Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Cztery ściany świata

Telewizja, prasa, radio i organizatorzy koncertów będą (mamy nadzieję) cały czas wspominać Niemena. Tutaj informujcie innych fanów o artykułach, programach i wydarzeniach, żeby też ich nie przegapili!

IV Zlot Miłośników Muzyki Cz. Niemena 1-3.06.2007 2007-04-05 - 2007-05-31 Ed 64 26574
Ed
2007-04-05 07:53:45
Mam zaszczyt wszem i wobec oznajmić, że IV Ogólnopolski Zlot Miłośników Muzyki Cz. Niemena odbędzie się w Kołobrzegu w dniach 01-03.06.2007. Ośrodek nosi nazwę BUKOWINA i mieści się przy ul. Wileńskiej 9. Informacje o ośrodku znajdują się na stronie http://www.wdq.home.pl/bukowina/glowna/index.htm
Całkowity koszt pobytu to 140 zł za dwa noclegi plus wyżywienie (śniadania i obiadokolacje) oraz 2.50 zł taksy klimatycznej płatnej już na miejscu.
Termin zgłoszenia i wpłaty pieniędzy na konto ośrodka 44 2030 0045 1110 0000 0049 2170 do 10.05.2007.
Zapowiada się jak zwykle wiele godzin z muzyką Niemena wśród nadmorskiej zieleni i niezapomniane nowe przyjaźnie.
Wszelkich dodatkowych informacji udziela Alina: pod telefonem 071-788-00-95 w godz 20-23 oraz pod adresem mailowym [email protected]

Życzę wielu wrażeń.
Tadeusz
2007-04-06 19:20:58
Proponuję aby ogłoszenie o IV zlocie ogłosic na stronie głownej, podobnie jak ogłaszno III zlot.
matt
2007-04-08 21:34:03
Nie jest to najwazniejsze zapewne, ale czy mozna prosic Edzie o program - jesli juz taki jest oczywiscie :wink: .
Tadeusz
2007-04-18 20:39:51
Mam nadzieję, że mimo burzy na forum, zlot się odbędzie :wink:
matt
2007-04-20 17:10:34
TadeuszMam nadzieję, że mimo burzy na forum, zlot się odbędzie :wink:


Eee, to by musialo byc chyba jakies tornado, zeby zlot sie nie odbyl :wink: Tym bardziej ze juz sobie na niego ostrze ....uszy :lol:
Tadeusz
2007-04-24 16:06:49
Pisałem do EDA na PW, żeby pogadał z Darkiem na temat umieszczenia tego ogłoszenia na stronie głównej - obiecał ale chyba zapomniał.

Pisałem do Darka na PW aby umieścił to ogłoszenie na stronie głównej. Odpisał mi, że zrobi to jak zwrócą się do niego organizatorzy.

EDZIE ! Zadziałaj !

Kto wybiera się na zlot ?
Ja się wybieram!
Ed
2007-04-24 18:56:09
Organizatorem w tym roku jest Alina i w jej imieniu zwracam się do Darka by takie ogłoszenie zamieścił.
Ed
2007-04-30 08:56:13
Chętni na pamiątkowe plakietki zlotowe proszeni są o zgłoszenie swoich nazwisk do Krzyśka Karwasińskiego
tel. 602-888-315
lub
[email protected]
Tadeusz
2007-05-01 13:41:07
Tadeusz napisał:
Kto wybiera się na zlot ?
Ja się wybieram!



Czyżby czekał mnie los samotnika na tym zlocie. :wink: :lol:
Domin189
2007-05-01 19:53:28
Gdyby nie fakt, że 5.06 mam egzamin z prawa jazdy, a najprawdopodobniej 8.06 fetę z okazji osiągnięcia pełnoletności...

aż żal kończyć to zdanie.

