Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Cztery ściany świata

Telewizja, prasa, radio i organizatorzy koncertów będą (mamy nadzieję) cały czas wspominać Niemena. Tutaj informujcie innych fanów o artykułach, programach i wydarzeniach, żeby też ich nie przegapili!

Emisja filmu z muzyką Niemena 2005-02-18 - 2005-03-02 Markovitz 3 3096
Markovitz
2005-02-18 12:03:53
Witam na "Forum Niemenum" :) Muzyka spod znaku nae jest ze mną od trzech dekad. Miałem to szczęście osobiście poznać ulubionego Artystę i choć :N: do netu miał stosunek sceptyczny , to ja się bardzo cieszę, że w końcu jestem wśród swoich na stronie stworzonej przez Darka, kiedy już Czesława .. no wiecie.. zabrakło.

A teraz do rzeczy : TV Kino Polska pokaże film "Na tropach Bartka" z muzyką Niemena.
Emisja w sobotę 19 II o godz. 13.35, a powtórka w niedzielę o 10.35.
Markovitz
2005-02-28 11:19:17
Nikogo z nas, artystów ze wschodniej Europy, nie pożąda się tak bardzo, by chcieć nas specjalnie importować. To można włożyć między bajki -mówił polskim dziennikarzom J.P. Kaczmarek. Powiedział też, że Czesław Niemen nie zrobił międzynarodowej kariery tylko dlatego, że zdecydował się zostać w Polsce i tu czekał na propozycje :roll:
Na marginesie -pamiętam koncert J.P.Kaczmarka w drugiej połowie lat 80-tych ,w klubie studenckim "Imperial" ,na który przyszła garstka widzów (tak naprawdę połowa przyszła na piwo). Ciężko zostać docenionym we własnym kraju bez spektakularnego sukcesu odniesionego zagranicą.
Andrzej Mróz
2005-02-28 11:44:32
Czy mamy szansę przetrwać jako naród, jeżeli tak starannie zacieramy ślady własnej kultury?
Pytanie to zadaję przede wszystkim tym, którzy decydują o jakości lansowanej kultury.
Jaki udział w tym procesie kształtowania naszych dusz mamy my sami....?
Markovitz
2005-03-02 16:38:27
Andrzej MrózCzy mamy szansę przetrwać(..),jeżeli tak starannie zacieramy ślady własnej kultury?
Pytanie to zadaję tym, którzy decydują o jakości lansowanej kultury.
Jaki udział w tym procesie (..) mamy my sami ?

Sam środek zagadnienia -jakby to powiedział Czesław.
Andrzeju, cóż mogę rzec ? Róbmy coś !
Już na przełomie kwietnia i maja rusza nowy kanał TVP "Kultura". . Proszę Was -w postach, w listach do redakcji upominajcie się o stare programy, spektakle, filmy z Muzyką Niemena - dla Niego, dla Siebie, dla Muzyki !

http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=23396&strona=branzowe
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Cztery ściany świata | górę strony