Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Cztery ściany świata

Telewizja, prasa, radio i organizatorzy koncertów będą (mamy nadzieję) cały czas wspominać Niemena. Tutaj informujcie innych fanów o artykułach, programach i wydarzeniach, żeby też ich nie przegapili!

Reaktywacja Festiwalu Młodych Talentów w Szczecinie 2007-06-22 - 2007-10-10 Romuald Juliusz Wydrzycki 4 2984
Romuald Juliusz Wydrzycki
2007-06-22 13:18:27
Dzisiaj tzn 22.06.07 w Amfiteatrze Letnim o godz 19.00 nastapi reaktywacja FMT Gramy 2007 / info na Internecie /. Bedzie to finał eliminacji w terenie . Imprezę poprzedzi uroczystość o 17.30 na Kortach przy Kamieniu poświęconym Czesławowi Niemenowi i Uczestnikom poprzednich 2 FMT. Bedzie śpiewany utwór Pod Papugami. Zalecenie organizatorów o przybycie z papugami. Ciekawe czy chodzi o adwokatow , czy o ptaki autentyczne. Relacje nadaje non stop Radio Szczecin 92 FM. :)
Romuald Juliusz Wydrzycki
2007-06-22 21:41:19
Uff ! Wróciłem z tego FMT. Na Kortach przy Kamieniu Cześka było mało ludzi. Odśpiewano Pod Papugami i Wspomnienie. Palnałem kilka zdań do jakiegoś tam mikrofonu. Z papug była tylko jedna ładna i duża na arkuszu kartonu. Umieszczono tam autografy. Mecenasów nie było.
W Amfiteatrze wytrzymałem całych 16 finalistów. Nic ciekawego. Albo młocka , albo poszukiwanie poszukiwań. Głośne prowadzenie na granicy tolerancji. Sporo ludzi dorosłych z widwni uciekło z deszczem i z ok 3000 zustało ok 1000 piwnej młodzieży. Na werdykt Jury i Smolika na deser nie miałem już siły.Organizacyjnie ok ale repertuar !?
Warianty Zielonej Góry czy Słupska są chyba bardziej strawne. Klasykę można wykonać dowolnie. Ale to jest klasyka. Tu sa kłopoty ze strawieniem. Zwłaszcza w wieku mocno dorosłym. :) :? :)
Ewa
2007-10-07 20:10:49
Czy opinie Romualda o laureatach szczecińskiego FMT są trafne, można będzie się przekonać 09.10. o godz. 18.00 podczas promocji płyty "Gramy 2007" w studiu koncertowym S-1 w Szczecinie. Podczas transmisji na żywo zagrają i zaśpiewają laureaci festiwalu: Beata Andrzejewska i Skambomambo.
Romuald Juliusz Wydrzycki
2007-10-10 20:40:47
Z perspektywy czasu patrzę na to bardziej tolerancyjnie . W końcu wydano nawet płytę . :)
Ewa
2007-10-10 21:39:38
Słuchałam wczoraj tej audycji i bardzo mi się podobał żywiołowy występ grającej ska grupy Skambomambo.
Beata Andrzejewska to z kolei bardzo ciekawy głos i pewnie jeszcze o niej usłyszymy.
Mam nadzieję, że młodzi ludzie, którzy wystąpią na II FMT w Słupsku okażą się równie utalentowani. :)
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Cztery ściany świata | górę strony