Gdyby jednak coś uległo zmianie, to rodzice stawiają jeden warunek - osoba towarzysząca/opiekun. Pomyślałem o pewnym nauczycielu z Poznania (znanego skądinąd z niedzielnych audycji radiowych), ale nie znam Jego stanowiska co do tego wypadu ;-)
Romuald Juliusz Wydrzycki
2007-05-02 11:51:01
Zapewniamy rodziców o całkowitym bezpieczeństwie.
To są bardzo sympatyczne imprezy.
Nie ma tam miejsca na nic co może budzic obawy.
Plusy to tak blisko morza i tak niedaleko z Obornik .
Serdecznie zapraszamy, a nwet i rodziców.
Uczestnicy są w wieku od 18 do 70 lat . :) :) :)
Piotr Starzyński
2007-05-02 16:40:59
Dominie, wstępnie... zgadzam się.
Po-zdrowie-nia ( dla rodziców również) :)
Markovitz
2007-05-08 19:32:30
Czy mi się zdaje: czy nasz Ed w sprawie zlotu jakby się trochę dystansuje ?

Edzie - nie wietrz spisków - przybywaj ! (Może mnie nie będzie :wink:)

Z tego, co wiem przybędzie autor Dyskografii, cała grupa wspaniałych Gości, no i przede wszystkim Dziewczyny z forum :D

Wrocław -jak zwykle -konkretnie 8)
Domin189
2007-05-08 19:58:22
Nie wiem czy dam radę z prawkiem, jak znam życie, to ten wyjazd odbije się oblaniem egzaminu, ale jestem prawie zdecydowany... tylko naprawdę martwi mnie fakt, że dzień po przyjeździe musiałbym stanąć przed tym ogromnym wyzwaniem, po trzech dniach przerwy w jeździe (bo testy mogę wziąć ze sobą :D)...

Gdybym prawko miał tydzień wcześniej lub później... Ech :/ dylemat!
Ewa
2007-05-09 12:24:32
Dominie, zamiast tyle wzdychać, przełożyłbyś ten egzamin z prawka i po sprawie. :)
Domin189
2007-05-09 14:46:48
Najmilsi, pragnę Wam zakomunikować, iż podjąłem ostateczną decyzję i udaję się w podróż, by zdobyć Kołobrzeg! :o

Nie potrafię opisać mojego szczęścia, wreszcie spotkam ludzi, z którymi mogę porozmawiać o mojej pasji, jaką jest muzyka Czesława Niemena!

Jutro dokonam wpłaty (chyba zmieszczę się w czasie, co nie? :P), powiedzcie mi tylko, czy rezerwację muszę telefonicznie złożyć?

Pozdrawiam,
Domin ;]
Dasza
2007-05-09 15:26:06
Gratuluję męskiej decyzji i do zobaczenia w Kołobrzegu.
Markovitz
2007-05-09 18:56:52
DaszaGratuluję męskiej decyzji i do zobaczenia w Kołobrzegu.


Zdeklarowani Zlotowicze zapewne takiej męskiej decyzji oczekują od innych Forumowiczów !

Próbowałem wywołać Eda, ale milczenie oznacza, że ciężko będzie Go namówić :(.

10 V teoretycznie upływa termin zgłoszeń. Czy uda się go nieco przedłużyć ?

"Gdzie są przyjaciele moi ?" -jak śpiewa Maleńczuk, albo i NIE- przyjaciele -jak twierdzi Ed :wink:
Np. obecność Gasketa dodałaby zgromadzeniu nieco pikanterii ...

