Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Cztery ściany świata

Telewizja, prasa, radio i organizatorzy koncertów będą (mamy nadzieję) cały czas wspominać Niemena. Tutaj informujcie innych fanów o artykułach, programach i wydarzeniach, żeby też ich nie przegapili!

III Zlot Sympatyków Czesława Niemena zakończony! 2006-07-23 - 2006-12-08 Piotr Starzyński 52 20867
Piotr Starzyński
2006-07-23 13:32:03
Pozwolę sobie na moje refleksje" na gorąco":
Jestem bardzo zadowolony i wdzięczny wszystkim, szczególnie organizatorom - Edowi , Alinie i innym mi nieznanym cichym współpracownikom za atmosferę naszych spotkań, zorganizowanie nam czasu pobytu- m.in materiały muzyczne dot. Czesław Niemena, za uświadamianie mi tego -
jak Wielką i obszerną spuściznę artystyczną Czesław po sobie zostawił, -
jak wielka jest niektórych determinacja, by powstały "Dzieła wszystkie". Szczególnie dziękuję Wam za to;za każdy uśmiech i życzliwy gest!
Jesteśmy jednak jedną wielką rodziną Czesława ( nie tylko z krwi i " woli męża") :wink:
Oprócz podziękowań dla Rodziny Czesława dziękuję również Tadeuszowi- Autorowi tej przepięknej książki, Andrzejowi M., bardzo młodym- Mateuszowi i Adamowi ( praca "na żywo") Ewie, Daszy,Basi z córką, Wiktorowi, Jurkowi, Krzysiowi F i ...wszystkim innym wielkim jeszcze niepoznanym.
Czuję się jak za najlepszych czasów- jak po koncercie Niemena i po z Nim rozmowie!!!!
Jeszcze raz ogromne dzięki. :D
Piotr S.
Ed
2006-07-24 08:24:58
Podziękowania Alinie - obowiązkowo... ;) o drobnych wpadkach i niedociągnięciach nawet wspominać nie warto, bo każdy znalazł w zlotowej atmosferze coś dla siebie - i o to chodziło.
Zlot był najliczniejszy z dotychczasowych - łącznie z osobami-gośćmi, było ponad 50 osób. Nawiązały się kolejne znajomości i przyjaźnie... więc - do zobaczenia za rok ;)
Dasza
2006-07-24 08:52:47
Cieszę się,że mogłam uczestniczyć w tegorocznym zlocie,
dzięki czemu poznałam osobiście wielu ,nie tylko miłośników muzyki Czesława Niemena,ale i prawdziwych zbieraczy i poszukiwaczy
wszelkich śladów.
Dziękuję Jurkowi Wydrzyckiemu za ciekawe opowieści,
Ewie,Piotrowi,Andrzejowi za wspólnie spędzone chwile.
Pozdrawiam wszystkich uczestników zlotu.

Dasza

We wrocławskiej Gazecie Wyborczej krótka wzmianka o zlocie


http://miasta.gazeta.pl/wroclaw/1,35751,3502820.html
Andrzej Mróz
2006-07-24 09:35:17
Mirosławice - to kolejny już trzeci nasz piknik w atmosferze tegorocznych upałow i naszego równie gorącego zaangażowania w poznawanie dzieł, które pozostawił nam Niemen. Wspólna przygoda z muzyką, zarówno młodziutkich jeszcze, jak i już troszkę "leciwych" fanów, dla których dzieła pozostawione przez Czesława są niczym pokarm niezbędne dla ich życia.

Pozdrawiam wszystkich uczestników zlotu i dziękuję Wam za wspólnie spędzone chwile.
Ewa
2006-07-24 10:20:53
Ja również dziękuję Alinie i Edowi za organizację tegorocznego zlotu. Być może nie spełnił on wszystkich moich oczekiwań, zwłaszcza muzycznych, ale miło było spędzić ten czas w gronie sympatycznych osób, które łączy muzyka Czesława Niemena.Pierwszej nocy muzyka i wspólne rozmowy trwały do 5-tej rano i mimo całodziennej podróży wcale nie czułam zmęczenia. :)
Dzieki obecności członków rodziny Czesława oraz autora najnowszej książki dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy.
Oczywiście nawiązały się nowe kontakty, a w moim wypadku także odnowiły stare.
Dziękuję wszystkim za miło spędzone chwile. Pozdrawiam wszystkich starszych i młodszych stażem sympatyków Niemena obecnych na zlocie, a w szczególności naszych forumowiczów (a było nas chyba ośmioro) oraz dwie młode pasjonatki, które czytują to forum, Lenę i Basię. :P
Ed
2006-07-24 11:05:24
EwaByć może nie spełnił on wszystkich moich oczekiwań, zwłaszcza muzycznych

