Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Cztery ściany świata

Telewizja, prasa, radio i organizatorzy koncertów będą (mamy nadzieję) cały czas wspominać Niemena. Tutaj informujcie innych fanów o artykułach, programach i wydarzeniach, żeby też ich nie przegapili!

(książka) Piotr Kaczkowski - 42 rozmowy 2004-05-29 - 2004-06-05 Jerzy Marszałek 1 2213
Jerzy Marszałek
2004-05-29 13:24:22
Ukazała się właśnie książka Piotra Kaczkowskiego "42 rozmowy". Zawiera ona wywiady z największymi osobistościami ambitnej, progresywnej, czy inaczej mówiąc wartościowej muzyki. Oprócz tak znanych osób i zespołów jak Peter Gabriel, King Crimson, Budgie, Yes czy Steve Hackett jest jedno nazwisko polskie: zamykający książkę Czesław Niemen. Rozmowa odbyła się na dwa dni przed premierą "Spodchmurykapelusza".
Do książki dołączona jest płyta CD audio z zapisem rozmów. Książka dostępna zarówna w księgarniach internetowych jak i zwykłych.
Jerzy Marszałek
2004-06-05 12:01:51
W czerwcowym numerze "Teraz Rocka" ukazała sie recenzja książki Piotra Kaczkowkiego autorstwa Marcina Pawlaka ( str. 88 )
Poniżej mały fragment recezji:
"Książkę czyta się jednym tchem. Jest tak wciągająca. Autor nie zadaje oklepanych, standardowych i nieciekawych pytań. Nawiązuje inteligentny i niebanalny dialog. A dodać też trzeba, że między nim a rozmówcami panuje szczególna intymna atmosfera, która udziela się czytelnikowi."
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Cztery ściany świata | górę strony