Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Cztery ściany świata

Telewizja, prasa, radio i organizatorzy koncertów będą (mamy nadzieję) cały czas wspominać Niemena. Tutaj informujcie innych fanów o artykułach, programach i wydarzeniach, żeby też ich nie przegapili!

Newsweek 10-16.03.2014 "- Powrót Niemena 2014-03-11 - 2014-03-16 Ewa 4 2703
Ewa
2014-03-11 10:47:08
W najnowszym Newsweeku na str.84-87 artykuł Sebastiana Łupaka, zainspirowany wydaniem reedycji Dziwnego świata.
Nie podoba mi się tylko tytuł "Czesław śpiewa", bo to wyrażenie za bardzo kojarzy mi się z pewnym celebrytą...
Tadeusz
2014-03-11 11:28:58
Ewa napisała:
Nie podoba mi się tylko tytuł "Czesław śpiewa"


Gdybym zobaczył ten tytuł, to na pewno bym ani jednej literki nie przeczytał z tego artykułu, a tak to chętnie zajrzę...
Ewa
2014-03-15 19:26:51
TadeuszEwa napisała:
Nie podoba mi się tylko tytuł "Czesław śpiewa"


Gdybym zobaczył ten tytuł, to na pewno bym ani jednej literki nie przeczytał z tego artykułu, a tak to chętnie zajrzę...


Ciekawe, co byś powiedział na artykuł pt. "Czesław nie śpiewa"? :mrgreen:
CN.JPGCN.JPG


Artykuł o tym tytule ukazał się w 10 nr NIE. Oczywiście w pierwszym zdaniu jest błąd, bo Niemen nie był autorem tylko wykonawcą Papug. Reszta artykułu mówi o tym, co już doskonale znamy...
Tadeusz
2014-03-15 23:15:03
Ewa pisze:
Reszta artykułu mówi o tym, co już doskonale znamy...


Są zawody,w tym i dziennikarski, dzięki którym zarabia sią na tym samym po kilka razy.
Założę się o starego winyla z przemówieniami Putina, że za jakiś czas znowu jakiś pisarczyk prasowy napisze o znanych rewelacjach.
Veriton
2014-03-16 09:51:16
Obrazu nie udało się pobrać z zewnętrznego adresu.


Obrazu nie udało się pobrać z zewnętrznego adresu.


Obrazu nie udało się pobrać z zewnętrznego adresu.
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Cztery ściany świata | górę strony