edit 10 05 2007
Niektórzy będą dwa dni, a Stanisław powiadomił mnie, że przyjedzie tylko na jeden dzień, więc jeśli ktoś bardzo chce, znaczy może :D
Tadeusz
2007-05-10 12:16:23
Piszesz Marku o przyjaciołach i o nieprzyjaciołach, których obecność na zlocie dodałaby pikanterii tej imprezie. Zaiste, Gasketowa to prowokacja… ale wcale bym się nie zdziwił, gdyby owi przyjaciele i nieprzyjaciele okazali się całkiem normalnymi fanami Niemena, którzy nieśmiali z natury , kryjąc się w wirtualnej anonimowości, chcieli sprawdzić swoją akceptację wśród innych, robiąc jednocześnie duże błędy w metodologii tego testu.
Bezpośrednie kontakty mogłyby zmienić na lepsze wzajemne relacje "przyjaciół i nieprzyjaciół"- jak to określasz- z naszego forum.
Do zobaczenia na zlocie Marku- czasami przyjacielu, czasami nieprzyjacielu :lol:

PS. Ciekawe i rozwijające są kontakty z ludźmi, a więc też i z naszymi "przyjaciółmi i nieprzyjaciółmi". Co by z tego wyniknęło? - nie wiem.
Wiem jednak, że byłoby to ciekawe doświadczenie, i że na pewno nie doszłoby do rękoczynów- jak wielu mogłoby błędnie sądzić, znając treść moich postów w tej materii
Markovitz
2007-05-10 18:13:02
TadeuszCiekawe i rozwijające są kontakty z ludźmi, a więc też i z naszymi "przyjaciółmi i nieprzyjaciółmi .


W tym gronie NIE-Przyjaciele to po prostu osoby, z którymi jeszcze się nie zaprzyjaźniliśmy :)

Dziś bardzo miły Pan z Ośrodka powiedział mi, że zgłosiło się na zlot ok. 40 osób !
Jeszcze przyjmują zgłoszenia, więc proszę się decydować ...

tel. Ośrodka Bukowina 0- 94 35 432 02
Bożena
2007-05-10 19:05:38
I ja podjęłam męską decyzje ...
ale na dwoje babka wrózyła...

Bardzo gorąco pozdrawiam
Piotr Starzyński
2007-05-10 19:21:25
Proponuję lp ( "listę...przybycia") na Zjazd Niemenowski do Kołobrzegu.
Wpisuję się:
Piotr Starzyński
Tadeusz
2007-05-11 06:18:03
Ja już dawno się wpisałem, teraz tylko potwierdzam swoją obecność.
Markovitz
2007-05-11 07:15:04
Jest już informacja na Stronie głównej :D

O ile wiem zgłoszenia są nadal przyjmowane, ale prosiłbym jeszcze o uściślenie - do kiedy ?
To dla Tych, którzy decyzje zwykli podejmować w ostatniej chwili .

Nie jest łatwo wyrwać się w pierwszych dniach czerwca...
Markovitz
2007-05-11 07:38:15
Czy są już jakieś pewne punkty programu ?

Wiem, że Andrzej usilnie pracuje nad skróceniem referatu ":N: a Kultura duchowa Narodu".
Myślę, że dwie godzinki usatysfakcjonują nawet najbardziej Wymagających 8)

Zapisuję się już do dyskusji !
Ewa
2007-05-11 09:30:56
TadeuszJa już dawno się wpisałem, teraz tylko potwierdzam swoją obecność.

Ja na razie nie potwierdzam... ale też nie zaprzeczam. :wink:
szach' raj
2007-05-11 10:07:11
Markovitz :
Wiem, że Andrzej usilnie pracuje nad skróceniem referatu " a Kultura duchowa Narodu".
Myślę, że dwie godzinki usatysfakcjonują nawet najbardziej Wymagających

Zapisuję się już do dyskusji !


Szkoda byłoby skracać tak wspaniałą pracę. Miło jest rano otworzyć internet i zacząć dzień od przeczytania paru jakże trafnych myśli na temat Niemena w kontekście historycznym.

