Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Cztery ściany świata

Telewizja, prasa, radio i organizatorzy koncertów będą (mamy nadzieję) cały czas wspominać Niemena. Tutaj informujcie innych fanów o artykułach, programach i wydarzeniach, żeby też ich nie przegapili!

LUDZIE NIEMENA W MOIM MIEŚCIE 2009-12-29 - 2010-01-14 ratajczak bogdan 1 1733
ratajczak bogdan
2009-12-29 15:40:46
Myślę, że warto spotykać się z muzykami, którzy grali z Niemenem.
Zwłaszcza jeżeli ma to miejsce w mieście, w którym mieszkamy.
Jest to niepowtarzalna okazja do spotkania i rozmowy.

Taka nadarzy się w Trzciance już wkrótce - 10 stycznia 2010 roku, albowiem w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Hali Widowiskowo-Sportowej wystąpi Zdrowa Woda, a...

Obrazu nie udało się pobrać z zewnętrznego adresu.


...pośród wykonawców nie zabraknie wokalisty - Marka Modrzejewskiego (drugi z prawej).
Tego samego, który w grudniu 1993 roku towarzyszył Czesławowi Niemenowi i innym w wykonaniu piosenki "WIARA" z repertuaru (i z towarzyszeniem) zespołu IRA.

:arrow: IRA i Przyjaciele - Wiara

:arrow: Zdrowa Woda - koncert w Trzciance

(**)
ratajczak bogdan
2010-01-14 18:23:53
Konsekwencja nakazuje, że skoro zainicjowałem temat, należy go w odpowiednim czasie (po zaistnieniu faktu ) kontynuować.
Otóż Zdrowa Woda ostatecznie dotarła do Trzcianki i wystąpiła w finale WOŚP.
A nie było to wcale takie łatwe w zaistniałych warunkach (głównie atmosferycznych) związanych z logistyką zespołu.
Zespół spóźnił się o ponad 1,5 godziny (dojechał po wcześniejszym koncercie w Rypinie) i raźnie ruszył z kopyta, serwując najwytrwalszym widzom Piwo i Wino, a później całą gamę swych największych hitów.

Obrazu nie udało się pobrać z zewnętrznego adresu.


Po koncercie nie mogłem odmówić sobie przyjemności osobistego kontaktu z muzykami i nie porozmawiać z Markiem Modrzejewskim.
O Niemenie też się oczywiście zgadało.

Obrazu nie udało się pobrać z zewnętrznego adresu.


:arrow: http://www.myspace.com/zdrowawoda

(**)
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Cztery ściany świata | górę strony