Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Cztery ściany świata

Telewizja, prasa, radio i organizatorzy koncertów będą (mamy nadzieję) cały czas wspominać Niemena. Tutaj informujcie innych fanów o artykułach, programach i wydarzeniach, żeby też ich nie przegapili!

Darek Bernatek śpiewa Niemena- Kielce, 07.02.2009 2009-01-30 - 2011-03-25 Ewa 11 5199
Ewa
2009-01-30 17:55:54
Znalazłam w necie taki plakat:

D.Bernatek.jpgD.Bernatek.jpg


A :arrow: tu można poczytać o tym wykonawcy.

Są tam też takie słowa:
Obdarowany niezwykłym talentem wokalnym, wielokrotnie udowadniał, że nie bez kozery nazywany jest "Żyjącym Niemenem".

Rozumiem, że Darek bardzo się stara i że to, co robi, podoba się wielu osobom, również paniom Niemen, co można przeczytać w tym artykule, ale po co od razu go nazywać "żyjącym Niemenem". :?
Stach
2009-01-31 05:44:36
Darek kocha muzykę Niemena, ale nie stroni także od wykonywania utworów Krzysztofa Klenczona, Stana Borysa i Bogusława Meca czy Zbigniewa Wodeckiego.-
na jego stronie jest napisane




Bardzo dobrze, kochac muzykę NIEMENA każdemu wolno,lecz określenie "żyjący niemen" jest chybione. Czy kiedy śpiewa np K.Klenczona ... mówią "żyjący klenczon" a jak spiewa Stana Borysa to jak jest zwany "(nie)... borys".Głupie ,prawda. Moja ocena 2+. :)
Romuald Juliusz Wydrzycki
2009-01-31 18:27:08
Edytowany 1 raz(y), ostatnio 2009-01-31 18:27:08 przez Romuald Juliusz Wydrzycki
Spiewa FAJNIE , ALE BEZ PRZESADY , JEST ULOMNY JAK MY WSZYSCY MNIEJ LUB WIECEJ . CHWALA MU I ZA TO ! :)
Piotr Starzyński
2009-01-31 18:56:35
Pisząc o Darku "żyjący Niemen" chyba największą krzywdę robi się samemu...Darkowi; po co kłaść na jego barki...ułudę i...pychę...
I ...nie przesadzajmy z tym wynoszeniem "aż pod niebiosa" tych "lokalnych" przepraszam ... niemenów :!: :roll:
Zaczyna mnie to już denerwować. :?
Nie zapominajcie do ...Kogo ich ( a raczej ich talenty wokalne) po-równujecie!
Po-zdrowie- nia i (niektórym ) otrzeźwienia życzę. :shock:
Stach
2009-01-31 19:20:40
Piotr StarzyńskiPisząc o Darku "żyjący Niemen" chyba największą krzywdę robi się samemu...Darkowi; po co kłaść na jego barki...ułudę i...pychę...
I ...nie przesadzajmy z tym wynoszeniem "aż pod niebiosa" tych "lokalnych" przepraszam ... niemenów :!: :roll:
Zaczyna mnie to już denerwować. :?
Nie zapominajcie do ...Kogo ich ( a raczej ich talenty wokalne) po-równujecie!
Po-zdrowie- nia i (niektórym ) otrzeźwienia życzę. :shock:

NIE WIEM CZY TO DO MNIE CZY KOŁO ...MNIE? PISZ JAŚNIEJ!
Piotr Starzyński
2009-01-31 19:40:37
To do tych wszystkich ( nie chodzi mi o konkretne nazwiska ,tylko o takie "zjawisko" przypisywania tego nazwiska), którzy wymyślają te nazwy dla " lokalnych niemenów".
Piotr Starzyński
2009-03-30 15:14:49
On sam przyznaje, że po koncercie, kiedy wykonał największe przeboje artysty na jego cześć, żona piosenkarza Małgorzata i jego córki, nie miały najmniejszych zastrzeżeń do poziomu koncertu. Wszystkie trzy były wzruszone głosem Darka. -

Te słowa brzmią wzruszająco, ale...to niestety nieprawda. :(
Zadzwoniła dziś do mnie oburzona p. Małgorzata NIEMEN z prośbą bym zdementował tę wiadomość- ...ani ona ani jej córki ledwie co znają tego wykonawcę; to nieprawda, co o nich w tym artykule napisano.Spełniam więc tę prośbę- gwoli prawdy.
Domin189
2009-04-16 16:32:52
Tutaj można posłuchac, JAK Darek Bernatek wykonuje utwory Niemena :?

Trzeba pochwalic instrumentalistów, którzy (chociaż nie bez wpadek) grają całkiem dobrze. Spodziewałem się więcej po Darku, którego reklamowano kilkukrotniena forum :/
Andrzej Mróz
2009-04-17 10:20:03
19.04.2009 - Darek wystąpi w Krakowskim Klubie Kultury przy ulicy Matematyków Krakowskich 102. Start o godzinie 17:30. Koncert p.h "Wspomnienie Czesława Niemena" odbędzie się z udzialem Tadeusza Sklińskiego, autora dyskografii Czesława Niemena.
awotom
2011-03-25 16:40:01
Witajcie

Kiedys mnie nazywano "drugim Niemenem" jeszcze za JEGO zycia - w kregu znajomych nadal jestem uwazany za specjaliste od Niemena. Poznalem Darka w Oberhausen - rozczarowal mnie wrecz, doprawdy nie wiem co ludzie w nim widza. Warsztat piosenkarski sredni, podklady banalne, zero wlasnej osobowosci. Na ostatniej imprezie gdzie wystepowal walil takie "babole", ze po prostu wyszedlem. Opanujcie sie z tym Darkiem. Sa lepsi od niego - chocby ten piszacy te slowa nieskromny samochwala. Tylko niech mnie dopuszcza do glosu to pokaze co potrafie. Pozdrawiam... awotom
Tadeusz
2011-03-25 20:51:11
awotom napisał:
Kiedys mnie nazywano "drugim Niemenem" jeszcze za JEGO zycia - w kregu znajomych nadal jestem uwazany za specjaliste od Niemena.


Pokaż co umiesz ....
Ewa
2011-03-25 20:57:30
Tadeusz
Pokaż co umiesz ....

Może na jakimś zlocie fanów... :)
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Cztery ściany świata | górę strony