... no tak ;) , jeżeli ktoś posiada takie unikaty jak Ewa to wiem z autopsji że trudno go zadowolić :P
Ewa
2006-07-24 15:35:42
Znam takich, co mają większe unikaty. :wink:
Romuald Juliusz Wydrzycki
2006-07-24 23:21:48
Oh było było, i działo się działo. Uczestników przybyło ale i też ubyło. To już mój 3-ci zlot. Chyba środek lata jest średnio odpowiednim terminem. :D :) :lol:
Paranorm
2006-07-26 07:08:58
Ja jestem po wielkim wrażeniem zlotu... nawet nie podejrzewałem, że będzie taka świetna atmosfera, że aż się nie chciało do domu wracać.
Rejs po Odrze był także świetnym elementem utrwalającym nowe znaomości, więc kto nie był, niech żałuje...
Jeszcze raz podziękowania dla Edka za udostępnienie części swojej kolekcji koncertowej (nie miałem świadomości przed zlotem, że takie arcydzieła jak koncerty Niemena w ogóle się zachowały).
Zaczynam już odliczać czas do kolejnego spotkania!!!

Adam
Ewa
2006-07-26 17:12:50
:)
Markovitz
2006-07-29 17:46:37
Zaciekawiła mnie taka rzecz : czy po ostatnim zlocie ktoś z bioracych w nim udział trafił po raz pierwszy na Forum ?
szach' raj
2006-07-29 17:47:43
No jeden na pewno. Adam, czyli Paranorm.
stan.i.slaw N.AE.
2006-07-29 17:49:53
MarkovitzZaciekawiła mnie taka rzecz : czy po ostatnim zlocie ktoś z bioracych w nim udział trafił po raz pierwszy na Forum ?
,,,,,,,,, o forum i zlocie informowałem na cyklicznym spotkaniu miłośników NIEMENA,omawiam posty,opinie ,stanowiska etc.
szach' raj
2006-07-29 17:56:18
Stachu, a ile płacisz "żywemu" forumowiczowi, który zaszczyci swą obecnością Twoje spotkanie ?
Może się skuszę ?
Obiecuję, że gratisowo rozdam autografy.
:wink:
Ewa
2006-07-29 17:56:39
stan.i.slaw N.AE....omawiam posty,opinie ,stanowiska etc.

Czy to znaczy Stan.i.slawie, że to my, userzy tego forum, jesteśmy bohaterami Twoich spotkań???
Myślałam, że mówisz tam tylko o Niemenie.
Markovitz
2006-07-29 18:01:07
szach' rajStachu, a ile płacisz "żywemu" forumowiczowi, który zaszczyci swą obecnością Twoje spotkanie ?
Może się skuszę ?
Obiecuję, że gratisowo rozdam autografy.
:wink:


A fe Kolego -co za interesowność ... :o
Za karę proszę w ciągu godziny opublikować na Forum esej o norwidowskich interpretacjach Niemena.

A u mnie Stan.i.slawie masz i wizytę i podpis gratis -tylko ludzką fotkę znaleźć będzie trudno :wink:
stan.i.slaw N.AE.
2006-07-29 18:13:43
Wbrew pozorom ,bardzo wasz szanuję.Musicie wiedzieć jedno,jestem facetem serio podchodzącym do spraw NIEMENA.Obrażacie mnie mówiąc ,ze robię to dla mamony(Larwa).WSZYSTKO CO CZYNIĘ,CZYNIĘ DLA NIEMENA ,wyczytuję w waszych postach żarty-to dobrze,lecz ja po 17 I nie mam ochoty na żarty,potraficie zrozumieć?.Ja nie nie umiem żartować!!! nie chcę!! :cry:
Ewa
2006-07-29 18:21:25
Myślę, że wszyscy tu serio podchodzimy do spraw Niemena.
A że czasem zdarzają się jakieś żarty, to chyba nic złego.
Cieszę się, że nie ma tu samych ponuraków. :)
Markovitz
2006-07-29 18:27:12
stan.i.slaw N.AE.Ja nie nie umiem żartować !!! nie chcę!! :cry:
O, to bardzo źle .