Po zlocie postarajcie się przenieść na forum najciekawsze z momentów Waszych rozważań !
Andrzej Mróz
2007-05-11 12:13:28
Markovitz, w co Ty mnie wrabiasz :?: :shock: :lol:
Markovitz
2007-05-11 15:33:23
Edytowany 2 raz(y), ostatnio 2007-05-11 15:33:23 przez Markovitz
Myślę, że formuła referatu, którą już na pierwszym zlocie w Mierzwicach próbował zaszczepić Ed (o ile pamiętam mówił na temat : "Gumowa fraza w wykonaniach Niemena" :) ) to ciekawszy sposób spędzenia czasu niż jałowe narzekanie na pasywną postawę Pań Niemen.
Przynajmniej po powrocie do domu znajomym mógłbym powiedzieć:
- Uczestniczyłem w panelu nad referatem kolegi A.Mroza "Niemen a kultura duchowa narodu" .

A oni :

- Aaaa :o
Romuald Juliusz Wydrzycki
2007-05-11 15:35:30
Jak dojadę to przyjadę. Zapowiadam 2 z Białogardu i 1 z Landskrony , na dzis zdecydowani. Nie podpuszczajcie , niech jedzie kto chce. :)
Ed
2007-05-11 18:13:42
MarkovitzMyślę, że formuła referatu, którą już na pierwszym zlocie w Mierzwicach próbował zaszczepić Ed (o ile pamiętam mówił na temat : "Gumowa fraza w wykonaniach Niemena" :) ) to ciekawszy sposób spędzenia czasu niż jałowe narzekanie na pasywną postawę Pań Niemen.


Temat brzmiał: "Odwracalne odkształcenia struktury rytmicznej i rozmieszczanie akcentów w koncertowych i płytowych nagraniach Niemena." :P
szach' raj
2007-05-11 19:17:34
Już sam tytuł brzmi interesująco. Zaprezentujesz na forum ? Muzycznych analiz tu jak na lekarstwo...
Markovitz
2007-05-11 19:28:50
Ed Temat brzmiał: "Odwracalne odkształcenia struktury rytmicznej i rozmieszczanie akcentów w koncertowych i płytowych nagraniach Niemena."


O, to tys piknie !

Przyznam, że tezy końcowe nie utrwaliły mi się z równą wyrazistością, co śpiewne frazy opowieści Romualda :twisted:

Pamiętam tylko, że około trzeciej w nocy wykład zakłócił gość, który nie wiedział, że swój namiot rozbił w samym centrum zgromadzenia.
Ed wtedy nas mężnie osłaniał własną piersią.
Skończyło się na tym, że ów nieszczęśnik musiał wysłuchać płomiennej przemowy Eda (o tym jakim brakiem kultury jest sprzeciw wobec kilkukrotnego odtworzenia na full trzech wersji Przyjdź w taką noc). To go tylko ostudziło. Zadręczył go Roman dwugodzinnym streszczeniem Monografii.
Chyba skutecznie, bo nad ranem gość już wyznał, że czuje się fanem (wówczas mógł udać się na spoczynek).
Szkoda tylko, że następnego dnia tak szybko odjechał ...
matt
2007-05-11 22:04:52
MarkovitzPamiętam tylko, że około trzeciej w nocy wykład zakłócił gość, który nie wiedział, że swój namiot rozbił w samym centrum zgromadzenia.
Ed wtedy nas mężnie osłaniał własną piersią.
Skończyło się na tym, że ów nieszczęśnik musiał wysłuchać płomiennej przemowy Eda (o tym jakim brakiem kultury jest sprzeciw wobec kilkukrotnego odtworzenia na full trzech wersji Przyjdź w taką noc). To go tylko ostudziło. Zadręczył go Roman dwugodzinnym streszczeniem Monografii.
Chyba skutecznie, bo nad ranem gość już wyznał, że czuje się fanem (wówczas mógł udać się na spoczynek).
Szkoda tylko, że następnego dnia tak szybko odjechał ...


