Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Cztery ściany świata

Telewizja, prasa, radio i organizatorzy koncertów będą (mamy nadzieję) cały czas wspominać Niemena. Tutaj informujcie innych fanów o artykułach, programach i wydarzeniach, żeby też ich nie przegapili!

Brzmienia nr 57 - wiosna 2001 2011-05-12 Ewa 1 1937
Ewa
2011-05-12 19:59:52
W najnowszych "Brzmieniach" jak zwykle bardzo dużo ciekawych artykułów. Najwięcej miejsca poświęcono Klenczonowi, ale nie zabrakło też wątków związanych z Niemenem i Faridą, głównie w kontekście poznańskiego procesu i bielskiego festiwalu...
Jest też artykuł o Dniach Seiferta w Trzciance, zorganizowanych przez naszego forumowego kolegę, Bogdana Ratajczaka oraz wspomnienie o Mieczysławie Suderze (Oldboju ze Skoczowa), niezwykłym muzycznym pasjonacie, laureacie II edycji Konkursu Wspomnień Miłośników Rock'n'rolla, którego miałam okazję poznać w Sopocie...
Markovitz
2011-05-12 22:39:23
W tym wydaniu najbardziej spodobała mi się relacja z białostockiego Koncertu Kasy Chorych, który zresztą miałem przyjemność obejrzeć razem z autorem- Januszem oraz z Tadeuszem i Jerzym (braćmi Piotra).
W prasie nikt nie oddał klimatu tego koncertu lepiej niż uczynił to Janusz.
I choć ów styczniowy wyjazd później odchorowałem - nie żałuję 8)
Kasa Chorych-fot_M-Z.jpg Kasa Chorych-fot_M-Z.jpg | Komentarz: Od lewej : Włodek Dudek (g), Jarek Tioskow (g) i Michał Kielak (harm)
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Cztery ściany świata | górę strony