Nikt Ci nie robił Stan.i.slawie zarzutu, o którym napisałeś . Wiemy, że jesteś szczerym Fanem.
Piszący w tym wątku nie mają zwyczaju podejrzewać innych userów o interesowność , więc wielka szkoda, że zamiast uśmiechnąć się -wpadasz w tony oburzenia :(
Wiedz Stan.i.sławie, że :N: nie był ponurakiem i czasem lubił żartować :)
stan.i.slaw N.AE.
2006-07-29 18:38:15
Markovitz
stan.i.slaw N.AE.Ja nie nie umiem żartować !!! nie chcę!! :cry:
O, to bardzo źle .

Nikt Ci nie robił Stan.i.slawie zarzutu, o którym napisałeś . Wiemy, że jesteś szczerym Fanem.
Piszący w tym wątku nie mają zwyczaju podejrzewać innych userów o interesowność , więc wielka szkoda, że zamiast uśmiechnąć się -wpadasz w tony oburzenia :(
Wiedz Stan.i.sławie, że :N: nie był ponurakiem i czasem lubił żartować :)
,,,,,,,,,"CHWILA CISZY"-po 17 I,to nie ponuractwo, to refleksja,mogę jedynie powiedzieć,że ... e nie zdobędę się na wynurzenia osobiste, już to zrobiłem przy wyjaśnianiu mego nicka i na tym dość.
Markovitz
2006-07-29 18:42:33
Chwila ciszy nie może trwać wieczność .
Nie tylko Tobie zdarza się o tym zapominać ...
stan.i.slaw N.AE.
2006-07-29 18:52:22
MarkovitzChwila ciszy nie może trwać wieczność .
Nie tylko Tobie zdarza się o tym zapominać ...
,,,,Widzę, Panie M.,że mnie pan rozumie,czy mnie się tylko ...zdawa?
Markovitz
2006-07-29 22:44:54
OT: Otóż i ja lubię dochodzić do ciekawych odpowiedzi przedzierając się przez gąszcz metafor i tajemnic 8)
Ale jeśli po tym wszystkim odpowiedź jest zdawkowa, albo napuszona, bez cienia uśmiechu, czy życzliwości - ni w ząb nie potrafię dociec przyczyn takiej postawy.
Pozdrawiam z nadzieją na przyszłość :)

W tym roku nie brałem udziału w zlocie. Ale po dwóch takich spotkaniach w ubiegłych latach mogę polecić wszystkim Userom tę formę kontaktów, bo pozwala ona lepiej rozumieć się na Forum.
stan.i.slaw N.AE.
2006-07-30 17:21:02
Romuald Juliusz WydrzyckiOh było było, i działo się działo. Uczestników przybyło ale i też ubyło. To już mój 3-ci zlot. Chyba środek lata jest średnio odpowiednim terminem. :D :) :lol:
,,,,,IV Zlot proponuję zorganizować na WYBRZEŻU,jesienią!
wireq
2006-07-30 18:08:50
Nieczęsto zgadzam się ze stan.i.slaw.N.AE., lecz w tym przypadku popieram jego postulat bez zastrzeżeń. Złota polska jesień jest idealnym klimatem do rozmów o Niemenie i słuchania jego nagrań. Proponuję Kołobrzeg lub jego okolice (wiem, że cieszyłaby się z wyboru tego miejsca siostra Niemena, Pani Jadwiga
stan.i.slaw N.AE.
2006-07-30 18:23:53
wireqNieczęsto zgadzam się ze stan.i.slaw.N.AE., lecz w tym przypadku popieram jego postulat bez zastrzeżeń. Złota polska jesień jest idealnym klimatem do rozmów o Niemenie i słuchania jego nagrań. Proponuję Kołobrzeg lub jego okolice (wiem, że cieszyłaby się z wyboru tego miejsca siostra Niemena, Pani Jadwiga
,,,,,,,,,uwierz mi ale istotnie i ja miałem KOŁOBRZEG na myśli,nie chciałem tego sugerowaać innym a pozatym taka myśl mnie naszła,kiedy dziś wracałem z Trzebiatowa i celowo przejechałem przez ulicę przy której miaszka Pani Jadwiga a kiedy naprzykład wracam ze Stargardu Szcz. zajeżdzam do Białogardu(zapewne domyślacie się w jakim celu).
Paranorm
2006-07-30 18:41:45
Już na zlocie ogłoszono, że kolejny zlot odbędzie się w Październiku w Kołobrzegu (właśnie ze względu na panią Jadwigę).
Ed
2006-07-30 18:45:33
Jak znam życie, to jeszcze różnie może być, czego przykładem przygotowania do tegorocznego zlotu :P
stan.i.slaw N.AE.
2006-07-30 18:47:41
ParanormJuż na zlocie ogłoszono, że kolejny zlot odbędzie się w Październiku w Kołobrzegu (właśnie ze względu na panią Jadwigę).
,,,,,,,no nie wiem,czemu zadzięczać mój wniosek a nie posiadałem absolutnie żadnych info. na ten temat :D
Ewa
2006-07-30 18:47:56
ParanormJuż na zlocie ogłoszono, że kolejny zlot odbędzie się w Październiku w Kołobrzegu (właśnie ze względu na panią Jadwigę).