No po takich opowiesciach z poprzednich zlotów, zapowiada sie nad wyraz ciekawie :wink: .
Ewa
2007-05-13 10:47:45
Ed
Temat brzmiał: "Odwracalne odkształcenia struktury rytmicznej i rozmieszczanie akcentów w koncertowych i płytowych nagraniach Niemena." :P

szach'raj
Już sam tytuł brzmi interesująco. Zaprezentujesz na forum ? Muzycznych analiz tu jak na lekarstwo...

Mnie też zaintrygował ten tytuł. I też chętnie bym przeczytała ten referat. :)
Ed
2007-05-13 11:35:50
EwaMnie też zaintrygował ten tytuł. I też chętnie bym przeczytała ten referat. :)


To był bardziej wykład niż referat i tezy w nim zawarte mogłyby z pewnością posłyżyć do napisania muzykologicznej pracy doktorskiej. Niestety, nie istniał w postaci materialnego druku ulotnego poza kilkunastoma punktami, które były w trakcie zlotu rozwijane. Zatem szczęście mają Ci, którzy zarejestrowali go na swoich dyktafonach. Ale najprościej i najkrócej podsumował go Markovitz co świadczy zarówno o jego doskonałej pamięci jak i - co jest szczególne godne podkreślenia -syntetycznym podejściu do prezentowanego tematu.
szach' raj
2007-05-13 11:38:51
Praca doktorska złożona z 2 słów ?! Napisz, proszę to co pamiętasz. Przynajmniej najważniejsze wnioski oparte na przykładach.
Romuald Juliusz Wydrzycki
2007-05-13 11:44:51
Ach , kiedy to było. Tam byly takie warunki , ze wypadało witać wschód słońca przy dopalającym się ognisku , patrzac na daleką perspektywę łąk nad Bugiem , a kto miał lepszy wzrok , a raczej wyobraznię to i nad Niemnem , czy nad Niemenem . :) :) :)
Ed
2007-05-13 12:01:34
szach' rajPraca doktorska złożona z 2 słów ?! Napisz, proszę to co pamiętasz. Przynajmniej najważniejsze wnioski oparte na przykładach.


Cóż, czasami JEDNO słowo wywracało cały porządek świata... burzyło istniejące STATUS QUO... ;)
ale to było tak dawno - prawie 4? lata temu... świat poszedł do przodu, odkrył nowe fakty, powstały nowe tezy jak chociażby:
1. - związki Niemena z jazzem i rola synkopy w jego słowiańskiej melodyce tworząca nowa jakość rytmiczno-harmoniczną czy
2. - Niemen a inspiracja muzyką religijną na przykładach m.in. "Stabat Mater" Szymanowskiego.
szach' raj
2007-05-13 12:07:21
Co do pierwszego punktu - moja pierwsza myśl : melodyka słowiańska od wieków zna synkopę. Weźmy np takiego krakowiaka - bez synkopy nie istnieje, synkopowany rytm to tu podstawa.
Podobnie na Węgrzech z czardaszem. To wprawdzie nie słowiańszczyzna, ale wpływ kulturowy był...

Czy to są same tezy, czy już coś większego przygotowałeś ? Bozia kazała się dzielić...
szach' raj
2007-05-13 12:33:24
Jeszcze pripomniał ja - ukraiński hopak i ruski kozak - synkopów tam mnoga. A Niemen od maleńkości musiał się o nie "ocierać".
A potem w główce takie rzeczy zostają.... Wiem, jakem pół-Ukrainiec...
Ed
2007-05-13 12:41:41
szach' rajCo do pierwszego punktu - moja pierwsza myśl : melodyka słowiańska od wieków zna synkopę. Weźmy np takiego krakowiaka - bez synkopy nie istnieje, synkopowany rytm to tu podstawa.
Podobnie na Węgrzech z czardaszem. To wprawdzie nie słowiańszczyzna, ale wpływ kulturowy był......


