Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Cztery ściany świata

Telewizja, prasa, radio i organizatorzy koncertów będą (mamy nadzieję) cały czas wspominać Niemena. Tutaj informujcie innych fanów o artykułach, programach i wydarzeniach, żeby też ich nie przegapili!

M. Niemen w INTERIA.PL 2008-06-23 - 2008-06-26 jeremie09 12 4531
jeremie09
2008-06-23 12:05:26
Dziękuję ; zaraz zerknę.
jeremie09
2008-06-23 12:52:24
Wysłuchałem spotkania z p. Małgorzatą NIEMEN. Podam trzy proste spostrzeżenia :
1. Pierwszy raz widziałem, powiedzmy na żywo, p. NIEMEN. Zauwżalna jest jej ekspresja, może trochę nerwowość i gestykulowanie rękoma podczas wywiadu.
2. Uważa /z czym i ja się zgadzam/, że obecnie niektórzy powinni pracować na ... poczcie, a nie występować na scenie. Tupet, asertywność pozwala tymże nawet wprost mówić, że śpiewać ... nie umieją. Jednak nie stronią od nagrywania płyt.
3. Zastanowiło mnie, że p. Małgorzata NIEMEN powiedziała, że wcześniej nie mogła słuchać nagrań Czesława /była zapytana o to/. Nie znam aż tak dogłębnie wszystkich tych kwestii w temacie NIEMEN i to pozostaje dla w mnie w dziedzinie domysłów, a nie oczywistości.
Pozdrawiam. 8)
Ewa
2008-06-23 13:06:55
jeremie09
Zastanowiło mnie, że p. Małgorzata NIEMEN powiedziała, że wcześniej nie mogła słuchać nagrań Czesława /była zapytana o to/. Nie znam aż tak dogłębnie wszystkich tych kwestii w temacie NIEMEN i to pozostaje dla w mnie w dziedzinie domysłów, a nie oczywistości.

Jeremie, niekiedy ból po stracie drugiej osoby jest tak silny, że nie można spokojnie oglądać jej zdjęć czy słuchać nagrań - wywołują zbyt silne wzruszenia.

Cieszę się, że Pani Małgorzata przyznała, że Czesław by nie wypuścił takiej składanki. :wink:

Właśnie zakończył się czat z panią Małgorzatą, w którym wzięło udział troje forumowiczów, dzięki którym padło kilka trudnych pytań. :wink:
Tadeusz
2008-06-23 13:28:24
Ewa napisała;
Właśnie zakończył się czat z panią Małgorzatą


A może coś bliżej..
Ewa
2008-06-23 15:32:25
Tadeusz
A może coś bliżej..

Czat nie był zbyt długi, ale padło kilka istotnych pytań i odpowiedzi. Mnie udało się zapytać o box "Na pomieszane języki", nagrania niewydane i o ewentualny występ SBB na FMT w Słupsku.
Prawdopodobnie zapis czatu ukaże się wkrótce na stronie Interii.
jeremie09
2008-06-23 20:13:47
Ewa
Jeremie, niekiedy ból po stracie drugiej osoby jest tak silny, że nie można spokojnie oglądać jej zdjęć czy słuchać nagrań - wywołują zbyt silne wzruszenia.

_______________
Słowo "wcześniej" w swoim myśleniu zinterpretowałem inaczej. Stąd owo zdziwienie czy niezrozumienie. Pozdrawiam. :)
Markovitz
2008-06-23 22:01:58
Poprzedzający internetową rozmowę wywiad nie miał odpowiedniej dynamiki.
Natomiast czat - wręcz przeciwnie. :)

Na Interii pojawiły się już dwa komentarze.
Ten pierwszy był mój i bardzo nie spodobał się Stachowi -autorowi drugiego.

A przecież na zakończenie pani Małgorzata dziękowała za trudne pytania !

Te moje dotyczyły : opinii o utworze "Spiżowy krzyk", rockowych aspektów twórczości Niemena, radiowej wersji "Pielgrzyma" oraz płyt wydanych przez GTR .

A odpowiedzi ..?

Na czacie trudno wchodzić w jakieś niuanse, ale uważam, że ogólnie było OK.
jeremie09
2008-06-24 06:29:47
Wcale nie mogłem się na czat dostać.
Ewa
2008-06-24 07:15:47
jeremie09Wcale nie mogłem się na czat dostać.

Może miałeś problem z logowaniem? Mnie też to chwilę zajęło, bo wszystkie nicki, które podawałam, były już zajęte. Samo wejście było już proste, wystarczyło jedno kliknięcie. :wink:
jeremie09
2008-06-24 07:29:11
W zasadzie, to nie siedzę tak w temacie, jak Wy wszyscy. Jednak chciałem zerknąć jak sprawa się toczy. Faktycznie, wrzuciłem nick, trochę czekałem, a potem z braku czasu musiałem zrezygnować. Pozdrawiam. 8) Przynajmniej po raz pierwszy słyszałem w tej audycji p. Małgorzatę NIEMEN.
Ewa
2008-06-25 19:27:05
Kto nie oglądał w poniedziałek programu z Małgorzatą Niemen na żywo, może to zrobić teraz, program jest już dostępny na stronie Interii.
jeremie09
2008-06-25 19:31:33
A kim jest ta osoba prowadząca we fioletowo-różowej bluzce ? Jakaś nieznana ? Pozdrawiam.
Markovitz
2008-06-26 11:45:18
Wywiad z Interii -TV to tylko miła pogawędka ...

Ciekawie było dopiero na czacie - zwłaszcza :arrow: pod koniec.

Choć i wcześniej było ciekawie 8)
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Cztery ściany świata | górę strony