Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Cztery ściany świata

Telewizja, prasa, radio i organizatorzy koncertów będą (mamy nadzieję) cały czas wspominać Niemena. Tutaj informujcie innych fanów o artykułach, programach i wydarzeniach, żeby też ich nie przegapili!

Nieudana prasa . "Program TV" z dn 5.01.2009 2009-01-14 Romuald Juliusz Wydrzycki 3 1990
Romuald Juliusz Wydrzycki
2009-01-14 13:19:56
Nieudany poczatek szumu medialnego w prasie rozpoczal kolorowy magazyn "Program TV" z dn 5.01.2009 Cena az 1.10 zl , chyba za ladna blondynke na okladce .
Ogolnie dosc sympatyczny artykul na cala strone "Artysta niepokorny" zawiera kilka niezrozumialych bledow .
Mylace podpisy pod zdjeciem .
Najbardziej zaskakuje zdanie w tekscie "Jego pierwsza zona byla Adrianna Rusowicz ktora urodzila mu dwie corki Natalie i Eleonore". !?
Kto to wymyslil i sie nie podpisal na dodatek .
Ada byla wieloletnia sympatia Czeslawa ,ale zona Wojtka Kordy . Taka jest prawda . :?
Markovitz
2009-01-14 13:57:42
A do czego, Romualdzie, potrzebny Ci autor tego artykuliku z dodatku TV ?

Ów tekst jest zlepkiem info ze stron internetowych, "urozmaiconym" o własne pomysły...

Dziwnym trafem niedawno autor DYSKOGRAFII obwieścił mi : "Świetnie to napisałeś" :shock: :evil:

Myślę sobie - poważny ekspert, zna mnie ćwierć wieku... Skąd mu to przyszło do głowy ?

Tak, czy inaczej - ktoś tu powinien przyznać się do błędu...
Romuald Juliusz Wydrzycki
2009-01-14 20:43:39
To co oczywiste dla nas starych koni nie musi byc oczywiste dla mlodych .
Po to moje sprostowanie i na nic wiecej.
A co do zartu autora pewnej ksiazki to pewien jestem ze to byl zart i nic wiecej. :)
wladek
2009-01-14 21:53:55
ale się porobiło, nie kłóćcie się dzieci, rzekł by :N:
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Cztery ściany świata | górę strony