Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Cztery ściany świata

Telewizja, prasa, radio i organizatorzy koncertów będą (mamy nadzieję) cały czas wspominać Niemena. Tutaj informujcie innych fanów o artykułach, programach i wydarzeniach, żeby też ich nie przegapili!

Pamięć o Niemenie we Wroclawiu. 2021-04-27 - 2021-05-21 Tadeusz 3 2636
Tadeusz
2021-04-27 08:07:35
Wstyd mi jako mieszkańcowi Wrocławia, a przyczyną tego wstydu jest moja niewiedza. Dopiero mieszkaniec Poznania, nasz kolega Piotr Starzyński, poinformował mnie, że we Wrocławiu powstanie skwer im. Czesława Niemena

https://www.tuwroclaw.com/wiadomosci,cz ... 59700.html
Ewa
2021-04-29 13:38:44
TadeuszDopiero mieszkaniec Poznania, nasz kolega Piotr Starzyński, poinformował mnie, że we Wrocławiu powstanie skwer im. Czesława Niemena

Powstanie, jeśli taka będzie wola mieszkańców i Rady Miasta...

Do 3 maja można zgłaszać swoje poparcie dla tej inicjatywy, najlepiej mailowo na adres: [email protected]

Następnie projekt poddany zostanie pod głosowanie Rady Miasta. Miejmy nadzieję, że większość radnych zagłosuje na tak. :)
Ewa
2021-05-20 21:43:50
Dziś Rada Miasta Wrocławia zatwierdziła powstanie Skweru Niemena. :D
Tadeusz
2021-05-21 09:39:35
Dziś Rada Miasta Wrocławia zatwierdziła powstanie Skweru Niemena.

A ja, mieszkaniec Wroclaw, nic o tym nie wiem i dowiaduję się o tym ostatni. Podobnie jest ze zdradą małżeńską, zainteresowany/a dowiaduje się o tym ostatni/a :lol:
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Cztery ściany świata | górę strony