Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Cztery ściany świata

Telewizja, prasa, radio i organizatorzy koncertów będą (mamy nadzieję) cały czas wspominać Niemena. Tutaj informujcie innych fanów o artykułach, programach i wydarzeniach, żeby też ich nie przegapili!

Okrutny, czyli "Dziwny" i... "Okazja" 2006-01-30 - 2006-04-04 Markovitz 3 3180
Markovitz
2006-01-30 09:38:06
Ten okrutny, nikczemny chłopak - to wbrew pozorom- nie ja :twisted:
To tytuł filmu z 1972r. w reż. Janusza Nastefera z utworem Dziwny jest ten świat *

Bohaterowie tej opowieści - mali chłopcy słuchają Niemena z winylowej płyty (prezentując nawet okładkę) i .. prowadzą swoje pogaduszki. Emisja w Kino Polska 02 lutego 2006 (czw) o 18.15.


"Ten okrutny, nikczemny chłopak" ponownie w Kino Polska 8 lutego o 12.05.

Niebawem odcinek serialu Okazja p.t. "Bożenka" z Małgorzatą Niemen w roli .. żony posła- w TVP 1 .


* Podobno Kino Polska pokazało w grudniu jakiś filmik z "Dziwnym", o tym jak ktoś sobie jeździł po mieście "pożyczonym" autobusem (?). Czy ktoś może widział ów film -proszę o kontakt na PW.
Andrzej Mróz
2006-03-31 05:48:57
W piątek o 18.25 kolejny odcinek Okazji, a w nim Urodziny Wiesia , czyli filmowego męża Bożenki (w tej roli Małgorzata :n:) :)
Dasza
2006-03-31 19:21:36
Tydzień temu oglądałam Okazję i widziałam zapowiedż odcinka
"Urodziny Wiesia" .Niestety , coś się chyba komuś pomyliło, bo dziś
był zupełnie inny odcinek i nie zobaczyłam pani Małgosi na ekranie.
Markovitz
2006-04-04 11:31:25
Tydzień temu oglądałam Okazję i widziałam zapowiedź odcinka "Urodziny Wiesia" .
Niestety , coś się chyba komuś pomyliło, bo dziś był zupełnie inny odcinek i nie zobaczyłam pani Małgosi na ekranie.


To nie pomyłka, a taki dość specyficzny sposób .. hmm.. promowania tego serialu :twisted: .
Urodziny Wiesia będą na pewno (w TVP1) 21 kwietnia o 18.25 :)
.
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Cztery ściany świata | górę strony