Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Cztery ściany świata

Telewizja, prasa, radio i organizatorzy koncertów będą (mamy nadzieję) cały czas wspominać Niemena. Tutaj informujcie innych fanów o artykułach, programach i wydarzeniach, żeby też ich nie przegapili!

Collegium Nobilium- Jednego serca (premiera 15 XI w W-wie) 2017-11-08 - 2017-11-18 Markovitz 1 1843
Markovitz
2017-11-08 07:59:39
W środę 15 listopada 2017 o godz.19 w sali im. Jana Kreczmara w warszawskim Teatrze Collegium Nobilium, na ulicy Miodowej zaplanowano premierę spektaklu "Jednego serca" w wykonaniu studentów wydziału aktorskiego Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza.

Tę krótką prezentację sceniczną wyreżyserowała pani Anna Sroka- Hryń- aktorka ze sporym doświadczeniem scenicznym (grała m.in. role Edith Piaf i Billie Holiday). Kolejne prezentacje możliwości młodych artystów śpiewających utwory z repertuaru Niemena zaplanowano na 16 listopada oraz 5 i 7 grudnia br., o tej samej porze- tj. o godz.19. Wybrane do spektaklu utwory muzyczne (wśród nich "Pielgrzyma" i "Moją ojczyznę" do wierszy Norwida) zaaranżowała pani Miłosława Brzezińska.

Info => Teatr Collegium Nobilium

Jeśli ktoś z czytających list wybierze się na ten spektakl- proszę o podzielenie się wrażeniami na Forum.
Plakat spektaklu Jednego serca- Teatr Collegium Nobilium.jpg Plakat spektaklu Jednego serca- Teatr Collegium Nobilium.jpg
Ewa
2017-11-18 12:50:34
Markovitz
Jeśli ktoś z czytających list wybierze się na ten spektakl- proszę o podzielenie się wrażeniami na Forum.

Dla zachęty i za zgodą Ani z Warszawy zamieszczam jej recenzję z tego wydarzenia.

Anna Basiak
Byłam na premierze w Collegium Nobilium, całą grupą idziemy 5.12.17. Koncert, a raczej spektakl, był bardzo interesujący, widzowie po pierwszych utworach nie śmieli przerywać widowiska oklaskami. Po ośmieleniu przez reżyserkę oklaskom nie było końca. Młodzi ludzie (drugiego roku) spisali się znakomicie, mimo drobnych defektów, można było wyłonić "zalążki perełek". Oryginalna inscenizacja i aranżacja. Widowisko to należy koniecznie zobaczyć. Z akademii tej w 2010r. wyszła niekwestionowana "perełka" Natalia Sikora.
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Cztery ściany świata | górę strony