Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Cztery ściany świata

Telewizja, prasa, radio i organizatorzy koncertów będą (mamy nadzieję) cały czas wspominać Niemena. Tutaj informujcie innych fanów o artykułach, programach i wydarzeniach, żeby też ich nie przegapili!

kolejny zlot fanów ... 2005-05-17 - 2005-05-31 Ed 4 3039
Ed
2005-05-17 13:50:21
http://www.amfiteatr.zgora.pl/zlot.inc

ale nam się nazlatywało...
Markovitz
2005-05-30 15:20:54
Zajrzałem tu na chwilkę, aby zapytać :

Jak tam było na Zlocie przy okazji festiwalu w Zielonej Górze :?:
Z nasłuchu radiowego i barwnej relacji Romualda Juliusza Wydrzyckiego wiem, że zwycięzca konkursu- Janusz Kruciński porwał się na wykonanie "Bema pamięci.." i co dziwne - obciachu nie było. Z kolei Piotr Jelfimow z Mińska śpiewając "Dziwny" wzorował się na dynamicznej-akwarelowej wersji (podobno również bez obsuwy).
Atrakcjami zlotu były wystawy fotografii i projekcja filmików m.in. z Faridą (pewnie teraz co niektórzy panowie żałują, że ich tam nie było ).
Były tam też gwiazdy m.in. Ewa Bem (z "Jednym sercem" udało Jej się zestroić z orkiestrą p.Rubika dopiero w bisie).
Ale o detale poproszę naocznych świadków ...
Ed
2005-05-30 17:57:18
Edytowany 1 raz(y), ostatnio 2005-05-30 17:57:18 przez Ed
Jednak jesteś Młody Panie Markovitz - a juz myślałem że Cię wcięło głębiej...
A swoją drogą to dziwne trochę, że nikt tego zlotu nie relacjonuje...
może zatem nie nasz "pierwszy garnitur" tam pojechał, jezeli jakikolwiek tam był???
Markovitz
2005-05-30 20:21:12
Ed a już myślałem że Cię wcięło głębiej...
- to tylko Pobożne ży-cze-nie Edzie i wierzę, że nie Twoje (zgadnij- kogo :wink: )
Eddziwne trochę, że nikt tego Zlotu nie relacjonuje
-jakto nikt ? Ja właśnie relacjonuję :P
Edmoże zatem nie nasz "pierwszy garnitur" tam pojechał ?
Był tam z pewnością nie tylko Pierwszy Garnitur (Romuald i Jerzy W.), ale też najbardziej fotogeniczna ze wszystkich Muz 8)

A oto dowód, że warto było jednak w Zielonej Górze być:

Wzruszenie było niesamowite - powiedziała wyraźnie poruszona poziomem imprezy Pani M. po piątkowym koncercie w Filharmonii zielonogórskiej i odebraniu - "Tańczącej Eurydyki"- honorowej nagrody przyznanej Jej i... Niemenowi .

Są jeszcze jakieś pytania :?:
Przespaliśmy Coś Ważnego.
Znowu ...
Ed
2005-05-31 00:14:58
ad 1 Wiem, wiem kto chcialby Cię schować głębiej z Twoją ironią i dociekliwością :twisted:
ad 2 Twoja relacja to tak jakbym ja próbował relacjonować koncert :N: -a z J. Gaborem i J. Dome (o umlaut) :lol:
ad 3 O ile wiem, :N: nigdy nie tańczył z Eurydyką to raz :!: . Dwa, to wolę bardziej sweterki niż garniturki (większy looz) :!: i po trzecie - przespaliśmy dużo wcześniej młody panie Markovitz - pomyśl na ilu koncertach :N: -a nie byliśmy, a moglibyśmy być!!! :cry:
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Cztery ściany świata | górę strony