Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Cztery ściany świata

Telewizja, prasa, radio i organizatorzy koncertów będą (mamy nadzieję) cały czas wspominać Niemena. Tutaj informujcie innych fanów o artykułach, programach i wydarzeniach, żeby też ich nie przegapili!

Pamietamy - Swiebodzin 18 . 02 . 2010 2010-02-16 - 2010-02-21 Romuald Juliusz Wydrzycki 6 3274
Romuald Juliusz Wydrzycki
2010-02-16 22:03:23
Niezmordowna ekipa Wodniczaka , niezrazona recenzjami po poznanskim koncercie przjezdza do Swiebodzina . Koncert odbedzie sie w sali Domu Kultury o godz 19.00 . Bedzie lustracja na dziedzincu ratuszowym przy Laweczce . Sprawdza czy jest dobrze odsniezona i czy Czeslaw wytrzymuje to wszystko . A mowilem mu .. i one tez mowily mu . !? :)
Romuald Juliusz Wydrzycki
2010-02-16 22:04:46
To bedzie w czwartek . Nie wiem czy bedzie Marlena bo chyba zgubila kapelusz . Na szczescie . Ale wygladala sympatycznie . :)
Romuald Juliusz Wydrzycki
2010-02-17 15:04:00
Edytowany 1 raz(y), ostatnio 2010-02-17 15:04:00 przez Romuald Juliusz Wydrzycki
Wg ostatnich donosow kapelusz sie znalazl i Marlena chyba jednak pojedzie .
Polecam druga czesc koncertu ktora opuscil w Poznaniu , Dominowi :? . Mnie nie bedzie . Ale bedzie F.Chopina Etiuda c-mol /op10 nr12/ w wykonaniu :N: , z moich zbiorow ktora w Blue Note anonsowano az dwa razy . Na wstepie i tuz przed jej nadaniem . :? :)
Romuald Juliusz Wydrzycki
2010-02-17 20:54:07
Podsuwam jeszcze jeden fakt do prania .
Jarkowi pomylily sie dni i dzis przyjechal do "swiebodzian" . Zanim zdazylem zainterweniowac z goscina juz byl w drodze powrotnej . Ale jutro bedzie ponownie niezrazony tym co o nim wypocono . Zadziwiajaco skromny artysta . Mam nadzieje ze go jednak zatrzymaja w Operze Wroclawia , wszak spiewal w wiekszosci legendarnych teatrow Europy . :? :)
Romuald Juliusz Wydrzycki
2010-02-19 11:30:18
Wg doniesien besposrednich koncert w Swiebodzinie udal sie znakomicie . / !? / Sala wypelniona do ostatniego miejsca . Znaczna ekipa poznanska robila co mogla aby zasluzyc choc na jakies tam recenzje . Byla Etiuda . Domina nie zauwazono .
Wydarzeniem koncertu byl wystep trzech tenorow , Jarka , Grzegorza i Tomka . Zaspiewane /bez specjalnego zezwolenia / Jednego Serca bylo godne zapisu , ktorego jednak nie bylo / oficjalnie / .
Ze wzgledu na nocna pore nie odwiedzono Czeslawa na Laweczce w tak surowa zime . Nieladnie . :? :) :D
danuta urbańska
2010-02-21 12:28:14
:N: Krzysztof Wodniczak - dziennikarz, ostatni menedżer Czesława Niemena. Od sześciu lat organizuje urodzinowe koncerty Niemena. 18.02.2010 kolejny koncert odbył się w Świebodzinie.
Udział w nim wzięli artyści z Poznania. Niezapomniane wrażenie zrobił na publiczności tenor Jarosław Królikowski, który swoim głosem, interpretacją piosenek Czesława Niemena, oczarował publiczność, oraz zespół „Simply Blue”, zapraszając do wspólnego śpiewania publiczność świebodzińską. Po dwa utwory z repertuaru Niemena i nie tylko, zaprezentowały dwie wspaniałe solistki Terri Fajfer, Anna Zaleska i tenor Grzegorz Kupczyk.
Na zakończenie koncertu wszyscy artyści oraz zaproszona na scenę przez Prezesa Stowarzyszenia im. Cz. Niemena w Świebodzinie, Jana Czachora, Danuta Urbańska, miejscowa artystka, zaśpiewali wspólnie „Sen o Warszawie” i „Jednego Serca”.
Publiczność pożegnała artystów na stojąco i burzą braw!

P.S.
W pamięci pozostanie mi wspaniała, niezapomniana chwila wzruszenia!

Danuta Izabela Urbańska :)
Romuald Juliusz Wydrzycki
2010-02-21 14:44:34
No prosze . Nawet Marlena sie podobala . No bo ona wyglada calkiem dobrze .
Potwierdzam tez ze Danuta i wyglada i spiewa bardzo dobrze .
Jak widac sa tez ludzie ktorzy przychodza na koncert z zalozeniem dobrych relacji bez szkielka w oku i equalizera w uchu . :) :) :)

PS 1
Jeszcze jeden "plus dodatni". Ze wzruszenia i zlosci przybyla nam nowa forumowiczka . :)
PS 2
A co to za niegodziwcy . Dalej uzywaja zastrzezonej nazwy Stowarzyszenia . :)
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Cztery ściany świata | górę strony