Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Cztery ściany świata

Telewizja, prasa, radio i organizatorzy koncertów będą (mamy nadzieję) cały czas wspominać Niemena. Tutaj informujcie innych fanów o artykułach, programach i wydarzeniach, żeby też ich nie przegapili!

Tribute to Niemen 2004-06-11 - 2004-06-23 Piotr Starzyński 1 2291
Piotr Starzyński
2004-06-11 20:31:03
W czasie Festiwalu Piosenki w Sopocie odbędzie się koncert, który poprowadzą Magda Mołek i Artur Orzech pt."Tribute to Niemen".
Przypominam min. poznaniakom o audycji, którą prowadzę w niedziele o godz.21.00 w Radiu Emaus- 89,8 fm prezentując twórczość Czesława Niemena- "od początku".W niedzielę przedstawię II.część CD pt." Bema pamięci żałobny- rapsod".
Rozmawiałem telefonicznie z Giną Komasa, która wspomniała, że planuje zimą wydać kolejny 6-ciopak z utworami Czesława.Jeśli ktoś z Was ma jakieś propozycje dotyczące sugestii odnośnie repertuaru takiego wydania to niech do mnie napisze.A swoją drogą-patrząc na ilość maili, które wysyłamy-my-najwierniejsi sympatycy i fani :N: , można by sądzić,że o nim JUŻ zapominacie!Ja na pewno nie, mimo,że piszę rzadko.
Być może mój kolega z biura turystycznego zorganizuje pod koniec lipca 5-6dniową wycieczkę na Białoruś- także do Wasiliszek Starych-miejsca urodzin Czesława N. Koszt całkowity co najmniej 800 zł.
Po-zdrowie-nia.Piotr S.
Adam
2004-06-23 11:35:24
Piotr Starzyński Rozmawiałem telefonicznie z Giną Komasa, która wspomniała, że planuje zimą wydać kolejny 6-ciopak z utworami Czesława.


Mógłbyś powiedzieć coś więcej na ten temat? Planuje się wydanie "Muzyki programowej" czy "Niemen na pomieszane języki"?

Pozdrawiam
Adam
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Cztery ściany świata | górę strony