To była tylko wstępna propozycja, jeszcze nie wiadomo, czy wszystkim pasowałby jesienny termin.
Była też propozycja organizowania zlotów raz w miesiącu. :wink:
szach' raj
2006-07-30 18:50:33
No, to Ed będzie miał pełne ręce roboty...
:wink:
stan.i.slaw N.AE.
2006-07-30 18:52:54
Edytowany 1 raz(y), ostatnio 2006-07-30 18:52:54 przez stan.i.slaw N.AE.
Ewa
ParanormJuż na zlocie ogłoszono, że kolejny zlot odbędzie się w Październiku w Kołobrzegu (właśnie ze względu na panią Jadwigę).

To była tylko wstępna propozycja, jeszcze nie wiadomo, czy wszystkim pasowałby jesienny termin.
Była też propozycja organizowania zlotów raz w miesiącu. :wink:
,,,,wszystkim i tak nie będzie pasowac :wink: to oczywiste,mi pasowałoby z wielu powodów. :D
stan.i.slaw N.AE.
2006-07-30 18:55:52
szach' rajNo, to Ed będzie miał pełne ręce roboty...
:wink:
,,,,,,,dlaczego tylko Ed? a my? :D
szach' raj
2006-07-30 18:58:05
Rozumiem, że chcesz nas rozlokować w domach uczestników Twoich niemenowych spotkań ? To chyba dość blisko będzie, co ?
:D :wink:
wireq
2006-07-30 19:30:37
Ewa napisała:
Była też propozycja organizowania zlotów raz w miesiącu.

Niezbyt to realne, ale chętnych do spotkań na comiesięcznych zlotach można w zamian zainteresować udziałem w odprawach organizowanych przez stan.i.slaw N.AE.

stan.i.slaw N.AE. napisał:
,,,,,,,dlaczego tylko Ed? a my?

Racja. Myślę, że nikt z forumowiczów nie odmówi pomocy w organizacji zlotu.
stan.i.slaw N.AE.
2006-07-30 19:54:15
wireqEwa napisała:
Była też propozycja organizowania zlotów raz w miesiącu.

Niezbyt to realne, ale chętnych do spotkań na comiesięcznych zlotach można w zamian zainteresować udziałem w odprawach organizowanych przez stan.i.slaw N.AE.

stan.i.slaw N.AE. napisał:
,,,,,,,dlaczego tylko Ed? a my?

Racja. Myślę, że nikt z forumowiczów nie odmówi pomocy w organizacji zlotu.
,,,,,,,,,Wirqu ,nie mogę pojąć w jakim kontekście użyłeś słowo"odprawa".Ja prowadzę spotkania miłośników twórczości CZESŁAWA NIEMENA.-to gwoli uświadomienia Tobie.
wireq
2006-07-30 20:02:10
Staszku Drogi, nie miałem nic zdrożnego na myśli, ale gdy wczoraj napisałeś:
[/quote]omawiam posty,opinie ,stanowiska[/quote]

... to wybacz, ale wizja typowej odprawy mnie nie opuszcza.
stan.i.slaw N.AE.
2006-07-30 20:37:29
Edytowany 1 raz(y), ostatnio 2006-07-30 20:37:29 przez stan.i.slaw N.AE.
wireqStaszku Drogi, nie miałem nic zdrożnego na myśli, ale gdy wczoraj napisałeś:
omawiam posty,opinie ,stanowiska[/quote]

