Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Cztery ściany świata

Telewizja, prasa, radio i organizatorzy koncertów będą (mamy nadzieję) cały czas wspominać Niemena. Tutaj informujcie innych fanów o artykułach, programach i wydarzeniach, żeby też ich nie przegapili!

Niemen w Międzyzdrojach 2007-03-26 - 2008-10-07 Romuald Juliusz Wydrzycki 8 3988
Romuald Juliusz Wydrzycki
2007-03-26 22:09:47
W niedzielę 18.03.07 w międzyzdrojskim MDK odbył się koncert Joachima Perlika Program Niemen. Znany z II Zjazdu w Łagowie wykonawca utworów CJNW radził sobie zdecydowanie dobrze z trudnym repertuarem . Po koncercie włoskie opowieści i włoskie utwory CJNW prezentował RJW. Była też wystawa najpiękniejszych fotogramów CJNW. Chciano kupować płyty których nie ma, nie chciano kupować książek które były. Wolano świeże młode śledzie których teraz pełno.Plebanii nie oglądano do dzisiaj. :)
matt
2007-03-26 22:55:28
Romuald Juliusz WydrzyckiW niedzielę 18.03.07 w międzyzdrojskim MDK odbył się koncert Joachima Perlika Program Niemen.


A jak tam frekwencja? Latem pewnie byla by duzo wieksza :wink:

Zgaduję, ze chciano kupowac plyty z wloskimi utworami :)
Romuald Juliusz Wydrzycki
2007-03-27 15:16:43
No chyba tam byłeś, albo potrafisz logicznie oceniać to co było. Publiki nie za wiele , no ale dobrych kilkadziesiąt osób. Bo jest bardzo spokojnie teraz. Oczywiście chciano koniecznie płyty z obcojęzycznym repertuarem. Sam Solista tez był zachwycony / i to mocno / włoskim repertuarem CJNW . :) :) :)
Piotr Starzyński
2007-03-27 18:26:16
Ustawmy się w kolejce i składajmy życzenia urodzinowe temu, który urodził się miesiąc i 11 dni po swoim stryjecznym bracie Czesławie Niemenie.
Romualdzie dbaj nadal, by pamięć o nim nie zginęła... :!:
Kto następny?
Po-zdrowie-nia bardzo serdeczne
Romuald Juliusz Wydrzycki
2007-03-27 22:48:38
Dziękuję za przypadkową pomięć, Namawiam moich braci, ale nie chcą być z nami. Ale zapewniam ze cierpią tak jak ja i tak jak MY !!! Głupota nie zna granic, ani płci. Hej ! Molto Gracie 111 :) :) :)
Markovitz
2007-03-28 18:17:59
Życzenia urodzinowe są jeszcze :arrow: tu, gdzie ich miejsce :wink:

Romuald Juliusz Wydrzycki Namawiam moich braci, ale nie chcą być z nami.


Nie sądzę czcigodny Jubilacie, żeby Ich z nami nie było ...
Oni też pewnie chcieliby, aby ta Muzyka żyła :)

Może nie widzą większego sensu w prezentowaniu na forum swojej opinii.
Sam widzisz, że pisanie pełnych pasji postów nie przynosi zbyt wiele pozytywnych reakcji.
Albo w ogóle nie odpisują, albo odpisują nie na temat, a jak już dadzą na temat i do wiwatu, to tylko czapkę chwycić i uciekać. :twisted:

Oszczędzajmy się, nie śpieszmy za Czesławem ...
Cieszmy się koncertami - choćby jak ten w Międzyzdrojach.
Cieszmy się Perlikiem, a jak kto woli - to Bałatą...

Jak napisał J.Iwaszkiewicz, a zaśpiewał przejmująco :N: :

wszystko trwa tak krótko
ja się też przytulę do ziemi
cichutko


Nie śpieszmy się...
Romuald Juliusz Wydrzycki
2007-03-31 11:16:19
Dzięki za pamieć i tutaj też. Dochodzę pomału do siebie po zbyt intensywnych samotnych uroczystościach, mimo okresu w którym powinno się tonować swoje zachowania. :)
Stach
2008-10-05 17:35:58
Romuald Juliusz Wydrzycki napisał(a):
Namawiam moich braci, ale nie chcą być z nami.

Zechcą wziąc udział w VI Zlocie ifestiwalu :?:
Romuald Juliusz Wydrzycki
2008-10-07 16:16:43
Cofanie sie w przeszlosc oslabia ducha.
No ale jak juz , to trudno powiedziec .
Jeden na antypodach , a drugi tez gdzies sie szykuje .
To ja tylko od czasu do czasu gdzies tam jestem i na dodatek do tego sie przyznaje . Nawet jak mam na glowie niezalozone wczesniej klopoty .
Wszystko przez te muuuzy kute ... w bialym marmurze !? :oops:
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Cztery ściany świata | górę strony