Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Cztery ściany świata

Telewizja, prasa, radio i organizatorzy koncertów będą (mamy nadzieję) cały czas wspominać Niemena. Tutaj informujcie innych fanów o artykułach, programach i wydarzeniach, żeby też ich nie przegapili!

"Kuźnia talentów" 2007-10-08 - 2007-11-03 Andrzej Kolendo 3 2385
Andrzej Kolendo
2007-10-08 08:58:13
2 listopada br. zostanie wyemitowany w TVP 3 Warszawa cykliczny program Michaela Moritza "Kuźnia talentów" poświęcony Czesławowi Niemenowi, w którym wystąpi dwójka wykonawców: Bartłomiej Michalczyk oraz Weronika Szypura. Wczoraj nagrywaliśmy materiał do tego programu i myślę, że będzie ciekawie :) Chwała warszawskiej "trójce", że pamiętała o Czesławie.
Tadeusz
2007-10-08 19:52:26
Weronika Szypura śpiewała dla nas na IV Zlocie miłośników muzyki Czesława Niemena w Kołobrzegu. Warto obejrzeć i posłuchać. Gorąco polecam !
Markovitz
2007-11-03 11:01:41
Oboje widziałem na żywo. Są znakomici 8)

Ciekaw jestem jak wypadli przed kamerą ...

Andrzej Kolendo2 listopada br. zostanie wyemitowany w TVP 3 Warszawa cykliczny program Michaela Moritza "Kuźnia talentów"


Czy wiadomo coś o powtórce programu ?
Andrzej Kolendo
2007-11-03 11:21:36
Otrzymałem już informację, że Weronika wypadła całkiem nieźle, ale to nie moja opinia, gdyż nie odbieram niestety Warszawy. Nic nie wiem o ewentualnej powtórce, ale od razu poinformuję, gdyby miała takowa być. Pozdrawiam.
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Cztery ściany świata | górę strony