Niemen Aerolit

Archiwum forum fanów Czesława Niemena

Cztery ściany świata

Telewizja, prasa, radio i organizatorzy koncertów będą (mamy nadzieję) cały czas wspominać Niemena. Tutaj informujcie innych fanów o artykułach, programach i wydarzeniach, żeby też ich nie przegapili!

V FRANCISZKAŃSKI RAPSOD PAMIĘCI NIEMENA 2009-01-15 - 2010-03-02 Warmuz Ryszard 6 3298
Warmuz Ryszard
2009-01-15 08:49:53
Już po raz piąty 18-go stycznia 2009 o godz. 18.00 w kościele OO. Franciszkanów w Brodnicy zostanie odprawiona msza za śp. Czesława Niemena. Cała oprawa muzyczna mszy będzie zawierać wyłącznie utwory Artysty, którego będzie można nie tylko posłuchać, ale również obejrzeć na dużym ekranie. Będzie także ekspozycja zdjęć Niemena oraz wszystkich Jego płyt.
Markovitz
2009-01-15 08:56:05
Warmuz RyszardJuż po raz piąty 18-go stycznia 2009 o godz. 18.00 w kościele OO. Franciszkanów w Brodnicy zostanie odprawiona msza za śp. Czesława Niemena.
Cała oprawa muzyczna mszy będzie zawierać wyłącznie utwory Artysty, którego będzie można nie tylko posłuchać, ale również obejrzeć na dużym ekranie.
Będzie także ekspozycja zdjęć Niemena oraz wszystkich Jego płyt.

Wszystkich, którzy przez zaśnieżone drogi mają możliwość dotrzeć w niedzielę do Brodnicy - gorąco zachęcam.

Nasz Ryszard jak -co roku- niezawodny 8)
Ewa
2009-01-26 14:56:44
Znalazłam w necie wzmiankę o Franciszkańskim Rapsodzie w Brodnicy oraz artykuł o jego pomysłodawcy o.Klaudiuszu. :)
Stach
2010-02-27 14:59:57
Zdaje się,że nie bylo informacji o VI FRANCISZKAŃSKIM RAPSODZIE PAMIĘCI NIEMENA!? Kto wie dlaczego? Co sie dzieje z o.Klaudiuszem? Hmm
Warmuz Ryszard
2010-02-27 16:29:48
Faktycznie, nie było jeszcze w tym roku kolejnego Franciszkańskiego Rapsodu Pamięci Niemena. Z dwóch powodów. Pierwszy to ten, że nie jestem już w Brodnicy, lecz w Kadynach koło Elbląga. Drugi bardziej prozaiczny, a mianowicie tutejszy kościół jest zimą bardzo zimny. Dlatego postanowiłem przenieść kolejny Rapsod na któryś z miesięcy wakacyjnych. Takie mam plany, a co z tego wyjdzie, czas pokaże. Obiecuję, że jeśli dojdzie do skutku, to powiadomię na forum.
Stach
2010-02-27 17:13:45
:D Pięknie dziękuję za informacje. Trzymam kciuki! Powodzenia!
Romuald Juliusz Wydrzycki
2010-03-02 13:38:51
Koncert pamietny w Poznaniu w Farze tez odbyl sie w warunkach zimowych we wnetrzu tez .
A mimo to i to ze nie byl biletowany uwaza sie za nietakt ze nie odprowadzono tantiem !? :?
Przejdź na: główną stronę z listą forów | listę wpisów z Cztery ściany świata | górę strony