Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Cztery ściany świata

Telewizja, prasa, radio i organizatorzy koncertów będą (mamy nadzieję) cały czas wspominać Niemena. Tutaj informujcie innych fanów o artykułach, programach i wydarzeniach, żeby też ich nie przegapili!

Radio Szczecin sobota 14.04.07 godz 10.00 do 14.00. 2007-04-12 - 2007-06-20 Romuald Juliusz Wydrzycki 9 4388
Romuald Juliusz Wydrzycki
2007-04-12 20:51:46
Najprawdopodobniej w sobotę w RS w godzinach 10 do 14 pojawią się cztery bloki słowno muzyczne poswiecone 40 rocznicy wydania LP Dziwny jest ten swiat. :)
Romuald Juliusz Wydrzycki
2007-04-13 19:47:41
Prawdopodobieństwo uprawdopodabnia się. Jest juz po nagraniu materiału. Będa dziwne wersje Dziwnego Świata i cos trochę na ten temat okolo każdej połowy godziny. Aczkolwiek... nihil novi. :)
Markovitz
2007-04-14 13:05:58
Zdążyłem jeszcze na ostatnią godzinę audycji ...

Wysłuchałem z wielkim zainteresowaniem i jestem pełen uznania za wielce wymowny przykład kolekcji bootlegów pana Bogusława Kaczyńskiego, jak i za elegancki komentarz na temat braku działań wydawniczych 8)

Nietuzinkowy był też wybór nagrań.

>> Pan, który dzwonił do audycji oczywiście opowiadał o programie 100 pytań do..
To było już kilka lat po wydaniu debiutanckiego longplaya Niemena
:D
ratajczak bogdan
2007-04-14 15:48:35
Romualdzie Drogi
Cokolwiek zrobisz, cokolwiek powiesz, cokolwiek... w sprawie Czesława,
to i tak jest zdecydowanie więcej niż milczenie innych. I tych z forum i tych spoza niego.
Rewelacji nie było, bo i być nie mogło. Radio Szczecin - tworzą ludzie mający rodziny, pracujący, zarabiający na chleb. To nie są samobójcy i desperaci.
Kropla drąży skałę. Kap zatem jak najdłużej. Dużo zdrowia Romualdzie!
Kamyk wszak, to stworzenie doskonałe, równy samemu sobie...
Romuald Juliusz Wydrzycki
2007-04-15 21:46:40
I co tu na to proszę Pana zrobić . Czy pisać prozę czy wierszem. Czy nic nie pisać, tylko lepić babki na ziarneczkach piasku ...i je rozwalać !?
Program 4 godzinny w Radio Szczecin przetykany utworami z Jubileuszowej Płyty Czesława oraz komentarzami uważam za bardzo udany.
Prowadząca go para Agata i Piotr spisali się dobrze i wcale tak nie dygotali ze strachu, no chyba ze zmęczenia.
Ja jak zwykle nie byłbym sobą, gdyby nie było z mojej strony pouczeń. Bo na pretensje czas już minął.
Mamy to co mamy. To efekt leniwie wypracowywany juz 4-ty rok , przez tych wszystkich od których coś zależało. Też od tych którzy nie chcieli się nikomu narazić.
A dziwny świat idzie do przodu nie oglądając się za siebie i nie widząc jak marną staje się planetą.
Ludzie co dnia słuchają innych piosenek , innych utworów i na CJNW coraz mniej czasu. A i tych co go słuchaja coraz mniej. :? :) :oops:
Stach
2007-06-20 08:20:58
Gdy tylko bywam na "Ziemi szczecińskiej",bardzo chętnie słucham szczecińskiego radia 89,8 "Złote przeboje".Tam jest i miejsce na utwory NIEMENA.
Romuald Juliusz Wydrzycki
2007-06-20 12:22:55
To jest stacja komercyjna i nadaje melodie łatwe , i przyjemne ,w tym standardy CJNW . Nic nowego pod słońcem . Czesiek sam nad tym płakał. No ale dobre i tyle. :o
gasket
2007-06-20 14:23:04
Romuald Juliusz WydrzyckiTo jest stacja komercyjna i nadaje melodie łatwe , i przyjemne ,w tym standardy CJNW . Nic nowego pod słońcem . Czesiek sam nad tym płakał.

:( Bo sam grywal melodie trudne, nieprzyjemne i wyjatkowo nowatorskie "pod sloncem"...
Tadeusz
2007-06-20 14:36:06
Gasket napisał;
Bo sam grywal melodie trudne, nieprzyjemne i wyjatkowo nowatorskie "pod sloncem"...

Rozwiń to bratku szerzej, może okaże się, że naprawdę znasz się na muzyce, bo do tej pory ....... tylko pozory.
gasket
2007-06-20 14:45:51
TadeuszRozwiń to bratku szerzej,

A dlaczego tylko ja mam ciagle cos rozwijac na temat Niemena??? Nie ma tu innych bratkow?
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Cztery ściany świata | górę strony