... to wybacz, ale wizja typowej odprawy mnie nie opuszcza.[/quote],,,cóż i niech pozostanie tak jak sobie to wyobrażasz :wink:
wireq
2006-07-30 21:09:31
Problem w tym, że piszesz niezwykle lakoniczne posty (szkoda, bo masz wiele do powiedzenia). Wczoraj również Markovitz to sygnalizował. To powoduje, że niełatwo odgadnąć, co naprawdę masz na myśli. Sam napisałeś, że na spotkaniach omawiasz POSTY, OPINIE, STANOWISKA. Gdzie w tym Twoim wpisie miejsce na fakty z kalendarium twórczości Niemena.
Oj, Staszku, zanim rzucisz kamieniem .....
Markovitz
2006-07-30 21:39:54
stan.i.slaw N.AE. Zlot proponuję zorganizować na WYBRZEŻU, jesienią !


Podoba mi się pomysł Stan.i.sława. Niekoniecznie nazwałbym to oficjalnym zlotem (te niech się odbywają raz w roku). Ale ja na miejsce spotkania wybrałbym Słupsk, gdzie ponoć ma się odbyć jesienią repryza festiwalu młodych talentów :idea: Ile jest stamtąd do Kołobrzegu ?
Ewa
2006-07-31 08:57:11
Ze Słupska do Kołobrzegu to jakieś 2 godziny jazdy samochodem.
Jak dla mnie to może być i Słupsk, choć niekoniecznie w czasie Festiwalu Młodych Talentów.
Romuald Juliusz Wydrzycki
2006-08-13 20:50:05
Czytam, czytam i sądzę że tu więcej żartów i popisów niż logiki. Zjazd co miesiąc ?! No chyba samych milionerów bez pracy i obowiązków. Częściej niż raz w roku ? Godne zastanowienia. Każdy chce miejsce najbliżej siebie, a co z tymi na końcu kraju ?! Ilu z Was było na wszystkich zlotach a ilu choć na jednym !!! ??? :o :o :o
stan.i.slaw N.AE.
2006-08-14 12:39:00
Edytowany 1 raz(y), ostatnio 2006-08-14 12:39:00 przez stan.i.slaw N.AE.
Romuald Juliusz WydrzyckiCzytam, czytam i sądzę że tu więcej żartów i popisów niż logiki. Zjazd co miesiąc ?! No chyba samych milionerów bez pracy i obowiązków. Częściej niż raz w roku ? Godne zastanowienia. Każdy chce miejsce najbliżej siebie, a co z tymi na końcu kraju ?! Ilu z Was było na wszystkich zlotach a ilu choć na jednym !!! ??? :o :o :o
,,,,,,,,Szanowny Panie RJW,niech napisze pan na pw jakie są pańskie oczekiwania,konkretnie .
Romuald Juliusz Wydrzycki
2006-08-14 13:47:31
Odpowiadac bez odpowiedzi w dodatku "ode mnie" ?! Non capisco...W Międzyzdrojach Muzyczny Non Stop." W hołdzie legendom od Beatles do Niemena." W Alei Gwiazd we wtorek 15.08.06 od godz. 17.00 do 20.00 dzień w hołdzie Czesławowi Niemenowi. Gra i śpiewa 7 zespołów muzycznych. Organizator MDK i UM zapewnia wolny wstęp. Kto jest blisko a i daleko zapraszam.!!! :D :D :D
Romuald Juliusz Wydrzycki
2006-08-21 22:36:31
Veni vidi /vici/, Koncert poprzedziła ulewa. Byli :Cree i Sebastian R. , Ości i Agnieszka Ł. , Pazur i Roman W. , SGB i Jan S. i inni. Były : Czy mnie jeszcze... , Pod papugami...moje ulubione Marionetki i inne . Interpretacje zaskakujące. Ponad to dużo dobrej muzyki przez kilka godzin. Palnąłem kilka słów do mikrofonu, uściskałem kogo się dało dziękując i biadoląc / wiadomo o czym/. Dobre i tyle ! :D :) :o
Lamat
2006-08-27 21:46:33
A czemu by nie w Gdańsku??Pewnie i pan Adamowicz(prezydent grodu) ucieszył by się,może i zaszczycił.Skwer jest przecież imienia,historia zapisana w kronikach,a i jakaś rodzina też się znajdzie może. :wink:
Markovitz
2006-08-28 21:14:46
LamatA czemu by nie w Gdańsku ?? Pewnie i pan Adamowicz (prezydent grodu) ucieszył by się, może i zaszczycił.