... no właśnie, myśląc o zwiazkach Niemena z jazzem nie wolno tego aspektu pominąć, choć samo przeprowadzenie dowodu jak zauważyłeś nie wydaje się już takie zupełnie proste - choć możliwe, niezbędne, wręcz konieczne jeśli taki temat się podejmuje...
szach' rajCzy to są same tezy, czy już coś większego przygotowałeś ? Bozia kazała się dzielić...

... są na razie tylko wykrystalizowane tezy... ale trwonienie czasu na pisemne wypełnienie ich treścią konkretną jak i przeprowadzanie dowodu nie jest warte zachodu gdy czekają NOWE odkrycia w badanym, niemal nieznanym materiale muzycznym który jest KOPALNIĄ BEZ DNA.
szach' raj
2007-05-13 12:59:34
Podejście dla mnie niebardzo zrozumiałe, ale cóż, szkoda, Twoja wola...
Drugi temat to już większa sprawa. Ale warto, tym bardziej, że znów mamy rok Karola Szymanowskiego.
Markovitz
2007-05-13 13:00:26
Ed trwonienie czasu na pisemne wypełnienie ich treścią konkretną jak i przeprowadzanie dowodu nie jest warte zachodu gdy czekają NOWE odkrycia w badanym, niemal nieznanym materiale muzycznym który jest KOPALNIĄ BEZ DNA.


Jestem akurat innego zdania, ale żeby i tu mnie wilki nie dopadały- nie będę się za nadto wymądrzał , bo wypowiedzi merytorycznych od pewnego czasu się na forum nie toleruje...
Co innego magiel, nagonki,wklepywanie gotowych do wyuczenia materiałów itp.atrakcje.

Ale myślę , że pytanie : jakiego okresu dotyczą te "wykopaliska" ? przysporzy Edowi trochę przyjemności i się nad moją ciekawością zechce trochę poznęcać :wink:
Ed
2007-05-13 13:04:58
Markovitz...i się nad moją ciekawością zechce trochę poznęcać :wink:


... spoko...
Markovitz
2007-05-13 13:11:53
Ed
Markovitz...i się nad moją ciekawością zechce trochę poznęcać :wink:

... spoko...

Popatrz -jak to się człowiekowi czasem coś wyrwie, powie "a" i powiedzieć "be" zaraz musi , żeby nie wyjść na tego, co to wszystko wie i nie powie...

Maksymalnie ułatwię Ci Edzie odpowiedź :

A- lata 60-te,
B- lata 70-te,
C- lata 80 te,
D- lata 90-te.

No , więc ... ? :)
Ed
2007-05-13 13:33:35
MarkovitzMaksymalnie ułatwię Ci Edzie odpowiedź :

A- lata 60-te,
B- lata 70-te,
C- lata 80 te,
D- lata 90-te.

No , więc ... ? :)


... nie musisz ułatwiać, wystarczy jeden telefon i będziesz na bieżąco... :P

Markovitz Popatrz -jak to się człowiekowi czasem coś wyrwie, powie "a" i powiedzieć "be" zaraz musi , żeby nie wyjść na tego, co to wszystko wie i nie powie...

musi??? nieee... od jakiegoś czasu już nic nie muszę... :)
Markovitz
2007-05-13 13:42:53
Ed ... nie musisz ułatwiać, wystarczy jeden telefon i będziesz na bieżąco...
... od jakiegoś czasu już nic nie muszę...


Jak zadzwonię zaczniesz mnie zaprzysięgać i nikt więcej nic się nie dowie.

Myślę, że udzielenie tak bardzo ogólnej odpowiedzi w oparciu o zaproponowany schemat zadnej ujmy Ci Edzie nie przyniesie...

