Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Cztery ściany świata

Telewizja, prasa, radio i organizatorzy koncertów będą (mamy nadzieję) cały czas wspominać Niemena. Tutaj informujcie innych fanów o artykułach, programach i wydarzeniach, żeby też ich nie przegapili!

Sen końca(17.05.2005) i początku(17.02.2004) 2005-05-18 Piotr Starzyński 2 2322
Piotr Starzyński
2005-05-18 19:55:55
I stało się.
Wczoraj po raz ostatni (mam nadzieję, że tylko w tym roku) w Klubie"ZAK" w Poznaniu poprowadziłem 16 raz spotkanie poświęcane osobie i twórczości :N: .
Tym razem przybyło co prawda kilku młodych słuchaczy Studium Piosenkarskiego z Zespołu Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena i wykonaliśmy kilka piosenek :N: - osobno i razem -("pokoleniowo"),ale z miesiąca na miesiąc , poczynając od I-ej rocznicy śmierci, frekwencja malała...
Z bólem zapowiedziałem koniec spotkań " Spodchmurykapelusza" żywiąc nadzieję, że będziemy się tam spotykać choć jeden raz w roku- 17 stycznia.
Z radoscią stwierdzam jednak, że to (ostatnie?) spotkanie należało do jednych z najbardziej udanych.
"... i nie żal nic i żal tak wiele."
Szkada, że nikt z WAS nigdy w tych spotkaniach nie uczestniczył- to nie wymówka, lecz nostalgia...
Może się spotkamy przy innej Niemenowej okazji.
Po-zdrowie-nia.
Piotr S.
roman
2005-05-18 20:27:48
Uprzejmie przypominam Drogi Piotrku, że przynajmniej JEDEN Z NAS "był choć raz" na spotkaniu w Klubie ZAK - 17 czerwca ub. roku "wykosztowałem się" na taksówkę z Wągrowca do Poznania i z powrotem, by być razem z Wami - Tobą, Krzyśkiem Wodniczakiem, Romualdem Wydrzyckim i innymi wykonawcami oraz uczestnikami tego spotkania. Było... niepowtarzalnie! Ech, te mechanizmy pamięci... Pozdrawiam (jako "pamiętliwy" Roman)...
Piotr Starzyński
2005-05-18 20:36:40
Drogi Romanie,
czas na spanie (moje!!!).
Faktycznie- oczywiście, że byłeś Ty i Romuald Wydrzycki, o Krzysztofie W. nie wspomnę.
Przyjmij moje przeprosiny :oops: - spać winienem od godziny... :wink:
Piotr S.
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Cztery ściany świata | górę strony