Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Cztery ściany świata

Telewizja, prasa, radio i organizatorzy koncertów będą (mamy nadzieję) cały czas wspominać Niemena. Tutaj informujcie innych fanów o artykułach, programach i wydarzeniach, żeby też ich nie przegapili!

Niemen w Szczecinie 2007-02-09 - 2007-02-26 Ed 2 2471
Ed
2007-02-09 09:47:31
http://www.mmszczecin.pl/app/news?newsI ... egory=news
Romuald Juliusz Wydrzycki
2007-02-21 17:18:06
Dostaję reprymendy od czasu do czasu za ten artykul. Po pierwsze, nie ja go pisałem. Po drugie on mówi o latach dosć wczesnych, choć nie tylko. Po trzecie klamać nie potrafię. Opowiadałem inne tematy, ale ich zabrakło. Tytuł jest symboliczny. Biorąc pod uwagę co dziś dziennikarze mogą napisać ,to i tak nie jest żle. :o :)
Romuald Juliusz Wydrzycki
2007-02-26 18:49:16
Domyślam się że jako riposta artykułu o CJNW w MM pojawił się artykuł w Kurierze Szczecińskim. Zastanawiam się czemu w Szczecinie a nie np w Augustowie. Dyskusja z ankietą otwarta przez Marka jest pod "Dziwny jest ten Swiat". Chyba tam zapomniano podać tytułu artykułu. A jest taki oto "Mogę pomyśleć o sobie". No i to jest fakt. Madam SPA myśli cały czas tylko o sobie. Nic dodać nic ująć. Ja natomiast mogę dodać wobec pretensji że dysponuję dziełami autora CJNW tymi które posiadam za JEGO zgodą o czym dokładnie wiedzą ci co powinni o tym wiedzieć. Zresztą większość już rozdysponowałem nie rozglądając się ani przed ani za siebie z wiarą że to wszystko będzie istniało, a nie rozsypywało się w proch zapomnienia ! :o :( :)
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Cztery ściany świata | górę strony