Przy okazji zapłodniłbyś (za przeproszeniem) wyobraźnię Tym zwykłym , skromnym Userom, którzy nie mają tak szerokich możliwości pozyskiwania Wykopalisk...
Podziel się swoją radością, choć tyci, tyci ... :)
szach' raj
2007-05-13 13:54:03
A najlepiej przedstaw całość swoich prac badawczych. Chyba, że to naprawdę tylko dla tzw elity (jak sugeruje Markovitz), a i to z zastrzeżeniem zachowania tajemnicy. Ale to nie może być prawda....
Ewa
2007-05-13 14:11:54
Markovitz do Eda
Podziel się swoją radością, choć tyci, tyci ... :)

Edzie, skoro już wywołałeś ten temat i wzbudziłeś naszą ciekawość, to podziel się z nami swoim odkryciem, choć tyci, tyci. :)

Oczywiście wyniki Twoich badań też byłyby tu bardzo mile widziane. :wink:
Ed
2007-05-13 17:12:57
MarkovitzMyślę, że udzielenie tak bardzo ogólnej odpowiedzi w oparciu o zaproponowany schemat zadnej ujmy Ci Edzie nie przyniesie...

... mnie nie, ale innym???

MarkovitzPrzy okazji zapłodniłbyś (za przeproszeniem) wyobraźnię Tym zwykłym , skromnym Userom, którzy nie mają tak szerokich możliwości pozyskiwania Wykopalisk...
Podziel się swoją radością, choć tyci, tyci ... :)

Radość jest wieeelka, niemniej moje możliwości wykopaliskowe są najogólniej mówiąc zerowe, w przeciwieństwie do pozostałych userów... :cry:

szach'rajA najlepiej przedstaw całość swoich prac badawczych. Chyba, że to naprawdę tylko dla tzw elity (jak sugeruje Markovitz), a i to z zastrzeżeniem zachowania tajemnicy. Ale to nie może być prawda...

Bo to nie jest prawda... :) Prace, jesli powstaną, będą ogólnie dostępne :P
Ale jak już wspomniałem, są one dopiero na etapie stawiania tez i przeprowadzania dowodów pod kątem muzykologicznym i dopóki praca nad materiałem muzycznym nie zostanie zakończona, nie może być mowy o zdradzeniu nawet fragmentu założeń... ;) A nuż ktoś jakąś tezę obali??? :D
Markovitz
2007-05-13 17:15:56
Ed Prace, jeśli powstaną, będą ogólnie dostępne.
Ale jak już wspomniałem, są one dopiero na etapie stawiania tez i przeprowadzania dowodów pod kątem muzykologicznym i dopóki praca nad materiałem muzycznym nie zostanie zakończona, nie może być mowy o zdradzeniu nawet fragmentu założeń...


A do zlotu się nie wyrobisz się z tym dziełem ?

Niektórzy nie mogą wziąć udziału w trzydniowym zgromadzeniu, więc.. przyjeżdżają na dzień lub nawet na kilka godzin...

:)
Ed
2007-05-13 17:22:08
MarkovitzA do zlotu się nie wyrobisz się z tym dziełem ?


eee, nie... to dzieło NA LATA... :)
Markovitz
2007-05-13 17:37:53
Ed.. to dzieło NA LATA... :)


Pracuj wytrwale. Mam nadzieję, że gotowe dzieło opublikujesz na forum i nie przyjdzie Ci do głowy przeganiać dyskutantów wzorem niektórych Kolegów :wink:

Się na zlot nie wybierasz ..?
Tadeusz
2007-05-13 17:45:38
Pracuj wytrwale Edzie, tylko wprzódy zapytaj "kierownika" forum ile maksymalnie postów pod rząd wolno Ci napisac, żeby nie było tak, jak z Andrzejem Mrozem.
PS. Marku, już nie "drap strupów", bo groteskowo to wygląda i nie męsko trochę.
Markovitz
2007-05-13 18:46:50
Dopóki się tu Tadeuszu nie pojawiłeś - było nawet miło ...
Ed
2007-05-13 18:49:56
MarkovitzSię na zlot nie wybierasz ..?