Widzisz Lamat - z tymi zlotami jest trochę inaczej niż może się zdawać...
Uważam, że oprócz Osób Bliskich Niemenowi to właśnie Fani zaszczycają zlot a nie oficjele ...

Pomijam już to, że na pewno nie chcielibyśmy wpisywać się w kampanię samorządową, nawet jeśli przekonani jesteśmy do pana prezydenta i spraw, którymi aktualnie się zajmuje.. :?

Nie widzę jednak, aby jesienią rysowało się na horyzoncie jakieś ważne wydarzenie związane z :N:-em, któremu właśnie w Trójmieście warto poświęcić czas i energię.

.. a i jakaś rodzina też się znajdzie może :wink:

.. może i znalazłaby się, ale niekoniecznie Tej przemiłej Rodzince jest jesienią potrzebny zlot w Trójmieście. Staramy się o porządek i w tej materii polegamy na zdaniu naszych skromnych i pięknych ambasadorów w Trójgrodzie 8)

Nasunęło mi się po Twoim poście nieśmiałe przypuszczenie : czyżby w Słupsku nas nie chcieli ..? Jeśli tak - trudno.
Od pewnego czasu po prostu nie narzucamy się...
Spotkamy się zatem w puszczy. Co prawda nie ma tam VIP-ów, ale za to są ... żubry.
Z Ich oczu wyziera bezbrzeżna szczerość ...
Tam wreszcie odetchnę od tej bez-dusznej atmosfery.
Pozdrawiam :)
M.
stan.i.slaw N.AE.
2006-08-29 07:17:29
Markovitz
LamatA czemu by nie w Gdańsku ?? Pewnie i pan Adamowicz (prezydent grodu) ucieszył by się, może i zaszczycił.


Widzisz Lamat - z tymi zlotami jest trochę inaczej niż może się zdawać...
Uważam, że oprócz Osób Bliskich Niemenowi to właśnie Fani zaszczycają zlot a nie oficjele ...

Pomijam już to, że na pewno nie chcielibyśmy wpisywać się w kampanię samorządową, nawet jeśli przekonani jesteśmy do pana prezydenta i spraw, którymi aktualnie się zajmuje.. :?

Nie widzę jednak, aby jesienią rysowało się na horyzoncie jakieś ważne wydarzenie związane z :N:-em, któremu właśnie w Trójmieście warto poświęcić czas i energię.

.. a i jakaś rodzina też się znajdzie może :wink:

.. może i znalazłaby się, ale niekoniecznie Tej przemiłej Rodzince jest jesienią potrzebny zlot w Trójmieście. Staramy się o porządek i w tej materii polegamy na zdaniu naszych skromnych i pięknych ambasadorów w Trójgrodzie 8)

Nasunęło mi się po Twoim poście nieśmiałe przypuszczenie : czyżby w Słupsku nas nie chcieli ..? Jeśli tak - trudno.
Od pewnego czasu po prostu nie narzucamy się...
Spotkamy się zatem w puszczy. Co prawda nie ma tam VIP-ów, ale za to są ... żubry.
Z Ich oczu wyziera bezbrzeżna szczerość ...
Tam wreszcie odetchnę od tej bez-dusznej atmosfery.
Pozdrawiam :)
M.
,,,,,Drogi Markovitzu!To nie tak z Twoim przypuszczeniem,że w SŁUPSKU ,nikt "was" nie chce.A w jakim celu podałem ,ostatnio choćby,program przedsięwzięcia?Moje wszystkie informacje na ten temat,należy rozumieć w kategorii ,ZAPROSZENIA!!!Co do świata zwierząt,przyrody,masz rację, o swiecie ludzkim(nieludzkim) śpiewał Niemen i wiem co w trawie puszczy.
Ewa
2006-08-29 11:25:11
Markovitz
Spotkamy się zatem w puszczy. Co prawda nie ma tam VIP-ów, ale za to są ... żubry.
Z Ich oczu wyziera bezbrzeżna szczerość ...

