Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Cztery ściany świata

Telewizja, prasa, radio i organizatorzy koncertów będą (mamy nadzieję) cały czas wspominać Niemena. Tutaj informujcie innych fanów o artykułach, programach i wydarzeniach, żeby też ich nie przegapili!

Kleszcz 2007-02-18 - 2007-02-19 Piotr Starzyński 5 2961
Piotr Starzyński
2007-02-18 22:15:01
Czy ktoś słyszał, że dziś W.Kleszcz ma w pr.I P.R. prowadzić 3-godzinną aud. o Cz.Niemenie? :roll:
Dasza
2007-02-18 22:28:07
Znalazłam w programie PR 1 taką wzmiankę:
00:07 Nocne Spotkania | autor: Włodzimierz Kleszcz
Moje pierwsze i ostatnie spotkanie z mistrzem Czesławem Niemenem. Wspomnienia. Co zawdzięczamy Niemenowi?
Markovitz
2007-02-18 22:39:59
DaszaZnalazłam w programie PR 1 taką wzmiankę:
00:07 Nocne Spotkania | autor: Włodzimierz Kleszcz
Wspomnienia.
Co zawdzięczamy Niemenowi?


Twardy zawodnik z pana Włodka 8)

Tytuł sugeruje oddanie głosu słuchaczom ...

post uzupełniony

To już druga godzina audycji, a ja usłyszałem do tej pory tylko jedną sensowną wypowiedź ...
Co na litość boską każe ludziom dzwonić w nocy do radia i na falach eteru sensu "gubić ślad" ?
:?
Oczywiście rozumiem pana, który szuka od miesięcy książkę "pana Szklinskiego" i niestety w żadnej księgarni na Wybrzeżu jej nie znajdzie.
Przydałby się jeszcze jakiś sensowny głos ...
O ! Pan Włodzimierz się przemógł i puścił właśnie "Utios" z Zielonej Góry ... Będzie reprymenda jak bumcykcyk :wink:
Napiszcie, co było dalej , bo ja chcę spaaaać, Dobranoc.
Ewa
2007-02-19 10:12:06
Dużo nie straciłeś. :) Więcej unikatów radiowych już nie było.

W trzeciej godzinie był tylko kilkakrotnie już prezentowany wywiad z 09.12.03.

Druga godzina mogłaby być ciekawsza, gdyby puścić więcej głosów słuchaczy na antenę, zamiast trzymać przy telefonie przez pół godziny jednego pana, który mówił w kółko o tym samym. A dzwoniących, mimo tak późnej pory, było sporo. Świadczy to o tym, jak bardzo potrzebne są takie audycje i jak wciąż ważny dla wielu ludzi jest Niemen.

"Był Niemen, jest Niemen, będzie Niemen" powiedział na koniec Wł.Kleszcz.
matt
2007-02-19 22:06:39
W audycji zmartwila mnie jedna rzecz.

Pan Kleszcz zaprezentowal dwa wywiady przeprowadzone z :n:-em i przypomnial ze mialy byc wydane na plycie (nie tylko zreszta te jego) ale realizacja tego projektu nie powiodla sie z powodu problemu z .... prawami autorskimi.
Pytanie tylko czy chodzilo np. o prawa autorskie do utworow prezentowanych w tych wywiadach np. z zagraniczynych plyt (chociaz to juz ustalilismy ze te prawa nalezaly do :N:-a) czy moze same prawa do udzielonego wywiadu?

W kazdym razie oby jak najwiecej takich audycji. A moze jednak kiedys bedzie plyta... (naiwniakiem jestem co :? )
Romuald Juliusz Wydrzycki
2007-02-19 22:56:28
Gdyby nie ten "Utios" to by było nudno . Zgodę pewnie dostał bo by się nie ośmielił, tak jak nie ośmielił podać sposobu zdobycia książki T.S. gledzacemu pół godziny gdanszczaninowi. Co za wygoda. Mniej utworów , mniej problemów z tym Slavic Touch. Nudnawo, mdławo i uniżenie. Nihil novi jednym słowem a raczej dwoma . :)
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Cztery ściany świata | górę strony