Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Cztery ściany świata

Telewizja, prasa, radio i organizatorzy koncertów będą (mamy nadzieję) cały czas wspominać Niemena. Tutaj informujcie innych fanów o artykułach, programach i wydarzeniach, żeby też ich nie przegapili!

Niemen w ONECIE 2008-01-17 - 2008-01-19 roman 2 2078
roman
2008-01-17 11:42:41
Pozwolę sobie na tym Forum przedstawić "Malą wymianę zdań" z redakcją portalu ONET.PL (BEZ KOMENTARZA!)

Witam
i WYPRASZAM SOBIE podobne traktowanie!
Jako autor książki o Niemenie MAM PRAWO odnieść się do tego, co zostało przez Was z tej okazji pobieżnie "wypichcone". W związku z tym DOMAGAM się PRZYWRÓCENIA MOJEGO KOMENTARZA w przesłanym brzmieniu. Jeśli coś się Wam nie podoba, to możecie polemizować. Usuwanie jest w tym wypadku nie oparte na żadnej przesłance merytorycznej, a mój post nie dotyczy akurat wyłącznie "Onetu" lecz problemu TRYWIALIZACJI, jaki ma miejsce nie tylko w przypadku Niemena, ale i wielu innych ikon i zjawisk kultury polskiej i światowej.

Roman Radoszewski




Jesteście NIEOMYLNI - tak?!

Roman Radoszewski


----- Original Message -----
From: <[email protected]>
To: <[email protected]>
Sent: Thursday, January 17, 2008 11:57 AM
Subject: Twój komentarz został usunięty [106919981]


Witaj [email protected],

Komentarz nadesłany przez Ciebie do forum:
http://muzyka.onet.pl/0,1674938,newsy.html
został usunięty ponieważ zawiera uwagi skierowane do redakcji Onetu.
Jesteśmy za nie bardzo wdzięczni. W takiej sytuacji prosimy o kontakt z
Redakcją - [email protected].

Dziękujemy za skorzystanie z naszych usług.
Onet.pl

ABC Forum - http://forum.onet.pl/abc.html

Treść komentarza:
...ani słowa o wydaniu w ub. roku płyt z koncertowym nagraniem "41
potencjometrów Pana Jana", ani słowa o wydaniu wznowienia CD "Srebrne
dzwony" z REWELACYJNYMI i nigdy dotąd nie opublikowanymi utwirami "Jakże
człowiek jest piękny" i "Co się stało, matko, z moim snem". Słowem schemat i
banał powierzchownego pseudo-encyklopedysty. Oby tak dalej?... Ostatnie
słowa Norwida przed śmiercią to "Przykryjcie mnie lepiej" - to "przykrycie"
trwało 25(!) lat. Ile lat będzie trwała infantylizacja
Andrzej Mróz
2008-01-19 06:27:07
Onet jest miejscem na którym nadal obowiązuje cenzura, jak za czasów komuny. Cenzura obowiązuje również na wielu innych libertyńskich portalach.

Sam kiedyś na Onecie polemizowałem z autorem piszącym źle i nieuczciwie o Niemenie. Po kilku dniach moje posty zniknęły. Jego wpisy pozostały.

Gdy wyrażałem swoje poglądy polityczne rysując je daleko od obowiązującego dziś kanonu poprawności politycznej, to nawet nie wpuszczono moich wpisów na portal.

Niestety Romanie musimy sobie zdać sprawę i to jasno i wyraźnie, że w naszym kraju cenzura nadal pełni swoją rolę, jak za czasów "czerwonego kapturka".

Spora część twórczości Niemena naznaczona jest polskim narodowym duchem, a my już przecież Europejczyki, a nie jakieś tam....
Najsmutniejsze jest to, że są tacy co tę propagandę łyknęli i uważają ją za swoje własne przekonania.

Musisz Romku odpuścić sobie ten temat, bo głową muru nie przebijesz.
Romuald Juliusz Wydrzycki
2008-01-19 15:52:45
Jestem za a nawet przeciw. Panowie kto się takimi drobiazgami przejmuje. Jak widac tylko MY !? :?
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Cztery ściany świata | górę strony