W tym roku niestety, nie mogę... mam w tym samym czasie do zalatwienia inne, ważne dla mnie sprawy - rzekłbym NAJWAŻNIEJSZE...
ale wszystkim uczestnikom zlotu prześlę gorące pozdrowienia.
Markovitz
2007-05-13 19:33:54
Edytowany 1 raz(y), ostatnio 2007-05-13 19:33:54 przez Markovitz
Czy wiadomo coś Państwu na temat projektu tworzenia na zlocie nowego stowarzyszenia :?:


post edytowany ze względów towarzyskich
Romuald Juliusz Wydrzycki
2007-05-16 13:13:44
Alez chetni i mniej chetni , tam jest w okolicy duzo bagienek /borowinowych/ , bajorek i jeziorek śródleśnych , no i MORZE. Tak więc dla kazdego to co kto lubi. Przybywajcie ! :o
Markovitz
2007-05-16 14:51:10
Zdecydowanie nie lubię bajora, morskiej piany i lania wody w ogóle. Jeziora to jednak, co innego... :)

Zlot jako spotkanie życzliwych sobie ludzi o wspólnych zainteresowaniach- oczywiście polecam !
Domin189
2007-05-21 19:54:09
Jak samopoczucie przed zlotem? Wiadomo coś bliżej o liczbie uczestników? Coście tak zamilkli Kochani? :D
Ed
2007-05-29 20:01:14
Z oficjalnego źródła: przygotowanych znaczków identyfikacyjnych ok. 60 szt... chyba więc kolejny rekord uczestnictwa będzie pobity.

Teraz informacja DO WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW ZLOTU:

Obiado-kolacja godz. 18.00 ale tylko dla tych, którzy już zapłacili.
Pozostali, którzy chcą wpłacić na miejscu, muszą się jakoś dożywić we własnym zakresie...
PO OBIADO-KOLACJI - ROZPOCZĘCIE NIEMENOWSKIEGO ZLOTU KOŁOBRZEG 2007
angur
2007-05-30 04:27:59
Co roku sobie obiecuje ze pojade i jakos nie wychodzi. Tym razem niestety jest tak samo.

Zawisc mnie zzera wobec wszystkich z Was ktorzy pojutrze spotkaja sie w Kolobrzegu by spedzic weekend obcujac z tworczoscia Czeslawa. Niemniej, zycze Wam wszystkim wspanialego zlotu, okraszonego konstruktywnymi dyskusjami i omaszczonego mnogoscia muzycznych rarytasow.

A sobie zycze by efekty Waszych dyskusji przyniosly pozytek wszystkim czekajacym z utesknieniem na nowe oficjalne wydawnictwa z tworczoscia naszego idola.
Markovitz
2007-05-31 17:20:21
Trafił mi się wolny weekend. Jak raz - w Kołobrzegu :)

Dziwnym trafem- jakiś zlot podobno jest...

Obawiam się tylko, że nie zdążę na obiadokolację (ostatnio bardzo dbam o dietę :wink: ).
Gdybym nie zdążył - podkarmcie kogoś...


P.S.>>Proponuję poszerzyć listę omawianych tematów o jeszcze jeden- aktualny problem.

Włosy stają dęba, na myśl o bajkach, które kształtowały wyobraźnię pokoleń !

To jeszcze większe opałki niż Tadeuszowe bajki o Beatlesach
:twisted:
matt
2007-05-31 19:59:59
matt(...) juz sobie na niego [zlot]ostrze ....uszy :lol:


No i niepotrzebne to ostrzenie. Akurat okazało sie ze mam zajety weekend (a wydawało sie ze to wprost wymarzony dla mnie termin zlotu...) :cry:

Zyczę wszystkim uczestnikom niezapomnianych wrazeń, wspaniałej pogody i oczywiscie super muzyki.

p.s.
Prosze nie zapominac o wrazeniach i opiscie zlotu na forum!
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Cztery ściany świata | górę strony