką był BFM , nowe brzmienie , awangardowe , ciekawe , a stroje !? Maja byc w Opolu niebawem. Jedna z książek o NIEMENIE pojechała do Szwecji w rękach starego perkusisty Cz-Cz Jana Knapa , bo tylko jego ona zainteresowała. :)
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Cztery ściany świata | górę strony