Spotkanie w puszczy to fajna sprawa, ciekawe, jak żubry zareagowałyby na muzykę Niemena. :wink:
Co do tej szczerości w ich oczach, to myślę, że i u niektórych ludzi też można ją dostrzec, trzeba tylko dobrze patrzeć. :)
Romuald Juliusz Wydrzycki
2006-09-07 22:09:15
Jazz Forum Nr 9/2006 str 8 .Krótki artykuł "Zlot Niemenologów" pod Wrocławiem. Zdjęcia uczestników. Polecam ! :) :) :)
stan.i.slaw N.AE.
2006-09-19 13:51:46
W dniu wczorajszym rozmawiałem z dwoma uczestnikami,zakończonego zlotu.Wywarły one (wypowiedzi,uwagi)na mnie wrażenie i stały się również potwierdzeniem postepowania(negatyw.) określonych osób.Jest również wiele interesujących (pozytywnych )spostrzeżeń.Oczywiście były fotografie,autografy,CD z audycją radiową i wiele innych "pamiątek".,w tym książka Tadeusza Sklińskiego.Jednak gdzieś, w zaciszu, nadal trwa owy zlot.
matt
2006-10-29 19:39:22
Otwierajac to podforum "III zlot..." mialem nadzieje na nieco wiecej wrażen uczestnikow :cry: a nie tylko podziekowania i kilka slow ze bylo super (choc w to nie watpie). Tym bardziej ze mnie tam nie bylo. No ale i bez tego wiem ze mam czego zalowac. Chociaz jak bym tak poczytal co mnie ominelo to dopiero bym mogl sie pomartwic :wink:

Idea organizowania spotkan co miesiac jest zapewnie kuszaca ale tez nalezy pamietac ze to wymaga duzo pracy i tez padlo trafne stwierdzenie ze to pewnie by bylo dla milionerow :twisted: Swoja droga pewne doswiadczenie w tym wzgledzie ma Piotr, ktory ogranizowal takie spotkania dosyc czesto w Poznaniu (jednak wcale nie tak duzo osob moglo bywac tam czesto (sam wybieralem sie tam jak sojka za morze az w koncu spotkania przestaly sie odbywac)).
Wszystkich postow jeszcze nie zdazylem przeczytac* ale chyba do spotkania w pazdzierniku nie doszlo. Mysle ze zloty raz do roku powoduja wieksza mobilizacje i tak moim zdaniem moze zostac. Jedyna bolaczka dla mnie jest natomiast termin. Tez w tym watku sie ktos nad tym zastanawial i moim zdaniem srodek lata (mimo ze pogoda super) nie jest chyba najlepszym terminem.

*po dluzszej nieobecnosci wreszcie moglem wrocic nie tylko do kraju ale i na forum. Niestety owa nieobecnosc spowodowala ze mam straszne zaleglosci w postach, co wlasnie staram sie nadrobic ale zapewne zajmie mi to troche czasu. Niezmiernie sie jednak ciesze ze jestescie.....jestesmy tacy aktywni :wink:
Tadeusz
2006-12-08 13:40:20
Nastały długie zimowe wieczory, a teleogłupiacz serwuje nam informacje o pikantnych i prymitywnych zachowaniach naszych włodarzy. Może by poświęcić trochę czasu na wspomnienia z III zlotu zamiast oglądać te prymitywne mordy. Można przecież puścić wodzę swoim literackim zacięciom i fantazji, niech Ci co nie byli zazdroszczą. A jest co wspominać !

Ja już opowiedziałem jedną historyjkę, a przecież nie sam byłem na zlocie.

Cyt. Pierwsi uczestnicy pojawili się w piątek ok. godz. 16, a o 18 nastąpił prawdziwy wysyp. Pojawili się starzy bywalcy zlotów, wśród nich Jerzy i Romuald Wydrzyccy oraz Tadeusz Skliński, przybyło też wielu nowych. Zaskoczeniem jest dla mnie przekrój pokoleniowy uczestników – „rodzice ze swoim potomstwem”.
Gradką dla ucha była wiązanka piosenek Niemena z okresu włoskiego i francuskiego. ED udostępnił płytę, ja swój samochodowy sprzęt grający. Dźwięki niosły się aż na pobliską Sobótkę (najwyższa góra w okolicy Wrocławia, własciwa nazwa Ślęża). Ok. 20.20 uczestnicy zasiadali do kolacji
Atmosfrea jest wspaniała, już przed kolacją zanosiło się na uroczą noc z muzyką Niemena. Ja niestety musiałem opuścić zlot ze względu na pilne obowiązki, ale dzisiaj znowu tam pojadę i zostanę dłużej!!!!
_________________
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Cztery ściany świata | górę strony